[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Abbott
Activist
x 377
x 1379

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

typeO pisze: 17 lis 2019, 10:16 Dla mnie to kolejna pomyłka. Żadna z tych osób mnie nie przekonała. Liczyłam jednak na jakiś spektakularny powrót, niż na odgrzewane kotlety. Oczywiście facet 10 lat w związku i ma dziecko - po co takiemu BB? Potem dopiero sytuacje typu: "Nie tykaj mojej rodziny!".
No tak, bo dla każdy co ma dzisci już nie ma prawa żyć. Kobita niech siedzi pieluchach, a facio tyra od rana do wieczora na rodzinę😏

Co do odgrzewanego kotletu, to widać że nie znasz pojęcia tej metafory.
Anonymous2
Użytkownik
x 136
x 114

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Anonymous2 »

Abbott pisze: 17 lis 2019, 10:23 No tak, bo dla każdy co ma dzisci już nie ma prawa żyć. Kobita niech siedzi pieluchach, a facio tyra od rana do wieczora na rodzinę😏
To ty dowaliles teraz kobietom, nie ja. Dla mnie zarowno czy kobieta czy facet to miec firmę w takiej branży w tym wieku poprostu ciekawi. Jeśli osoba sama to osiągnęła to brawo ale jeśli po rodzicach to nie ma czym sie chwalić.
Awatar użytkownika
bigotka
Użytkownik
x 8
x 40

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bigotka »

Zapowiadają się nudni ci nowi uczestnicy. 2 młode kobietki, które pewnie skumają się z racji podobnego wieku z Martyną, a Strażak będzie próbował trzymać za wszelką cenę fason, bo ma zawód zaufania społecznego i rodzinkę na zewnątrz.
Brakuje jakieś petardy. Dla mnie cała trójka mogłaby nie wchodzić.
BB fav: Wiktor
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

Anonymous2 pisze: 17 lis 2019, 10:21 Po wizytówce Eweliny odechciało mi się już resztę oglądać. Po takim nudnym bla bla w życiu bym jej do bb nie wzięła. Pelna energii a mówi jakby dopiero wstała. 22 lata własna firma i branża konkretna. Ciekawe czy sama założyła czy rodzice przepisali.
Tatus jej firme podarowal. Mowila w DDTVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2469

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Serio na 20 tysięcy zgłoszeń takie osoby?
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

Czytalam ze Sandra ma na instagramie znajomych z LI i Masterchefa- czyli kolejna , ktora pcha sie do tv.
Awatar użytkownika
bigotka
Użytkownik
x 8
x 40

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bigotka »

Chyba przyszłą edycję, jeśli takowa powstanie, chciałbym zobaczyć obsadzoną osobami 'znanymi'. Skoro Azja Express, Agent ze znanymi teraz się sprawdziła, to może pora na Celebrity Big Brother.
BB fav: Wiktor
typeO
Obserwator
x 189
x 448

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO »

Abbott pisze: 17 lis 2019, 10:23
typeO pisze: 17 lis 2019, 10:16 Dla mnie to kolejna pomyłka. Żadna z tych osób mnie nie przekonała. Liczyłam jednak na jakiś spektakularny powrót, niż na odgrzewane kotlety. Oczywiście facet 10 lat w związku i ma dziecko - po co takiemu BB? Potem dopiero sytuacje typu: "Nie tykaj mojej rodziny!".
No tak, bo dla każdy co ma dzisci już nie ma prawa żyć. Kobita niech siedzi pieluchach, a facio tyra od rana do wieczora na rodzinę😏

Co do odgrzewanego kotletu, to widać że nie znasz pojęcia tej metafory.
To chyba ty nie znasz. Miałam na myśli, że znowu nieciekawe dziewczyny, które będą się snuły po domu WB jak Natalia. Liczyłam na inny typ ludzi - bardziej przebojowych i otwartych. Oczywiście pierwsze wrażenie może być mylne, więc trzeba dać im szanse. Co do ludzi w związkach i z dziećmi - niech są w takim programie, ale niech co chwilę nie jęczą: "Co powie moja żona?", "Nie mogę tego zrobić, nie mogę tamtego". To program rozrywkowy i ja chcę oglądać ludzi otwartych. Można być lojalnym wobec partnera i jednocześnie dobrze się bawić w takim programie- przykład to Bartek z poprzedniej edycji.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 933
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

Sandra
https://www.instagram.com/sandramendelowska_/?hl=pl
.
to chyba coś dla Mateusza, zdjęcia kozackie, no ale jak ma 20 lat, to nie ma co się dziwić :twisted:
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 1021
x 394

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dejmian »

No cóż... chyba czego innego oczekiwałem. Na tym etapie wprowadzanie zupełnie nowych uczestników to niezbyt dobry pomysł. Takie "mięso armatnie", które będzie tłem Kamila i będą wylatywać kolejno, a on będzie zostawał. Tak czuję. Zdecydowanie lepszym pomysłem byłoby wprowadzenie kogoś z byłych domowników.
12 lat na forum! :)
berbla
Obserwator
x 271
x 178

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: berbla »

dziewczyna chyba ma obsesje na punkcie swojej pupy, jak wiele młodych dziewczyn uważa, że trzeba sie wypinać, bo bez tego jej nie zauważą, ładna, zobaczymy co za tym idzie.
Artemida
Użytkownik
x 151
x 60

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Artemida »

Po zapoznaniu się ze zdjęciami Sandry na insta chciałabym, aby do DWB weszły jednak dwie osoby, nie tylko Bartek - wtedy jest większa szansa na zamieszanie w tym programie i ożywienie turbodrzemiących uczestników.
Sandra obudzi Ankę, Malwinę i Martynę i być może wykrzesa z nich jeszcze coś, co dawno już straciły, a po wejściu Bartka z miłą ochotą będę obserwować zachowania Wiktora i Mateusza :)
Każdy ma prawo do własnych przemyśleń i wyrażenia własnego zdania.
Zbytecznym jest przekonywanie innych do przejścia na tę drugą stronę, jeśli tego nie czują.
Anonymous2
Użytkownik
x 136
x 114

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Anonymous2 »

Spiderman0409 pisze: 17 lis 2019, 10:48 Sandra
https://www.instagram.com/sandramendelowska_/?hl=pl
.
to chyba coś dla Mateusza, zdjęcia kozackie, no ale jak ma 20 lat, to nie ma co się dziwić :twisted:
Ona ma 180cm wzrostu i rozmiar stopki pewnie 42, będzie miał co robić:)
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 933
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

Dokładnie , Sandra i Bartek powinni zostać na dłużej. Ewelina będzie coś pokroju Natalii, najmniej mówiła, nie próbowała nawet się przebić, gdy pytanie padało ogólnie do całej trójki.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2469

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Pojednanie Anki i Matiego, polały się łzy i serio to wyszło wzruszająco. Naturalnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”