[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Po obejrzeniu wczorajszego odcinka w tv dalej jestem przekonana, ze Malwina MUSI odejsc :huh: :huh: Okropna dziewczyna, ktora nie ma dystansu do siebie :angry: Tylko ona byla obrazona i zadanie potraktowala jako nabijanie sie z niej. Chyba najbardziej ja zabolalo , ze facet sie z niej nabija, bo ona taka swietna, piekna i mozna ja tylko adorowac :rolleyes:
Wiktor niepotrzebnie ja przepraszal. Jego rola byla najlepsza. Super nasladowal Kamila.
Ania i Mateusz za bardzo obrosli w piorka. Chyba juz sie widza w finale :o
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2457

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Nie widzę, nic na wywalenie Mateusza z programu, podobnie gdyby powiedział to Kamil czy Malwina. Zwrócenie uwagi, że większe przebywanie z Ewą może przeszkodzić Kamilowi, nie jest złamaniem regulaminu. Ola złamała produkcyjny punkt regulaminu, sam bym jej nie wyrzucił za to, a Kaśka chyba przesadziła z lenistwem i wkurzyła produkcję. Ale wiadomo, jeśli będą się kogoś chcieli pozbyć to powodów mają na każdego multum.

Wygląda na to, że kryzys Malwiny trwa, nie wiem z jakich powodów, ale gdyby nie Wiktor, to chyba już by jej nie było. Myślę, że wspiera ją jak przyjaciel, ale i strategicznie Malwina jest mu potrzebna.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1212

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Abbott pisze: 12 lis 2019, 12:24 Nie mam terazv dostępu do streama. Powiedzcie mi co mieli ciekawego na śniadanie?😂
Były naleśniczki ;) Jeszcze mają tę mąkę z dworu, póki się nie skończy będą naleśniczki :lol:

Niestety, jeżeli chodzi o słowa Mateusza to nie zwrócił się wprost do widzów, mówił też o sytuacji, gdzie 2 osoby już są nominowane, więc w sumie za namawianie też nie można tego uznać. Ola zwróciła się wprost do widzów i za to została ukarana. W przypadku Mateusza nie mamy co na to liczyć.
typeO
Obserwator
x 188
x 445

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO »

Wszyscy macie trafne uwagi. Malwina jest straszna i przykleiła się do Wiktora totalnie. Też myślę, że jest zabujana w nim na całego i to ją rozchwiało emocjonalnie. Wiktor nie wykazuje raczej takiego zainteresowania nią, na jakie by liczyła. Cały czas mu szkodzi i odciąga od grupy. Okazało się, że to wulgarna kobieta bez dystansu do siebie. Jej czas w domu WB już powinien się skończyć - dzieci czekają. Rozmowa Mateusza z Martyną mnie nie przekonała do końca - było czy nie było złamania regulaminu? Mam mieszane uczucia, chociaż z jednej strony chciałabym wyrzucenia Mateusza, który już wyczerpał moją cierpliwość swoimi wybrykami i specyficznym poczuciem humoru. Z drugiej jednak strony gdyby to miało skutkować tym, że w niedzielę nikt nie odpadnie,...to ja już wolę Mateusza.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1212

[TVN/TVN7] Big Brother

Martyna teraz rozmawia z Ewą, próbuje zrozumieć jej relację z Kamilem i Natanem :rolleyes: Biedna Martyna niepotrzebnie się męczy.
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: PrzyczajonaSurykatka »

tinsel pisze: 12 lis 2019, 12:57 Martyna teraz rozmawia z Ewą, próbuje zrozumieć jej relację z Kamilem i Natanem :rolleyes: Biedna Martyna niepotrzebnie się męczy.
Przecież tej relacji chyba nawet sama Ewa nie rozumie. ;)

A propos Babi i Bidonsa: co ich ostatnio opętało z tymi "plaskaczami"? Wczoraj na zakończenie streama też zafundowali sobie taką sesję trzaskania się po facjatach, i nawet Martynę chcieli w to włączyć. To już jakiś nowy fetysz w domu WB, w zastępstwie popisów amatora damskich stópek w rozmiarze 37? :DD
"Never put in writing something you wouldn't say out loud."
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

Ewa powinna powiedzieć Martynie, ze po programie pogadaja, a nie robi z niej glupka..

Pieknie Martyna punktuje Ewę.
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

Karol pisze: 12 lis 2019, 9:56 User @semperadastra otrzymał trzecie ostrzeżenie, a co za tym idzie bana na 14 dni.

Rozumiem potrzebę wyrażania swojej opinii, emocji, ale zrównywanie LUDZI z PODLUDZKIMI ŚMIECIAMI to już przekroczenie granic szacunku dla drugiego człowieka.
@semperadastra, lingua multorum est causa malorum, ergo quidquid agis, prudenter agas et respice finem. Nil homini certum est, autem quo difficilius, eo honestius - 'per aspera ad astra'. ;)

(Mam nadzieję, że admin daje bany tylko za używanie na forum tej "podwórkowej" łaciny. 😅 )

Update: Kryzysu Malwiny ciąg dalszy. Teraz z Wiktorem na molo przeprowadzali rytuał "odpędzania złej energii"...
typeO
Obserwator
x 188
x 445

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO »

Jedyna zła energia, która się ciągnie za Wiktorem, to Malwina. To ją trzeba odpędzić. @PrzyczajonaSurykatka - nie wiem co napisałaś po łacinie, ale zgadzam się z Tobą, bo zwykle wyrażasz mądre sądy.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

Dla tych co jeszcze chca bronic Slawine. Sam sie dobija. Jest coraz gorzej, produkcja dalej nic.
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

@typeO
W nawiązaniu do jego (skądinąd bardzo ładnego i poetyckiego) loginu, troszkę sobie zażartowałam z kolegi semperadastra - ale za te "podludzkie śmieci" należał mu się mały prztyczek. :)

"Język dla wielu jest przyczyną nieszczęścia, więc cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz na skutek. Dla człowieka nie ma nic pewnego, ale im trudniej tym szlachetniej - 'przez trudy do gwiazd'."
MB89
Obserwator
x 299
x 161

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MB89 »

balarion pisze: 12 lis 2019, 14:15 Dla tych co jeszcze chca bronic Slawine. Sam sie dobija. Jest coraz gorzej, produkcja dalej nic.
Wielki Brat ma widzów głęboko w d...e. Mateuszek jest ich człowiekiem i może więcej. To nie Kamil jest tu podstawiony jak niektórzy tu twierdzą tylko Mateuszek.
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

Malwiny mama jest królową Kier. Ale jazda.
Druga osoba, to Rafał. Chłopak Martyny.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2019, 14:38 przez oitnb61, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2457

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

BUM Malwiny mama na zadaniu jako Królowa Kier! Wpierw nie poznała nawet,teraz beczy.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1212

[TVN/TVN7] Big Brother

Drugą osobą Rafał, ale Martyna nie poznała :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”