[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 17 mar 2019, 23:12
x 10
x 153

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafal_rambo »

Igor i Angelika

gazzza
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 15 cze 2019, 8:09
x 1
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gazzza »

Igor glownie, o tej trojce mowił. Aczkolwiek wiele razy widać było że ma erekcje, wiec żeby nie chodzić z nabitym bagnetem przez cały dzień w tv, chodził jak to mowił na trójkę, zresztą i tak tego nie pokazywano. Łukasz nie miał tego problemu (przynajmniej nie było tego widać i nie mowił też o tym) , on poprostu przyznał, że robi to w życiu bardzo czesto. Igor zwalczał objawy, Łukasz im zapobiegał ;) Kiedyś Oleg miał problem na huśtawce bo włączyła mu się "aktywacja" i nie mogł z niej zejść, Łukasz był zdziwiony taką sytuacją wydusił tylko... Ahaaa. Zresztą Igor i Oleg mieli ogólnie kłopot, bo jak mowili kobiety w DWB mniej lub bardziej świadomie inicjowały "problem". Czeste golenie genitaliow, przez Igora, wynikało z tego, ze gdy to robił rzadziej proces trwał dłużej i pozostawiał bardziej widoczne ślady. Igor pomimo swojego dość prymitywnego zachowania, nie miał wiekszego problemu z relacjami w DWB, nawet z większością słodziakow sie jakoś dogadywał . Po wyjściu nie zderzył sie z taką falą hejtu, jak Łukasz, Maciek, Kuba, czy nawet chociażby Oleg, Magda Z, Angelika, Paweł, Justyna i to pomimo, że był osobą ogólnie chamską i gburowatą. Widzowie i pozostali uczestnicy go jakoś trawili.
Mimi29
Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: 16 kwie 2019, 9:32
x 17
x 50

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mimi29 »

gazzza, Lukasz na pewno nie ma zespolu Aspergera! Jesli to co ty wymieniasz ma byc diagnoza to wybacz , ale smiac mi sie chce z takich pseudo psychologow.Dzisiaj wystarczy sobie haslo wpisac w google i juz mamy diagnoze prawda?? :rolleyes: Sama jestem psychologiem i oczekiwanie od psychologow , ze beda ludzmi idealnymi, potrafiacymi rozwiazywac wszystkie problemy swoje i innych to jest nieporozumienie. Psycholog to czlowiek jak każdy inny.To, ze sie czegos nauczyl na studiach, ze czesto styka sie z problemami innych ,, nie daje mu autoamtycznie mozliwosci zmiany samego siebie. Moze jedynie nad tym pracowac.
Poza tym widac zes sie czepila Lukasza. A to calkiem fajny chlopak :)
gazzza
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 15 cze 2019, 8:09
x 1
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gazzza »

Ja mu naprawdę życzę żeby był szczęśliwy w życiu. Jeżeli jego dotychczasowe postępowanie sprawiło, że jest szczesliwy, i otoczenie go akceptuje takim jakim jest to super, niech sie nie zmienia, niech pozostanie sobą. Mam tutaj jednak wątpliwości, czy tak jest. W każdym razie trzymam kciuki, zeby tak było, za fajną pracę, za fajny związek, o jakim marzył rownież. A co Magdy, niech sobie da z nią spokój. Widać, że go zawiodła.

A co do Olka i Madzi, to sami oceńcie. Jak dla mnie nie ma między nimi tego flow, które jest u młodych zakochanych. Sztuczni są tu aż do bólu, choć on się bardziej stara.
https://www.youtube.com/watch?v=2PdQMMuwdQE
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Super ten wywiad - dwoje dobrze dobranych uśmiechniętych ludzi z głową pełną pomysłów ;) Teraz porównajcie sobie tę dwójkę z Madzią i Olehem - chyba nie muszę nic więcej dodawać ? :rolleyes:

Teraz czekam na wywiad z Radziem - on chyba jako jedyny nie miał długiego wywiadu.
temereme
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2019, 2:54
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

nigdy nie byłam specjalną fanką Magdy - drażniła mnie przez cały program i niespecjalnie interesowała. W sumie określałam Magdę bardziej ze względu na Łukasza, a z czasem i z problemami było z tym coraz trudniej (i smutniej). obleha wyduków nigdy nie oglądałam, bo mam zwyczajną alergię na jego widok (i odbiór), a masochistką nie jestem. nie mam zatem skali porównawczej. na hanysa wywiad nie czekam, ale może wszamałabym zaserwowane przez niego kluseczki, bo mam słabość do kluseczek. niestety.
gazzza
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 15 cze 2019, 8:09
x 1
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gazzza »

