[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Abbott
Activist
x 380
x 1394

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Poszkodowany przez życie Milex po trzydniowej przerwie już udziela się na instagramie. Dodaje zdjęcia, odblokował możliwość komentowania postów oraz dodaje relacje z imprez na instastory z naszym tabletowym Hubercikiem.
Taki, to niby pobity i wygnany przez Oleha. Aaa i jeszcze wynajął nowy apartament😎
Awatar użytkownika
tamianka
Obserwator
x 99
x 245

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tamianka »

abc pisze: 24 lis 2019, 1:08 Największą metamorfozę, przeszła Ania. Od zdewociałej pensjonarki z klasztoru, po pełną rozpusty tancerkę z Moulin Rouge. Ta jej szczerość, to pozory, przekonamy się po wyjściu, oby jak najprędzej!!! 8)
ja tam myślę, ze to wcale nie metamorfoza a po prostu wyluzowanie. jak wchodziła, to ani nie znała tych ludzi ani nie czuła się jeszcze w pełni swobodnie, więc zachowywała się inaczej niż teraz, gdy tych ludzi zna i przebywa z nimi na codzień. i to akurat jest zupełnie typowe - wiadomo, że są ludzie otwarci i przebojowi, którzy będą zachowywać się dokładnie tak samo względem dobrych znajomych jak i obcych osób, ale większość jednak w stosunku do obcych czy też nowo poznanych ludzi będzie początkowo bardziej zachowawcza. to dość naturalne i każdy z nas ma różne 'twarze' w zależności od tego, z kim rozmawia - inaczej będziesz się zachowywać na imprezie ze znajomymi a inaczej w pracy czy urzędzie. nie widzę u Ani nieszczerości a raczej stopniowe wyluzowywanie, świadczące o tym, że lepiej i swobodniej czuje się w domu i nie próbuje za wszelką cenę trzymać fasonu. nie rozumiem więc, skąd te wszystkie oskarżenia o nieszczerość - ja nie widzę w jej zachowaniu niczego co by na to wskazywało.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2469

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Nawet na poranek ulubiona piosenka Mateusza, nie wiadomo czy dlatego, że on odchodzi, czy "jego" Anka :)
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Piszcie jak coś ciekawego będzie się działo, utrudniony dzisiaj mam dostęp do streama.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

A to dobre, muszę to napisać bo mnie rozwaliło :lol: sąsiad, starszy pan który ogląda BB tylko w tvn7, powiedział że Anka to druga Ewa, łapie 2 sroki za ogon :lol: :lol: :lol: i faktycznie, muszę mu przyznać rację, dziadek trafił w punkt :lol: powiedział jeszcze, że pocieszała Kamila, i kto pociesza jej narzeczonego :lol: :lol: :lol: nie wiedziałam że BB oglądają nawet ludzię przed 70tką, i mają tak trafne porównania :lol:
Awatar użytkownika
bee
Użytkownik
x 9
x 82

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bee »

mina2019 pisze: 24 lis 2019, 0:42 Internauci dostrzegli zachowanie Mateuszka, ale akurat akcję z Malwiną to produkcja zamiotła pod dywan.
Bo przecież sama Malwina mu 'wybaczyła', więc po sprawie.
Chamskie i ordynarne zachowania Mateuszka, które są nie są do zaakceptowania - to jedno.
Ale przyzwolenie uczestniczek na jego 'żarty' czy 'zaloty' (bo nie wiem jak to nazwać) - to drugie.
No nie wiem, czy któraś z nas dałaby przyzwolenie na tego typu akcje nawet ze znajomym, co dopiero z całkiem obcym facetem:

- poklepywanie po tyłku
- podkładanie palca pod siedzenie
- obmacywanie
- mizianie, nie mówiąc o lizaniu stóp
- masaż gołym ciałem

Komuś to pasuje - bo mnie nie.
Natomiast dziewczyny w domu są wręcz zachwycone, a Ania awansowała nawet Mateuszka na swojego przyjaciela :o
W życiu nie chciałabym się przyjaźnić z taką osobą.
Ba, ja nawet nie chciałabym mieć takiej osoby nawet w kręgu 'tylko' znajomych.
Najpierw znajdź się w takim programie, posiedź 2,3 tyg i potem z tej perspektywy coś napisz.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

Dyktator jedzie na Arenę dziś. Mam nadzieje, ze wytłumaczy Mateuszowi, ze swoim zachowaniem już dawno przekroczył cienka granice między miodem, malina, a wiecie czym ;D
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 167
x 359

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

Przestańcie już z tym miodem i maliną, to że jakis przegryw z Płocka tak powiedział, nie znaczy że trzeba to milion razy powtarzac. Ani to śmieszne, ani mądre, ani fajne. Raczej co najwyżej definiuje poziom tamtego typa... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Abbott
Activist
x 380
x 1394

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Niech dyktator przeprosi poprzednią edycję za filmik na insta, bo do tej pory tego nie zrobił.😛
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

semperadastra pisze: 24 lis 2019, 12:15 Przestańcie już z tym miodem i maliną, to że jakis przegryw z Płocka tak powiedział, nie znaczy że trzeba to milion razy powtarzac. Ani to śmieszne, ani mądre, ani fajne. Raczej co najwyżej definiuje poziom tamtego typa... :)
Jak dla mnie, to jest cytat edycji- uwielbiam go;)
mina2019
Obserwator
x 115
x 204

