[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PrzyczajonaSurykatka »

W związku z tym, że Kleszcz jest najpewniej na wylocie (niezależnie od tego, co pokazują aktualne procenty - wiadomo jak z tym jest), a tym samym nasza "zakochana parka" zostanie na kolejny tydzień, mam pewien apel do produkcji:
wykorzystajcie ten doskonały pretekst w postaci wczorajszego obgadywanka Kamila z Mateuszem, i pozwólcie się Ewie trochę od niego odkleić. Wydaje mi się, że to jest w gruncie rzeczy niegłupia babeczka, która może mieć coś ciekawego do pokazania jako indywidualna jednostka, ale niestety została wtłoczona w rolę satelity Kamila - zresztą podejrzewam, że takie było założenie jeszcze przed jej wejściem do domu. Kiedy skończy się program, to nikt nie będzie pamiętał, że tam była jakaś Ewa Kępys, tylko zawsze będzie kojarzona - jeśli w ogóle - wyłącznie jako "żona przy mężu", pani in spe Kamilowa Lemieszewska. Przecież dla niej pobyt tam wyłącznie w takiej roli to stracona szansa na jakiekolwiek pokazanie siebie.
"Never put in writing something you wouldn't say out loud."
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1209
x 4313

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: pulkownik »

Właśnie z Ewą największym problemem jest to, że to nie głupia dziewczyna, z zacięciem artystycznym, zwiedziła kawałek świata, ma duży bagaż życiowy, a jest programową hubą przyklejoną do Kamila.
typeO
Obserwator
x 188
x 448

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO »

Ciekawe czy jeszcze będzie love story, bo Ewa jest wyraźnie obrażona na Kamila za wczorajszą rozmowę z Mateuszem. Myślę, że jej przejdzie, ale na razie się boczy. Ubodło ją stwierdzenie, że gdyby się pocałowali, to skończyłoby się seksem oraz informacja o oddawaniu laskom alkoholu, żeby się szybciej upiły. Zresztą Ewa zyskuje bez Kamila, więc może jest nadzieja na inny rozwój sytuacji niż tylko mulący romans.
balarion
Junior
x 421
x 568

Post autor: balarion »

@Karol Ale to ogladajacy ten program niszcza glownie. Kamil ma za soba armie fanow. A wszyscy inni, co go nie lubia/nienawidza- skupiaja sie tylko i wylacznie na tej nienawisci (Kamil zrobil zle, aktor, oszust, wykancza ich blebleble) i tak w kolko- to jest zalosne. Czy program nie moze dzielic sie na fanow Kamila, Anki, Wasyla, Mateusza itd? Widocznie nie, ale czemu? Opcje sa dwie:

1 Cala reszta jest tak slaba, ze nie potrafi zgromadzic wiekszej liczby fanow, stad wyzywaja sie po Kamilu
2 Zazdroszcza, ze Kamil tylu tych fanow ma- i jedyny cel, to z zazdrosci pozbyc go tego.

Mi bedac uczestnikiem domu byloby troche przykro, ze 95% tematu programu to Kamil. Czy tego chcecie, czy nie- ile byscie na niego nie nagadali- to ze jest w necie temat tylko jego- swiadczy o tym, ze jest POTEZNY. A z kazdym tygodniem frustracja antyfanow rosnie- co chocby po tym forum widac- zarzuty ustawiania glosowania, "Kamil podstawiony" itd. Nawet jak odpadnie- i tak jest zwyciezca- sprawil ze Big-Brother= KAMIL.

Zaraz zacznie sie placz w komentarzach- jak chcecie to podwazyc, to bardzo prosze o MERYTORYCZNA odpowiedz, a nie "co ty sie znasz", "psychfan Kamila" itd- ja napisalem merytorycznie.

