[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1202
x 4244

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Myśle że pora postawić na znane i sprawdzone rozwiązanie i wprowadzić do domu jako uczestnika Łukania Darłaka :lol:
Annnna
Użytkownik
x 64

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Annnna »

Kamil dostał zakaz chodzenia w stringach od WB 😂😂😁😁😁. I mam pytanko wczoraj nie oglądałam live najpier całuski Kamila i Ewy a teraz już nowy rozłam związku ?? Ewa cały czas przy Natanie.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 159
x 354

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

Szczerze - beka z osób, które widzą w Vasilu zwycięzcę programu... :lol: :lol: :lol:
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Jordi
VIP Expert
x 2131
x 2047

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

No przydałby się przystojny w wieku 30-33 w miarę rozgadany, a nie jak nowa Natalia :P

W tej chwili mamy Kamila, super Wiktora, irytującego Wasyla i BARDZO wkurzającego już Sławinę zboczeńca.
Yurishka
Użytkownik
x 100
x 37

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Yurishka »

Czemu beka? Każdy ma prawo lubić, kogo chce. Jak ktoś uznał, że powinien wygrać, to niech uważa. Inna sprawa, że ma marne szanse.
eti
Użytkownik
x 140
x 31

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: eti »

wir0s pisze: 25 paź 2019, 9:00 ... Co do decyzji Dawida, najbardziej utkwiło mnie jego zdanie "nie lubie tracić czasu" myślę, że każdy myślący zrozumiał, że chodziło mu o świadomość, że juz ma po wygranej. Ośmieszył się tym Wiedźminem totalnie.
W tym przypadku ośmieszył się tylko i wyłącznie twój idol Kamil, ponieważ gra Wiedzmin jest na tyle popularną grą, że nie potrzeba posiadać sokolego wzroku aby wiedzieć, że ta postać w oryginalnej grze nie jest wzorowana na twarzy Kamila.

Tutaj mamy podobną sytuację jak z tym "aktorstwem", które po pobieżnym zagłębieniu, okazuje się jedynie statystowaniem niezasługującym na uwzględnienie w napisach końcowych filmów.

Otóż kolega Kamila który niedawno gościł w Big Brother Nocą robił kiedyś jakąś animację dla celów prywatnych z postacią Wiedzmina. Zrobili do tego plakat z Kamilem i wklepali na IMDB, tak samo jak te filmy w których Kamil nie jest wymieniany w napisach końcowych. Ot i na podstawie tego dzieła, które chyba nigdy nie ujrzało światła dziennego (brak praw autorskich), Kamil opowiada teraz historyjkę, że na jego twarzy wzorowana jest postać Wiedzmina w grze.

No więc to tylko niszowa animacja jego kumpla, ale jak widać niektóre osoby dają się na to nabrać.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 159
x 354

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

Yurishka pisze: 25 paź 2019, 10:07 Czemu beka? Każdy ma prawo lubić, kogo chce. Jak ktoś uznał, że powinien wygrać, to niech uważa. Inna sprawa, że ma marne szanse.
Ale ja go nawet trochę lubię, po prostu mnie to bawi... :lol:

Co do parytetu to jak teraz Natan wyleci, to będzie 4 gości i 5 kobiet, więc bardzo podobnie. Nie ma potrzeby nowego typa... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Jordi
VIP Expert
x 2131
x 2047

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

@semperadastra produkcja raczej będzie dążyć jak wiosną, żeby w ostatnim tygodniu było 4-5 osób. Jeśli nikt nie dojdzie, to ostatni tydzień będą 3 osoby...

Za Olkę i Kaśkę mamy beznadziejną aktorkę i nudziarę wrzucone tylko dlatego "bo znały się z Sławiną i Kamilem". No to za Dawida niech dadzą kogoś fajnego - To dopiero połowa programu.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

Mi sie cos wydaje, ze Kamila juz do 2 tygodni nie bedzie. Wszystko przez... przyjscie do programu Ewy. On sie serio zakochal chyba i tego juz zaluje- bo widzi, ze chyba nie uda sie. Odwali mu niedlugo I albo go wywala, albo w odcinkach pokaza, ze nerwusem jest. Wczoraj padlo haslo do Ewy “zle zrobilem, ze do tego dopuscilem. Sam sobie wbilem noz w plecy”- odnosnie swoich uczuc. Potem w kuchni bedac z Wiktorem- niepotrzebnie sie odpalil I zaczal po Natanie jezdzic: “jak czuje sie mezczyzna, to niech operacje zrobi. Bo Kim ona w koncu teraz jest, ja tego w ogole nie rozumiem”- denerwuje sie, bo to jego konkurentka o Ewe. A tvn tylko czeka na takie akcje- jeszcze z 3 razy tak dowali I bedzie odcinek, ze jest Homofobem i wyleci karnie/przez widzow w moment. I to, ze sie wczesniej z Ewa znal nie ma tu nic do rzeczy... Cos czuje, ze to sie zle skonczy.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2455

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Na FB o dziwo dużo głosów, że po Dawidzie powinien odpaść... Kamil, bo programu nie da się oglądać i tak będzie sprawiedliwie.
Awatar użytkownika
Abbott
Activist
x 367
x 1370

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Dobra ludziska. Nie mam teraz dostępu do streama (Net w robocie padł). Ewa już zerwała z Natanem, bo się gubię w tej telenoweli? Kto jest z kim jeśli chodzi o romanse. Ale szczegółowo proszę jakbyście mieli streszczać od pierwszego odcinka M jak miłość 😂
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

Po pocalunku z Kamilem, 20min pozniej stwierdzilla, ze zaluje I przyznala sie Natanowi. Spaly razem, Kamil na dole;)
Awatar użytkownika
Abbott
Activist
x 367
x 1370

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Czy buckmacherzy już obstawiają z kim będzie Ewa? Mnie się wydaje, że ona się nie dostała do Live Island i swojego "szczęścia" szuka w BB.
annawoj1104
VIP Expert
x 225
x 797

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

O prosze Łukasz też dołączył do akcji uczestników przeciw hejtowi-o kurcze a jeszcze dzień wcześniej tak pięknie w BBN jechał po dwóch kolegach z programu...
Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator
x 10
x 153

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: rafal_rambo »

wiatriwoda pisze: 25 paź 2019, 11:08 Na FB o dziwo dużo głosów, że po Dawidzie powinien odpaść... Kamil, bo programu nie da się oglądać i tak będzie sprawiedliwie.
Mam nadzieję że stanie się to w najbiższą niedzielę, bo skoro Dawid odszedł to wszyscy co byli za nim(bo już nie ma kogo bronić) będą teraz głosować tylko na Kamila. Jak Dawid byłby w grze to głosy mogły by się tak rozłożyć żeby wyleciała Natalia. Także odejście Dawida mogło jeszcze bardziej zagroźić Kamilowi niż się to wydaje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”