[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 656
x 3407

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Screenshot_20191107_221811_pl.tvn.player.jpg
A to coś nowego 😁

Na BB1 Sławina z Kamilem. Sławina poszedł na dół się odlać, Kamil został w pokoju. Zgadnijcie kogo wybrał operator kamer...
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1215

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

WB nie pozwolił Mateuszowi zanieść grupie karimat, tym razem głos damski ;)
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: PrzyczajonaSurykatka »

Niestety, ale grupa dała się dziś podpuścić WB z tym wyborem między domem a Kamilem. Powinni byli wybrać jego, ale nie z sympatii czy współczucia (bo przecież nic mu tak naprawdę nie groziło i nie trzeba go było przed nikim ratować) - tylko w wyniku czystej kalkulacji. Bo przecież w ten sposób wyświadczają Kamilowi wyłącznie przysługę, ustawiając go ponownie w pozycji odtrąconej przez grupę ofiary, którą teraz przejęci jego "strasznym losem" widzowie będą chcieli wspomagać głosami (co już zresztą widać po komentarzach na Insta). Do tego jeszcze reżyserka podbija jego image wielkiego bohatera tą akcją z pizzą - Kamil nie jest idiotą, i oczywistym było, że ze swej "bezbrzeżnej wspaniałomyślności" wybierze prezent dla grupy (a nawet gdyby sam na to jakimś cudem nie wpadł, to WB usłużnie by mu to podpowiedział).
"Never put in writing something you wouldn't say out loud."
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 932
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

@Karol ta plansza była już wiele razy , nawet w poprzedniej edycji.
Ten głosy Wielkiej Siostry, która przed chwilą mówiła do Mateusza, z kolei ja pierwszy raz słyszałem. Zatrudnili nową siostrę ? :evil:
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

Potem placzcie, ze odcinki sa pro Kamil. Jak jest 24h pokaz chamstwa, to inaczej zmontowac tego sie nie da. "hu* z Kamilem' itd., nie mowiac o ciaglym wysmiewaniu i mowie nienawisci.
Ostatnio zmieniony 07 lis 2019, 22:41 przez balarion, łącznie zmieniany 1 raz.
magdalienkaaa
Obserwator
x 84
x 102

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa »

PrzyczajonaSurykatka pisze: 07 lis 2019, 22:25 Niestety, ale grupa dała się dziś podpuścić WB z tym wyborem między domem a Kamilem. Powinni byli wybrać jego, ale nie z sympatii czy współczucia (bo przecież nic mu tak naprawdę nie groziło i nie trzeba go było przed nikim ratować) - tylko w wyniku czystej kalkulacji. Bo przecież w ten sposób wyświadczają Kamilowi wyłącznie przysługę, ustawiając go ponownie w pozycji odtrąconej przez grupę ofiary, którą teraz przejęci jego "strasznym losem" widzowie będą chcieli wspomagać głosami (co już zresztą widać po komentarzach na Insta). Do tego jeszcze reżyserka podbija jego image wielkiego bohatera tą akcją z pizzą - Kamil nie jest idiotą, i oczywistym było, że ze swej "bezbrzeżnej wspaniałomyślności" wybierze prezent dla grupy (a nawet gdyby sam na to jakimś cudem nie wpadł, to WB usłużnie by mu to podpowiedział).
Dała się podpuścić, co ewidentnie świadczy o ich głupocie, albo o perfidnej złośliwości (Wiktora o to podejrzewam niestety). Może ta sytuacja ich (wreszcie) czegoś nauczy... Oby.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 656
x 3407

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Mieszkańcy swoim zachowaniem pokazali swój stosunek do Kamila. Nie bronię jego, bo ma za uszami, ale nie jestem też w stanie powiedzieć niczego dobrego o innych. Sorry, ale niech jutro nie będzie płaczu, bo odcinek w TVN7 jest taki, a nie inny. Jestem przekonany, że gdyby mieszkańcom zależało, zmiażdżyliby Kamila. A póki co nie udaje im się go zniszczyć, on też nie robi nic, ale to ich reputacja leży. Kamil wyjdzie na boga, bo mu wszyscy na to pozwalają.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

@Karol ale ze nie wyciagneli jakichkolwiek konsekwencji po odpadnieciu poprzednikow. Tu wystarczy 20IQ i juz powinno switac im "aha, publika nie lubi mowy nienawisci, musimy sie uspokoic, tylko sobie klopoty robimy, tak Kamila nie pokonamy". Nie, tam jest dalej jedno i to samo. Banda ludzi bez myslenia. I ktos ma z nich wygrac program:)? Nastawieni na wygrana, na 100tys, potracili rozumy.
Awatar użytkownika
Saba397
Obserwator
x 30
x 122

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Saba397 »

No to teraz Barjaszowa jest na zmianie jako WB.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1215

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

A ja i tak będę bronić grupy, dali się znów podpuścić, no i trudno. Jak dla mnie świadczy to tylko o tym, że nie potrafili tego odpowiednio przekalkulować i zrobić WB i Kamilowi na złość. Ja nie wiem, gdzie tam mowa nienawiści? Oczywiście ta akcja z pizzą, gdzie WB zgasił Mateusza to było przesadne pajacowanie, ale nie używajmy takich wielkich słów. Produkcja podgrzewa konflikt, bo zadanie tygodniowe było tak nędzne, że tylko tyle im zostało.
Ostatnio zmieniony 07 lis 2019, 22:50 przez tinsel, łącznie zmieniany 1 raz.
Kermit75
Użytkownik
x 68
x 23