@PrzyczajonaSurykatka Ledwo posta napisalem, a juz znalazla sie osobka, co twierdzi, ze glosowanie ustawione;) desperados
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

@balarion
A w którym miejscu napisałam, że głosowanie jest ustawione? Wyraziłam jedynie podejrzenie, że w tych poodcinkowych procentach wypisują sobie co chcą (tak by skłonić ludzi do wysyłania większej ilości sms-ów). Skoro już naprawdę musisz się czepiać każdego mojego postu, to przynajmniej spróbuj je najpierw przeczytać ze zrozumieniem.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 656
x 3396

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Z innej beczki nim zapomnę. Zaczynam powoli rozumieć i doceniać osobowość Martyny. Na początku uważałem, że jest nijaka, bezbarwna, w ogóle jej nie było widać - podobnie jak Vasilisa zresztą. Wiadomo, prawie dwa miesiące w programie odblokowują mieszkańców - często w totalnie różnych kierunkach. Martyna pokazała się jako inteligentna, chyba w miarę kulturalna, spokojna dziewczyna z nutką szaleństwa. Czasami wydaje się być głupiutka, dziecinna i łatwowierna, ale w pozytywnym tych słów znaczeniu. Taka Madzia Wójcik, tylko młodsza. Nie hejtuje, nie walczy, trzyma sztamę zarówno z grupą, jak i z Kamilem. Każdy ją szanuje. Dziś na streamie słuchałem jej rozmowy z Lemieszewskim - naprawdę fajna, zabawna, naprawdę ja lubi i szanuje. Z nikim innym tak nie rozmawiał, nawet z Ewą widać pewną sztuczność.

@PrzyczajonaSurykatka uważam, że procenty są jak najbardziej prawdziwe. Nie wiesz tylko, czy to stan na godzinę zapisania zmontowanego odcinka, czy może z przedwczorajszego poranka 🙂
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

@PrzyczajonaSurykatka (niezależnie od tego, co pokazują aktualne procenty - wiadomo jak z tym jest)- dalej twierdzisz, ze nic nie sugerujesz?
MaciekRS
Użytkownik
x 91
x 28

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MaciekRS »

Mi jest po prostu przykro że tyle osób nabiera się na BARDZO tanie triki produkcji i czyni Kamila swoim idolem który jest taki WSPANIAŁY, WIELKI itp.podczas gdy król jest po prostu nagi.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 656
x 3396

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Patrząc na metamorfozę Ohme można się spodziewać jakiegoś przedstawienia, spotkania z kosmitami? 😁 Bo nie ma zbyt wiele czasu antenowego wliczając reklamy 🙂 Ciekawa będzie również stylówka Gabi. Nie wiem co z Chajzerem, chociaż wcześniej pojawił się na Instastory Gośki.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

MaciekRS pisze: 08 lis 2019, 22:25 Mi jest po prostu przykro że tyle osób nabiera się na BARDZO tanie triki produkcji i czyni Kamila swoim idolem który jest taki WSPANIAŁY, WIELKI itp.podczas gdy król jest po prostu nagi.
no po dzisiejszym odcinku oburzenie w calym internecie. Tylko, ze jest odwrotnie jak piszesz, bo to byl odcinek strasznie przeciwko niemu- na szczescie ludzie wiedza jak jest ;)
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

@Karol
Zgadzam się z większością twojej oceny Martyny - w moich oczach też od początku programu znacznie zyskała i nawet ostatnio pisałam tu, że życzę jej, by wygrała ten program (choćby dlatego, że ta kasa chyba naprawdę by jej się przydała). Ale mnie ona w niczym nie przypomina Madzi z wiosennej edycji. Martyna to typ dziewczyny z sąsiedztwa, taka "typowa Kowalska" (i nie ma w tym nic złego). Tymczasem Madzia to był jednak chodzący oryginał: 30-latka o emocjonalności nastolatki, robiąca make-up przez pół dnia, paradująca w swoich zwariowanych kolorowych legginsach-dzwonach, plus to jej ciągłe dziwienie się nawet rzeczom oczywistym ("Ale jak to?"). I żeby nie było - ja nawet Madzię lubiłam, i choć w finale kibicowałam Bartkowi, to uważam, że to fajna, pozytywna dziewczyna, która wygrała w pełni zasłużenie. Po prostu dla mnie porównywanie Madzi i Martyny to jak zestawianie - że się posłużę tą ptasią metaforą z któregoś BB Nocą - papużki falistej z gołębiem. :)

