[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
bustram
Activist
x 84
x 1538

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

A ja popieram Radzia Palacza - nie marnuje czasu na balowanie, tylko zakasa rękawy i jedzie na montaż do Hamburga - zdrowe podejście :)
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Radzio był 3 miesiace na wakacjach, to teraz czas na robotę, no mnie to nie dziwi. Jednia mają firmy i do tego wracają bo z tego zyją i życ bedą, inni liczą na followersów i reklamy :P
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Zwiastun odcinka specjalnego, nie zapowiada niczego ciekawego. Rym niezamierzony ;) Choć chyba drama o sukienkę, której nie widzieliśmy, ale tej Oleha zapewne nie.

Mimi29
Użytkownik
x 17
x 51

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mimi29 »

Obejrzalam te zapowiedz. Dziwna jest Madzia. Nie chciala zalozyc sukienki bo ani piersi nie ma ani nog?? To w taki razie dlaczego podkresla te nogi obcislymi spodniami a na biust jakies dziwne opaski zaklada??
kamil2505
VIP Expert
x 19
x 388

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamil2505 »

Przecież to już od wtorku leci na tvn7.

Szczerze mowiąc myślałem, że w tygodniu jeszcze raz wejdą wszyscy i zrobią coś na wzór "Big Brother Piknik", a tu będzie pewnie relacja z piątkowej imprezy, sobotnie wręczanie ubrań i wszystko wokół finału "Areny". Nic ciekawego pewnie.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 6M 30zł
Millady
Obserwator
x 192
x 192

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Millady »

Z nogami to chodziło o to, ze miała całe pogryzione przez komary, a dali jej sukienkę mini. Nie o jakieś inne kompleksy z nogami. Do tego doszły sandałki z odkrytymi piętami, a miała je zrogowaciałe. Nie oszukujmy się, ale żadna z nas nie ubrałaby w takiej sytuacji tego stroju. Sama przyznam co do pięt, ze takie białe wyschnięte i zrogowaciałe pięty w sandałkach to obrzydliwy widok. Nie trafili z ta kreacja i wcale Magdzie się nie dziwie, ze marudziła. Tum bardziej jak zobaczyła, ze chłopaki dostali stroje super dobrane do ich stylu, który na codzień noszą.
„Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?”
User122
Użytkownik
x 4
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: User122 »

wiatriwoda pisze: 22 cze 2019, 14:52 Zwiastun odcinka specjalnego, nie zapowiada niczego ciekawego. Rym niezamierzony ;) Choć chyba drama o sukienkę, której nie widzieliśmy, ale tej Oleha zapewne nie.

Przecież tam żadnej dramy nie było. Olek mówił później, że nie wie o co Madzi chodziło z tą toaletą, że może usłyszała jakaś rozmowę jak był już pijany, ale raczej nic złego nie mówił. Więc skąd teorie, że jakieś dramy były?
Mimi29
Użytkownik
x 17
x 51

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mimi29 »

Dlaczego Madzia nie dbala o piety w programie? Ktos jej zabronil?? Malowala sie dwie godziny dziennie to czasu na inne szczegoly nie miala?
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Też nie wiem o co chodzi z tym piętami, ale pamietacie ona kiedys jakąś obieraczke do czegoś tam brała do pięt... Zapusciła chyba nieźle
bustram
Activist
x 84
x 1538

[TVN/TVN7] Big Brother

Nawet nie przypuszczałem, że najlepsza kwestia z tej edycji padła już w 1 odcinku a jej autorem był Daniel Wojownik "Wielki Bracie im będzie zimno, ale jak ja dojdę to nam trojgu będzie zimno" ;D A potem im udzielał dobrych rad:

Daniel: "ciepło się ubierzcie, weźcie koce, śpiwory..."
Agnieszka: "będzie ciężko, mam zapalenie oskrzeli"
Daniel: "wyobraź sobie, że nie masz - wszystko siedzi w twojej głowie!" ;D

Zabawny facet z tego Daniela :)
abc
Obserwator
x 904
x 268

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: abc »

gazzza pisze: 22 cze 2019, 13:45 Ludzie, ale uczepiliscie się tego Oleha. Poza paroma glupimi, szczeniackimi tekstami, nie zrobił nic złego. Nikogo nie skrzywdzil, nawet Lukasza, pomimo tego co mu zrobił. Nie powiedzial na niego zlego slowa, tylko, że mu już nie zaufa i nie chce miec z nim kontaktu. Oleh to jeszcze dzieciak, który jest w obcym kraju, obcym miescie, bo nawet nie mieszkał wczesniej w Warszawie, bez rodziny, próbuje jakoś przetrwac. Jest bardziej samodzielny i zaradny niż 99% jego polskich rówieśników. Wiele wskazuje, ze nie miał łatwo w życiu, ale sie nie skarży. Co w tym złego, że spedza czas z Madzią i jej znajonymi? Może nie ma do czego wracać? Każdy ma prawo do odrobiny szczęścia.
Mówimy chyba, o dwóch, różnych osobach, "nikogo nie skrzywdził, nawet Łukasza" - to co? powinien jakiś medal dostać?, poza tym gdzie u niego jakaś zaradność?, a w życiu w/g niego nie miał tak nieciekawie, przecież "mama była obwieszona złotem", zarabiał 60.000(sześćdziesiąt tysięcy PLN), no i te platynowe sztućce(hahahaha). Fantazja większa, jak u braci Grimm.Farbowany pędzel. :lol: :lol: :lol:
bustram
Activist
x 84
x 1538

[TVN/TVN7] Big Brother

A ja się zastanawiam co jest z nami nie tak, że 90% postów poświęcamy najnudniejszemu uczestnikowi show. Jeszcze 2 miesiące temu byłoby to nie do pomyślenia, a tu proszę: niemy Olek wyrósł na największą gwiazdę tej edycji. Jak ? Jakim cudem to się stało ? Nie wiem, naprawdę...
typeO
Obserwator
x 188
x 445

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO »

Nie wiem jak to się stało, że z nieobecnego duchem, jakby przestraszonego chłopca z Ukrainy, który nie odzywał się za wiele, nagle wyrósł lew salonowy, a my kłócimy się czy przystojny, czy kocha tę Madzię, liczymy ilu ma followersów. Łże jak najęty, a małolaty w amoku. Przecież nie powinniśmy mu poświęcać ani jednego posta, a jednak...Chyba nie docenialiśmy jego chęci zaistnienia w celebryckim świecie.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 289
x 938

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Manieq »

Było "Koło Plotka" z Olkiem, teraz czas dla odmiany na Łukania ;)
POZDRAWIAM | MANIEQ
Patryk M

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Patryk M »

bustram pisze: 22 cze 2019, 18:11 A ja się zastanawiam co jest z nami nie tak, że 90% postów poświęcamy najnudniejszemu uczestnikowi show. Jeszcze 2 miesiące temu byłoby to nie do pomyślenia, a tu proszę: niemy Olek wyrósł na największą gwiazdę tej edycji. Jak ? Jakim cudem to się stało ? Nie wiem, naprawdę...
Najwidoczniej jednak Oleh wzbudza w Was pewne emocje. Gdyby był totalnie nijaki, nie mielibyście co pisać na jego temat. ^-^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”