[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
kamil2505
VIP Expert
x 21
x 394

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

bustram pisze: 21 cze 2019, 23:50 @kamil2505
Dzięki za wyjaśnienie, o tą informację mi właśnie chodziło ;)

Kogo widzicie w jesiennej edycji ? Ja bym chętnie zobaczył Krzyśka Kononowicza - oglądalność TVN7 chyba pobiłaby wszelkie rekordy wtedy :)
Izabela Kisio-Skorupa. Podobno już w poprzedniej edycji miała "na pewno wejść". :lol: :lol: :lol:
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 6M 30zł
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

@Obserwator88, wskaż mi zatem, gdzie jes obiektywnie? ;) Tak już jest i będzie, że wszędzie w tego typu dyskusjach jest to ocena subiektywna. I to forum nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Idź na wykop i jest to samo, tylko że się broni kogo innego.

Edit: Patusy i część słodziaków razem. Wszyscy się przenieśli do Madzi (chyba). Ja nie wiem czyja to chałupa jest. Wszyscy przyjaciele Madzi tam zawsze są, więc ciężko stwierdzić. Ogólnie to podziwiam, że oni taki tryb życia prowadzą. Dzień w dzień impreza praktycznie.
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

Ta... Iza, Igor, Kuba, Lukasz, Madzia i Olek na jednej imprezie.
Mimi29
Użytkownik
x 17
x 51

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mimi29 »

abc pisze: 21 cze 2019, 22:44
bustram pisze: 20 cze 2019, 11:16 Na korzyść Oleha przemawia fakt, że bądź co bądź jest przystojny - wygląd w dzisiejszych czasach wiele ułatwia. Łukasz natomiast musi postawić na osobowość, bo z wyglądem u niego przeciętnie.
Eeeeee - nie przesadzaj, taki sobie, dość niski, łysieje, chód ma mało elegancki - ciapciowaty, zero tzw. Drylu, To trzeba mieć w sobie!.Taki-tam chłoptaś, a te "cielęce" oczy, tęskniące za rozumem, po pewnym czasie każdemu mogą się znudzić. Ogólnie - lipa :lol: ..
Zgadzam sie. Do tego dodam ,ze jak on mowi to przypomina mi chlopaka z podstawowki. Popisuje sie.
A on wogole za rodzicami nie teskni? Wazniejsi sa dla niego obcy ludzi? Tyle czasu ich nie widzial. Dziwne wiezi rodzinne tam sa.
Poza tym chyba swojego zycia on nie ma. Jednak klamal sporo.
przemek94
Obserwator
x 8
x 44

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: przemek94 »

Widzę że pisaliście tutaj o Agnieszce i Maćku i tak sobie myślę czy powtórzą to samo w kolejnej edycji i będzie głosowanie na uczestnika programu skoro poznaliśmy już jedną osobę. Ciekawi mnie też kiedy zaczną tą edycje w połowie września czy jednak na początku i będzie to trochę dłuższa edycja tak jak w TV4 gdzie zaczynali na początku września a kończyli w połowie grudnia.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 994
x 386

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dejmian »

Na konferencji po finale "BB" Edward Miszczak wspomniał, że program wróci najprawdopodobniej w połowie września. Czyli pewnie długość edycji będzie podoba. Te 106 dni mogłaby jednak trwać. :) Mam nadzieję, że w domu będzie trochę zmian. Choć, jak ktoś już wspomniał, za wiele tam podziałać nie mogą. A szkoda, bo wystrój powinien ulec zmianie konkretnie. To norma na świecie.
11 lat na forum! :)
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

Na insta jaka konsternacja, bo razem na imprezie Pyśk, Igor, Oleh, Izka i Madzia oraz Łukanio :lol: Jak się poczyta komentarze to od razu się człowiekowi humor poprawia. Już Olusiowi mówią, by uciekał od Madzi. Bo jej tylko Łukanio w głowie, ona nie kocha Olka. Wrzuciła tyle relacji z Łukaniem a z Olkiem żadnej. Na relacjach z Łukaniem zawsze happy, lajkuje zdjęcia Łukania a żadnego Olo itd. itp. :DD

Rychło w czas się obudzili też. Przecież od dawna to było widać, że z Łukaniem się razem świetnie bawią i mają flow. A z Olusiem to tylko fizyczność. Oprócz tego nic ich nie łączy.
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Ale najlepsze komentarze są u Madzi zeby zostawiła Olka nie mieszała mu w głowie, bo przez nią chłopak tylko imprezuje i widac ze sie źle z tym czuje :lol: jeszcze bedzie załowała ze go nie doceniła tylko ciągle przyjaciele i imprezy ;)

Naprawdę niezła komedia jak sie to czyta ;D
Jordi
VIP Expert
x 2037
x 1949

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Połowa września oznacza prawdopodobnie 15 września. Wtedy finał będzie 15 grudnia jeśli znów byłoby 91 dni.

Że Igor z Lukim po programie razem na imprezie okej, ale Pyśka zawinęli? :o

Ten Milex to jak Oleh. Pijawka wszędzie i zawsze z Madzią...
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Ze story u Igora przed finałem i w trakcie Pyśk grał główną niemal rolę, jakby przewodniczył jakiemuś jego fan-clubowi normalnie.
Ten fan-club to rodzina i znajomi Igora byli, ale właśnie Pyśk z nimi był cały czas.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 323
x 1304

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Pyśk był jakimś nieporozumieniem w tym programie. Na IS widać, że koleś nic nie spokorniał.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

@Obserwator88 co wygląd ma do tolerancji? Gusta są podzielone, jednym Oleh się podoba innym nie, mi osobiście wizualnie się nie podoba. Oczywiście jako znajomy, gdyby nie był takim kłamczuchem i marudą to ok. Widać jak małolatki oszalały na jego punkcie ale z rozsądkiem to raczej nie ma nic wspólnego. No i co to ma spólnego z tolerancją to kompletnie nie rozumiem. Chce chłopaczek zaistnieć to i łapie się każdej okazji, wątpię czy za kilka miesięcy będzie dalej rozpoznawalny, następna edycja i Oleh zostaje zapomniany, no może jakimś cudem uda mu się coś osiągnąć w co osobiście wątpię ;) oby kolejna edycja nie miała takich Olehów. Uczestnicy po programie nie mają już parcia na wygraną to i lepsze kontakty utrzymują, czas na zabawę i dobre relacje , muszą jak najdłużej utrzymać tę chwilę sławy która niestety szybko mija :)
Mimi29
Użytkownik
x 17
x 51

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mimi29 »

W nastepnej edycji moza by bylo kilka razy zrobic ankiety i umozliwic glosowanie na uczestnikow , ktorzy nie powinni tam za dlugo siedziec; pozwoiloby to uniknac dojscia prawie do funalu takich Olechow i Iz ;)
gazzza
Użytkownik
x 1
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: gazzza »

Ludzie, ale uczepiliscie się tego Oleha. Poza paroma glupimi, szczeniackimi tekstami, nie zrobił nic złego. Nikogo nie skrzywdzil, nawet Lukasza, pomimo tego co mu zrobił. Nie powiedzial na niego zlego slowa, tylko, że mu już nie zaufa i nie chce miec z nim kontaktu. Oleh to jeszcze dzieciak, który jest w obcym kraju, obcym miescie, bo nawet nie mieszkał wczesniej w Warszawie, bez rodziny, próbuje jakoś przetrwac. Jest bardziej samodzielny i zaradny niż 99% jego polskich rówieśników. Wiele wskazuje, ze nie miał łatwo w życiu, ale sie nie skarży. Co w tym złego, że spedza czas z Madzią i jej znajonymi? Może nie ma do czego wracać? Każdy ma prawo do odrobiny szczęścia.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Imon »

@gazzza
ja jakoś nie zauważyłam jego samodzielności i zaradności po wyjściu z domu BB.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”