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kermit75 »

Jakim cudem taka Martynka, Ania, Malwina, Ewa wciąż są w tym programie?.
Martyna - można powiedzieć, że ...jest. Przeciętna do bólu. Taka osoba w Reality Show ? Pomyłka.
Anka - kobitka z Ukrainy, wymowa sempleniąca, piskliwy głos, wkurząjący ton mówienia. Przemądrzała.
Malwina - pseudo-celebrytka, mlaskacz. Naśmiewa się z wszystkich. bo myśli , że jest the best. Takie "dziecko TVNu".
Ewa - aktorka rodem z Ukryta Prawda. Żenada. Ciągle senna i zmartwiona.
Jak ktoś z nich ma otrzymać 100tyś za wygranie BB to ten program jest totalną klapą i gwałtem na inteligencji widza. Lepiej oddać kasę na cel dobroczynny.
Co do facetów - Kamil. Mieszane uczucia mam co do niego ale przynajmniej widać go w tym programie i prezentuje jakiś poziom wiedzy. Żyje w tym programie choć zmieszali go z błotem przeciętniacy nie rozumiejąc tak naprawdę co on mówi i o co tu chodzi. "Związek z Ewą" wyciszył go ale chyba została specjalnie przysłana aby miał bratnią duszę;-) i trochę odpoczął psychicznie.
Mateusz - taki cwaniak podwórkowy. Chciał być zapamiętany z BB więc trójka pod kocem.. Jaki on naturalny - nawet to zrobi ...
Vasyl - mam wrażenie,że facet ma sztuczne zęby bo coś tak mówi dziwnie. Zaciska aby mu szczęka nie wypadła :-) ? Dwulicowy. Leniwy . Irytujący chwilami.
Wiktor - wydawał się ok na początku ale związek z Malwiną utwierdził mnie, że on jest też mocno dwulicowy i wymyślił sobie strategię. Warty Malwiny - swój swego pozna. Jeden z największych aktorów w BB.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

@tinsel h*j z nim, j*bac go, zj*b genetyczny, spi*dalaj- to mowa milosci:)?
Anonymous2
Użytkownik
x 136
x 114

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Anonymous2 »

Nie wiem dlaczego kilka osób odbiera, ze dzisiejszy montaż był pro Kamilowy. Przecież jak ten cały Radek mu pocisnal, że myśli tylko o sobie i że jest donosicielem to go zrównal z ziemią. Na pewno Kamil sporo przez to stracił.
mina2019
Obserwator
x 115
x 204

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 »

Przed chwilą Kamil wyjaśniał Mateuszowi, że przegrali zadanie,
bo nie wyciągnęli żadnych wniosków z wczorajszej lekcji z Przemkiem.
Już pisałam wcześniej - Przemek im tłumaczył, że są grupą, że jeden za wszystkich itd. a oni go dzisiaj nie uratowali.
Na co Mateusz - ale myśmy nie mogli nic zrobić.
Kamil - mogliście zrobić cokolwiek ale tego nie zrobiliście.
I to prawda - ta ich zawiść przesłania im wykonanie najprostszych zadań, nic nie myślą.
Swoją drogą to ciekawe, jak daleko się w tym ostracyzmie posunęli.
Nie przepadałam za Radkiem z poprzedniej edycji, i nie sądziłam,
że to powiem, ale dzisiaj na insta miał wpis w punkt i się z nim zgadzam :lol:
Powiedział, że pomimo podziałów tamta ekipa potrafiłą ze sobą współpracować podczas zadań.
Pomijam to, że byli naprawdę kreatywni, zabawni i mieli dużo energii.
Pamiętacie detektywistyczne zadanie już pod koniec edycji ?
To była rewelacja.
A PRL - spiski, knucie, ale potem kupa śmiechu z tego.
Ta edycja jest już pozamiatana, byle do finału ...
Tylko pytam - za co i komu te 100 tys. zł ??
Ja bym główną nagrodę przerzuciła do puli następnej edycji, o ile taka będzie ...
Ostatnio zmieniony 07 lis 2019, 22:58 przez mina2019, łącznie zmieniany 1 raz.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Anonymous2 pisze: 07 lis 2019, 22:53 Nie wiem dlaczego kilka osób odbiera, ze dzisiejszy montaż był pro Kamilowy. Przecież jak ten cały Radek mu pocisnal, że myśli tylko o sobie i że jest donosicielem to go zrównal z ziemią. Na pewno Kamil sporo przez to stracił.
no wiadomo, ale tu jest kilka osob, ktorym jeden pozytywny gest Kamila wystarczy, zeby miec caly dzien zniszczony. Wszystko pod Kamila, Kamil aktorem wynajetym, glosowanie oszukuje bo Kamil wygrywa i tak w kolko :lol:

Zapytaj sie Jordiego, jak Goska przegrala z Kamilem glosami widzow ;) ? On juz tu z 4 razy pisal, ze to oszustwo napewno ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”