A co do procentów: o ile nie podejrzewam TVN7 o fałszowanie wyników faktycznego głosowania (to jest w końcu zewnętrznie monitorowane i gdyby jakieś nieprawidłowości wyszły na jaw, to byłaby gruba afera, nie mówiąc już o karach finansowych) - tak nie wydaje mi się, by stacja była w jakikolwiek sposób prawnie zobligowana do pokazywania faktycznego stanu głosowania w tych poodcinkowych grafikach. Może jest tak jak mówisz i "żonglują" tylko czasem, z jakiego pochodzą te dane, a może sobie naprawdę dodają po kilka % tu i ówdzie. ;)
balarion pisze: 08 lis 2019, 22:15 @PrzyczajonaSurykatka (niezależnie od tego, co pokazują aktualne procenty - wiadomo jak z tym jest)- dalej twierdzisz, ze nic nie sugerujesz?
A ty dalej nie czytasz ze zrozumieniem?... ;/
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

@PrzyczajonaSurykatka "o ile nie podejrzewam TVN7 o fałszowanie wyników faktycznego głosowania (to jest w końcu zewnętrznie monitorowane i gdyby jakieś nieprawidłowości wyszły na jaw, to byłaby gruba afera, nie mówiąc już o karach finansowych)"- teraz jest ok. Pierwszy raz tak napisalas, bez dziwnego sugerowania.
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

balarion pisze: 08 lis 2019, 22:42 @PrzyczajonaSurykatka "o ile nie podejrzewam TVN7 o fałszowanie wyników faktycznego głosowania (to jest w końcu zewnętrznie monitorowane i gdyby jakieś nieprawidłowości wyszły na jaw, to byłaby gruba afera, nie mówiąc już o karach finansowych)"- teraz jest ok. Pierwszy raz tak napisalas, bez dziwnego sugerowania.
Niesamowite, jak fascynują cię moje wpisy - każde zdanie tak rozkładasz na czynniki pierwsze, doszukując się między wierszami czegoś, czego nie ma (albo co sam chcesz dostrzec)? :)
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

@PrzyczajonaSurykatka jak sugerujesz cos niejasnego, to zwracam uwage i tyle. Dobra, koniec tematu, bo zasmiecamy go.

Ciekawe, czy ktos z zewnatrz zawita na impreze;)
Jagna
Użytkownik
x 161
x 131

Post autor: Jagna »

balarion pisze: 08 lis 2019, 22:01 @Karol Ale to ogladajacy ten program niszcza glownie. Kamil ma za soba armie fanow. A wszyscy inni, co go nie lubia/nienawidza- skupiaja sie tylko i wylacznie na tej nienawisci (Kamil zrobil zle, aktor, oszust, wykancza ich blebleble) i tak w kolko- to jest zalosne. Czy program nie moze dzielic sie na fanow Kamila, Anki, Wasyla, Mateusza itd? Widocznie nie, ale czemu? Opcje sa dwie:

1 Cala reszta jest tak slaba, ze nie potrafi zgromadzic wiekszej liczby fanow, stad wyzywaja sie po Kamilu
2 Zazdroszcza, ze Kamil tylu tych fanow ma- i jedyny cel, to z zazdrosci pozbyc go tego. (...)
A mi trzecia opcja przyszła do głowy:
3. Bo jest najbardziej irytującym uczestnikiem, robiącym cyrk wokół siebie w nachalny, prostacki sposób.
Tyle, że "rzesze fanów" odbierają jego zachowanie jako cudownie zabawne a przeciwnicy (w tym ja) uważają go za wkurzającego pajaca, który narzuca się swoją osobą w każdej sytuacji, podczas gdy reszta grupy zachowuje się normalniej, przez to pozostaje w jego tle.
Ale jak dyskutować merytorycznie z osobą, która pisze o Kamilu, że jest "POTĘŻNY" (caps lock skopiowany z postu cytowanego). Chyba nie dam rady :rolleyes:

Zgadzam się, że dzisiejszy odcinek był świetnie zmontowany, oglądało się wreszcie z uśmiechem i zaciekawieniem. Ale podziwiam odwagę produkcji jeżeli chodzi o moczenie uczestników w lodowatej wodzie, co grozi przynajmniej przeziębieniem, jak nie zapaleniem płuc :huh: Ewa zaczyna istnieć w programie i na dobrą sprawę pierwszy raz od kilku tygodni będzie ciekawie na arenie: zaczną odpadać osoby, które już zdążyliśmy polubić. Bo ja Kleszcza, na przykład, lubię i na pewno inaczej będzie się go żegnało niż Natalię czy nawet Natana.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”