Magda rownież nie jest i nie była moja ulubienicą. Była jednak pierwszą i chyba jedyną osobą, ktora podniosła temat homofobii w DWB i się jej sprzeciwiała. Ucywilizowała trochę ten program. I właściwie do jego końca ufała Lukaszowi jak mowila na 100% i nazywała best friend. Dopiero tydzień po wyjściu, a właściwie po odcinku specjalnym, który wspolnie ogladali stało się coś co sprawiło, że ich relacje się wyraźnie ochłodzily. Nie znamy powodu, ani z czyjej inicjatywy tak sie stało, wiec nie ma sensu jej okreslać przez pryzmat Łukasza (ani Olega tym bardziej).
temereme
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2019, 2:54
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

Gazzza, wyraźne ochłodzenie relacji? Hmmmm. po czym wnioskujesz? Co się stało? Oglądali razem program, potem Łukasz myknął już do domu z Wawy . Milexr zamieścił na insta kawałek materału - jechali gdzieś z Łukaszem (chyba sami, bo nie było tam Magdy). Ostatnio Łukasz wrzucił żartobliwy komentarz pod fotką Magdy (z tym tv makijażem) - Magda zalajkowała zamieszczone przez niego fotki. Nie ma chyba totalnej niemoty między nimi. Łukasz jest po prostu stale poza Wawą - w Rzeszowie ( z pauzą na mój Wrocek). Może Magda jest zazdrosna o Monikę, która cały czas jest z Łukaszem? To oczywiście żart - Magda pewnie nawet nie wie co i z kim robi Łukasz. Czy my sobie czegoś nie dopowiadamy? Ale fakt - gdybym usłyszała z jej ust to "chybanapewno" też bym się obudowała dystansem, haha. (olunio szuka fotografa, czuje się modelem, brehhhhh)
gazzza
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 15 cze 2019, 8:09
x 1
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gazzza »

temereme pisze: 04 lip 2019, 10:11 (olunio szuka fotografa, czuje się modelem, brehhhhh)
Buduje portfolio na IG. Może też szykować jakieś posty sponsorowane, sądząc po jego nowych obserwowanych. Niektóre marki przed wrzuceniem takiego posta, żądają przedstawienia zdjeć do akceptacji. Chyba nawet już znalazł fotofrafa, bo zaczął się z jakimś obserwować.

Tak przy okazji, Radek wczoraj na livie, nie zaprzeczył jakoby program miał być reżyserowany. Nie chciał też o tym mowić za bardzo.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 07 mar 2019, 19:01
x 913
x 460

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

Madzia w kole Plotka :D
https://www.youtube.com/watch?v=33NOm5SB0Wc

Madzia jeszcze
[ Spoiler ]
Patryk M

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Nie wiedziałem, że Darłak gościł też w TVP. :P
vlcsnap-00002.png
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

"Fantastyczny mieszkaniec! Fantastyczny gang słodziaków! Brawo! Brawo! Brawo!". :D

A jednak, jeszcze się ta informacja załapała się przed RODO. :D: viewtopic.php?t=9837&start=255
Pozdrawiam, Trzeciak
temereme
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2019, 2:54
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

Gazzza, niestety chyba możesz mieć rację :( Łukasz skasował dzisiaj rano ekspresyjnie rozpisany wątek pod nowymi fotkami na insta (będący pytaniem o relację z Magdą). Usunął też Magdę z grona osób obserwowanych - Magda go dalej obserwuje (insta). Może to tylko błąd i przypadkowa pomyłka (?), ale w sumie nie zaskakuje mnie to. Przykre. Nie ze względu na Magdę, ale Łukiego, który prawdopodobnie bardzo to wszystko przeżywa. Teraz hejt kieruje się w stronę Spikera...
gazzza
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 15 cze 2019, 8:09
x 1
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gazzza »

Rzeczywiście, Łukasz obserwuje tylko Klaudie, Marlenę, Justynę, Pawła, Kaśkę, Angele, Bartka i... OLEGA (zresztą Oleg też go nadal obserwuje w odróżnieniu od ponad połowy uczestników, nawet pomimo kilkukrotnej deklaracji, że nie chce mieć z nim nic wspólnego). Magda mimo wszystko nie reaguje zbyt zdecydywanie na hejt na jej profilu wycelowany i w Łukasza i w Olega. Tak naprawdę ona jest główną "beneficjentką" tej dramy, jakby nie było... dramy o jej osobę. ;) Ukrainiec na wczorajszym livie też nie wyglądał na super szczesliwego, chłopaki zaczynają chyba otwierać oczy.
temereme
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2019, 2:54
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

a Spiker obserwuje Łukasza (on Spikera nie), a Łukasz jeszcze obserwuje Milexa :)))) Tak możemy sobie tutaj .... Ogólnie chyba trochę poszło o teksty hejterskie (że Magda miała z niego w programie tylko bekę, a teraz ma go totalnie w dupie i finał).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości