[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator
x 10
x 153

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafal_rambo »

@Medyk24

Sobota po "Mam Talent" to nie najlepszy pomysł o jest jeszcze na TVP2 "Voice of Poland" i na Polsacie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" .
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2019, 13:30 przez rafal_rambo, łącznie zmieniany 1 raz.
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

3 dzień programu i jakbyście już teraz musieli wybrać finałowa 4, to kto to by był?
Awatar użytkownika
Majk87
Obserwator
x 993
x 102

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Majk87 »

Bliźniaczki ;)
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 269
x 916

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Manieq »

Niedzielny odcinek z wynikiem 466 tys. - źródło: Szymon Sokół na Twitterze
POZDRAWIAM | MANIEQ
Box
Użytkownik
x 33
x 16

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Box »

Manieq pisze: 16 wrz 2019, 13:02 Porównywanie ustalonej już od miesiąca zmiany pory dnia emisji Aren z niedziel na piątki do widzimisiów Kurskiego jest dosyć przesadzone.
Ja mówię o zmianie z piątku na inny dzień, w związku ze słabym wynikiem. Takie sugestie pojawiły się kilka postów wyżej. ;)
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 363

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamil2505 »

Karol pisze: 16 wrz 2019, 12:33 Pytanie o wyniki BB z innych dni 🙂 Bo jak narazie sugerujemy się wynikami jednej "Areny" - a co z odcinkami regularnymi
Niedzielny miał 466tys. Piątkowe BB Nocą+ 317tys.
"Arena" podobno jeszcze gorzej niż wcześniej pisano (pytanie gdzie jest błąd) - 509tys.

Źródło: twitter @szymeksokol.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
Awatar użytkownika
Ogorek
Junior
x 1179
x 178

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Ogorek »

Niedziela jeszcze gorszy wynik od piątku, chyba muszą wymyślić coś innego niż powrót do niedzieli z Areną.
Błagam, noście maseczki, ale poprawnie. 😷
#ZaŻyciem #NieStrajkuję
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Pamiętajmy, że liczą się jeszcze wyniki z playera ;) Ale faktycznie wyniki oglądalności szału nie robią, a szkoda, bo uczestnicy są naprawdę lepiej dobrani niż w poprzedniej edycji.
BartekBBfan
Użytkownik
x 84
x 259

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: BartekBBfan »

Trzeciak pisze: 16 wrz 2019, 13:26
BartekBBfan pisze: 16 wrz 2019, 13:11
Box pisze: 16 wrz 2019, 12:57 Ale wy bronicie tego "Big Brothera", matko. :lol: A to ktoś nie wiedział, a to zmienić dzień emisji. A jak Kurski zmienia w czasie sezonu to pojawia się krytyka. ;) Mnie tam cieszy tak niski wynik tego żałosnego programiku. :)
TO jest forum dla fanów BB. Po wypowiedzi wnioskuje ewidentnie, że nie jesteś. Dziękujemy już Panu, papa 👋🏻
Nie jest ważne kto jest fanem jakiego programu, i każdy ma prawo do wyrażenia krytycznej opinii (mieszczącej się oczywiście w granicach kultury i rozsądku). Nie życzę sobie tutaj "wykluczania" kogokolwiek z dyskusji, bo to jednak nie jest forum tylko o Big Brotherze.
Moje ‚papa’ było ironiczne. Jeśli odebrałeś to inaczej to sorry. Po temacie forum wnioskuje jednak, że właśnie o BIG BROTHERZE jest to forum. Jeśli nie o BB, to o czym?
Nazywanie programu żałosnym jest równie niewłaściwe, co moje prześmiewcze pożegnanie się z kolegą.
arekon
Użytkownik
x 32
x 74

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: arekon »

Oglądałem sporo na playerze od piatku i też uważam, że ludzie sa o wiele ciekawsi i produkcja wyciągnęła błędy z poprzedniej edycji, zadania są od początku, uczestnicy zresztą cały czas potrafią sobie coś zorganizować
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Ediss »

Znacznie poniżej oczekiwań wynik piątkowego otwarcia nowej edycji BB był trybkiem żeby coś o tej nowej edycji napisać :).
Wiosną udało mi się dosyć celnie obstawiać wyniki oglądalności BB, na otwarcie tej edycji zakładałem 1.1-1.3MLN widzów. Stąd ponad połowa poniżej oczekiwań to spory szok. Na sam początek można przytoczyć i skonfrontować słowa dyrektora programowego TVN, który powiedział, że format się przyjął. Jak widać - nie.
Poziom poprzedniej edycji, przede wszystkim techniczny, pozostawiał wiele do życzenia i sam BB6 bardziej zniechęcił niż skusił do oglądania nowej edycji. Uznaję, że jednym z powodów słabego wyniku jest poprzednia edycja.
Nowy dzień emisji "Areny"? Od początku uważałem, że to bardzo zły pomysł. Sam, jako fan Big Brothera od kilkunastu lat, zrezygnowałem z oglądania otwarcia programu na rzecz piątkowego wyjścia. Myślę, że wielu osób do których celowany jest program po prostu w tym czasie nie było przed telewizorami. Myślę, że przenosiny na piątek bardziej niż pomóc Arenie, miały zamortyzować straty głównego TVNu. W końcu wiosną Masterchef Junior dostał po tyłku konfrontując się z BB Arena. Tym razem to piątkowy film TVNu skopał tyłek Arenie. I chociaż ocena jest na podstawie wyniku jednej emisji Areny i piątkowego filmu, to akurat tutaj można powiedzieć, że Potter nieco bardziej niż Masterchef ma zbliżony do BB target odbiorców.

Co dalej? Przede wszystkim należy nastawić się na to, że wyniki z soboty i niedzieli wcale nie musiały być lepsze, a decydujące będą najbliższe tygodnie emisji BB, podczas których ta edycja będzie musiała wyrobić sobie sama markę. Gulczas, wspomnienia z 2001 roku - to zadziałało na genialny wynik otwarcia wiosną. Teraz jest czas walki o widza za pomocą zadań, twistów i trzymaniu generalnego poziomu programu. A jest o co walczyć i jest czym walczyć.

Jeśli chodzi o sam początek programu - otwarcie bez porównania lepsze niż wiosną, właściwie poza dostawionym wykonaniem "Kim naprawdę jesteś?" (które powinno moim zdaniem otworzyć program) i braku wspomnienia słowem o obecności zwyciężczyni poprzedniej edycji (pomijając już pozostałych uczestników, bo wiemy jak w TVN pilnowany jest czas antenowy i jak skromnie jest dawkowany na każdy program) nie można wiele zarzucić. Prowadzący, uczestnicy (chociaż tu wszystko się dopiero okaże), realizacja (super pomysł na prezentacje uczestników) - jak najbardziej okej.
Pierwsze dni także wypadają o wiele lepiej niż wiosną. Eksperyment pod tytułem "niech się zanudzą, to się poznają i zagryzą" nie wypalił, bardzo dobrze że pojawiło się konkretne zadanie tygodniowe, które jednak nie przysłania możliwości pierwszych osobistych rozmów i możliwości poznania się nawzajem. Realizacja odcinków dziennych (poza lektorem - wolałem poprzedniego) także się poprawiła i przypomina mi bardziej tą, którą w BB6 wypracowano dopiero po miesiącu.

Podsumowując. Jestem jak najbardziej za tym, by dać tej edycji szansę. Ktoś z Endemolu, bądź TVNu ostatnio w wywiadzie dla WM przyznał, że kilka rzeczy wiosną nie zagrało i będą nad tym pracować. Efekty widać już teraz. Jeśli poziom programu zostanie utrzymany - liczę na to, że zobaczymy lepsze wyniki, na podstawie których będzie można wróżyć jakąkolwiek przyszłość programu po tym sezonie.
Obrazek
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

LIVE
[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2019, 13:58 przez tinsel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ogorek
Junior
x 1179
x 178

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Ogorek »

arekon pisze: 16 wrz 2019, 13:49 produkcja wyciągnęła błędy z poprzedniej edycji
Nie do końca:
- cały czas występują problemy techniczne (a mieli 3 miesiące, żeby je naprawić, ale chyba w tym czasie byli na wakacjach :P),
- godziny streamu zostawili od 9 do 1 zamiast zmienić na od 10 do 2,
- no i to nieszczęsne głosowanie na starcie - znowu wyglądało, jakby było ustawione :P
Błagam, noście maseczki, ale poprawnie. 😷
#ZaŻyciem #NieStrajkuję
arekon
Użytkownik
x 32
x 74

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: arekon »

Zostały jakieś mankamenty, ale po trzech dniach oglądania playera i podsumowania o 20 jest zdecydowana poprawa
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 363

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamil2505 »

Na Wirtualnemedia.pl jest już analiza oglądalności BB za cały weekend:
https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/b ... ality-show
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”