[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Pepunia pisze: 21 maja 2019, 21:26 Ale po co Madzia ma mieć immunitet skoro po pierwsze wiadomo, że nie odpadnie skoro ze swoich dwóch nominacji miała marne procenty, a po drugie jeśli to na przyszłe nominacje to i tak za dużo głosów nie dostanie, są inni do wyrzucenia.
Może właśnie dlatego, była nominowana i wiadomo jakie ma poparcie ;) Izka jest nowicjuszką dlatego ma nominację żeby sprawdzić jakie są jej szanse. I coś mi się wydaje że tu nie chodzi o wybronienie Łukasza ale kogoś innego, dlatego nie pokazują już ostrych filmików, raczej pozytywny wizerunek, tak coś czuję, chcą ochronić przed tym co na zewnątrz, może się mylę, ale wyjście tej osoby może okazać się bardzo nieprzyjemne.
bustram
Activist
x 84
x 1540

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Izka nie jest nowicjuszką - była już raz nominowana przez Angelikę w zadaniu freez.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

To się nie liczy, chodzi o głosowanie zewnętrzne.
annawoj1104
VIP Expert
x 227
x 797

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

@krista była nominowana prze Angelikę i normalnie można było na nią głosować , tak jak teraz
Awatar użytkownika
Abbott
Activist
x 380
x 1394

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

@krista to była automatyczna nominacja. Można było na Izę wysyłać sms-y.
typeO
Obserwator
x 189
x 449

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO »

Ale dlaczego tak by im zależało, żeby Decybel nie odpadł? Przecież wcale nie robi dużego show, a i przy zadaniach niespecjalnie się sprawdza. Z romansu z Igorem też raczej nici.
Pepunia
Obserwator
x 3
x 189

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Pepunia »

Poza tym w końcu kiedyś wyjdzie, więc i tak będzie musiała się zmierzyć z rzeczywistością. Poza tym teraz ja wybiela i za chwilę wszyscy zapomną o "kolderkowej sprawie".
Przy okazji na live znowu alkohol, tym razem piwo, ale mam wrażenie, że Bartek już lekko wciety.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Tak wiem, żle się wyraziłam, miałam na myśli po wyjściu już Andżeli, teraz jest dobry moment na sprawdzenie wszystkich, przed finałem dobrze mieć jasną sytuację.
Jest tak hejtowana że maskra, ludzie nie oszczędzają jej kompletnie, tak myślę ale pewności nie mam, nie żałują ostrych słów...jednak będzie rozpoznawalna, może chcą ją teraz pokazać pozytywnie żeby zatrzeć zły wizerunek i ułatwić póżniejsze wyjście, myślę że nie ma szans żeby teraz odpadła.
typeO
Obserwator
x 189
x 449

[TVN/TVN7] Big Brother

Jakoś Andżelą się nie przejmowali i nawet po jej wyjściu podczas Areny jej pokazali scenki rodzajowe z Igorem, co było według mnie chamskie.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Tam było łagodniej, i oboje chcieli...Magda pojechała dużo ostrzej, no wiadomo jak było, jazda jest, przekleństwa lecą pod jej adresem, mega ostro.
typeO
Obserwator
x 189
x 449

[TVN/TVN7] Big Brother

W takim razie chyba lepiej, żeby się już więcej nie kompromitowała i wyszła. Internet nie zapomni.
typeO
Obserwator
x 189
x 449

[TVN/TVN7] Big Brother

Nudnawo dzisiaj na tym grilu.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1217

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Niby tyle negatywnych komentarzy pod adresem Magdy Z. jest w necie, ale jakby mieli pokazać wyniki to pewnie będą dwie osoby z większą ilością głosów i Magda Z. na trzecim miejscu, bez szans na odpadnięcie.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Imon »

Pepunia pisze: 21 maja 2019, 22:46 Poza tym w końcu kiedyś wyjdzie, więc i tak będzie musiała się zmierzyć z rzeczywistością. Poza tym teraz ja wybiela i za chwilę wszyscy zapomną o "kolderkowej sprawie".
Zgadzam się, TVN wyraźnie wybiela Decybela, nie pokazuje jej nocnych harców. Angelę z Igorem przynajmniej tydzień tłukli co wieczór i plotkowano w BB Nocą, Kiedy tabletowa mówiła o czym się rozpisują w internetach, pierwszym newsem był romans Igor-Angela. A o Zającównie TVN praktycznie milczy.

Dlaczego tak się dzieje? Wiele osób chyba to nurtuje. Mnie przychodzą do głowy dwa różne powody:
1. dla TVN temat może być poprostu kłopotliwy, bo zachowanie Zającówny mogło nosić znamiona molestowania,
2. chcą wypuścić Zającównę najpóźniej jak się da, kiedy sprawa przycichnie; być może są nawet naciski jej rodziny by szybko nie wyszła.

Paweł jak wszedł do programu tłumaczył któremuś z mieszkańców jak działa w mediach news. Według niego długość życia każdego newsu to max 3 dni. Pojawianie się coraz to nowych gorących tematów wypiera z pamięci te wcześniejsze. I TVN właśnie na to liczy, że za kilka dni nie będziemy o tym pamiętać, a w najgorszym wypadku nie będzie powodem do zażartych dyskusji.
W ogóle, w przypadku Decybel TVN i pozostałe media obeszły się z nią bardzo łaskawie, praktycznie nie było artykułów na głównych portalach o piątkowych wyczynach Magdy. Jedynie na fb i i trochę tutaj była burza. Za kilka dni nikt nie będzie o tym pamiętać..
Ostatnio zmieniony 21 maja 2019, 23:35 przez Imon, łącznie zmieniany 1 raz.
typeO
Obserwator
x 189
x 449

[TVN/TVN7] Big Brother

Wszyscy liczą, że i tak Magda Z. nie załapie się do finału, a okazja na eliminację Radka lub Oleha może już się nie przytrafić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”