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 »

bee pisze: 24 lis 2019, 11:35
mina2019 pisze: 24 lis 2019, 0:42 Internauci dostrzegli zachowanie Mateuszka, ale akurat akcję z Malwiną to produkcja zamiotła pod dywan.
Bo przecież sama Malwina mu 'wybaczyła', więc po sprawie.
Chamskie i ordynarne zachowania Mateuszka, które są nie są do zaakceptowania - to jedno.
Ale przyzwolenie uczestniczek na jego 'żarty' czy 'zaloty' (bo nie wiem jak to nazwać) - to drugie.
No nie wiem, czy któraś z nas dałaby przyzwolenie na tego typu akcje nawet ze znajomym, co dopiero z całkiem obcym facetem:

- poklepywanie po tyłku
- podkładanie palca pod siedzenie
- obmacywanie
- mizianie, nie mówiąc o lizaniu stóp
- masaż gołym ciałem

Komuś to pasuje - bo mnie nie.
Natomiast dziewczyny w domu są wręcz zachwycone, a Ania awansowała nawet Mateuszka na swojego przyjaciela :o
W życiu nie chciałabym się przyjaźnić z taką osobą.
Ba, ja nawet nie chciałabym mieć takiej osoby nawet w kręgu 'tylko' znajomych.
Najpierw znajdź się w takim programie, posiedź 2,3 tyg i potem z tej perspektywy coś napisz.
Piszę to z perspektywy widza, bo tylko tak zamierzam w tym eksperymencie uczestniczyć.
Każdy, kto się zgłasza do takiego programu, to chyba ma świadomość co najmniej dyskomfortu funkcjonowania
w odmiennych warunkach, jak też i tego, że będziemy go oceniać i komentować, i nie widzę w tym nic dziwnego.
Żeby komentować program, a szczególnie koszmarne zachowania co niektórych uczestników,
jak na przykład Mateuszka, nie trzeba być chyba od razu jednym z nich.
Zresztą Ty chyba też po to, żeby komentować, zarejestrowałeś się na to forum ;)
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: PrzyczajonaSurykatka »

@balarion
Mateuszowi przydałaby się pogadanka o szacunku do kobiet wygłoszona przez jego mamę. Natomiast nasz niespełniony dyktatorek, obłapiający w programie każdą, która nie uciekała zbyt szybko, powinien być ostatnim w kolejce do rzucania kamieniem.

@tamianka
Dokładnie, bardzo dobrze powiedziane. Ja polubiłam Anię już na samym początku programu i nie zauważyłam w niej żadnej drastycznej przemiany. To przecież normalne, że człowiek inaczej się zachowuje w sytuacji wymagającej powagi, a inaczej gdy może wyluzować i się powygłupiać. Poza tym, jak już tu kiedyś pisałam, ten program bardzo zaciera granicę intymności, a dodatkowo zadania typu związanie z kimś liną na dwa dni również mogą obniżyć dotychczasowy próg skrępowania. Ja sobie osobiście nie wyobrażam chodzenia pod prysznic czy do toalety z kimś kogo ledwo znam, dajmy na to znajomym z pracy, i nie dziwę się, że po takim doświadczeniu ludzie mogą zacząć patrzeć inaczej np. na kwestię nagości. (Zresztą, u widzów jest z tym podobnie: jedni internauci płaczą, że do programu biorą same "cnotki", które się kąpią w ciuchach, a z kolei inni piszą wredne komentarze w necie, gdy któraś - jak Sandra - zdecyduje się brać prysznic topless...)

A właśnie - a propos Sandry. Nie zdążyłam wczoraj o tym wspomnieć, ale też podobało mi się jej wystąpienie - jak widać nie trzeba się uciekać do taniej parodii i historyjek o wyciąganiu koni z ruchomych piasków, by fajnie i ciekawie opowiedzieć o swoim życiu (w dodatku zupełnie zwyczajnym). Sandra póki co okazuje się być sympatyczną, poukładaną i niezmanierowaną dziewczyną, w dodatku bez wyraźnego parcia na szkło. Szkoda, że nie weszła do programu na samym początku (albo chociaż zamiast Ewy bądź Natalii) - wtedy może nawet byłaby moją faworytką do wygranej.
"Never put in writing something you wouldn't say out loud."
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Martyna jest tam tak samo długo jak inni, czy można jej coś zarzucić oprócz bycia nijaką, zagmatwaną? Odbieram ją jak Kamila w tej edycji, siła Kamila to obojętność i skupienie na sobie...siła Martyny programowe otępienie. Czyli można przeżyć w takich warunkach? Uważam że można, taki Wiktor kompletnie jest wyciszony, nawet z Malwiną nie przekracza granic, więc to zależy bardziej od tego jaki kto jest, słaba psychika w każdych warunkach siada.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1213
x 4376

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: pulkownik »

Dziś na Arenie zaśpiewa De Mono! Zespół wejdzie też do domu!

Mam nadzieję że wykonają:
[ Spoiler ]
bustram
Activist
x 84
x 1540

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

To super, wreszcie coś się zadzieje :) Ale z drugiej strony... po co De Mono wejdzie do domu Wielkiego Brata ? :P Żeby sprawdzić, czy ktoś z mieszkańców ich rozpozna ? Wątpię...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”