[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Jordi
VIP Expert
x 1954
x 1892

[TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Babi też jest całkiem okej. Śledzę jej profil i prócz typowych reklam jest sporo o niej i jej życiu.

Największymi porażkami drugiej edycji TVN7 po programie są Kamil z Ewką i to ewidentnie na złość ich fanom i wykop.pl xP Ba Kamilowi zaczyna spadać liczba obserwujących ;D
excentryczny
Użytkownik
x 3
x 33

[TVN7] Big Brother

Post autor: excentryczny »

annawoj1104 pisze: 18 mar 2020, 10:20 A no bo widzicie to dla mnie prawdziwy fenomen niemalże, jak być cieniem przez 90% programu a potem życ jak niemal król tzn. celebryta, nic nie poradzę :lol: Ciekawe zjawisko.
Jak obserwuję jedynie Bartka z 1 i Dawida z 2. Fajni ogarnięci życiowo faceci, z pracą, pasjami, pomysłem na siebie.

Czasem zaglądam na jego profil i jakoś nie widzę, żeby żył jak gwiazda.
Może mówimy o kimś innym.
DOŚĆ
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Jordi pisze: 18 mar 2020, 10:29

Największymi porażkami drugiej edycji TVN7 po programie są Kamil z Ewką i to ewidentnie na złość ich fanom i wykop.pl xP Ba Kamilowi zaczyna spadać liczba obserwujących ;D
Jeszcze Wiktora dorzucę, taka miała być kariera i co?
Nawet wczoraj zagladałam do jednego i drugiego,nie da się ich słuchać normalnie...

A właśnie Dawid i ten filmik, jego podejscie mega- chyba jednak takie poczucie humoru wolę.
Jordi
VIP Expert
x 1954
x 1892

[TVN7] Big Brother

Wiktor niestety okazał się być nałogowcem (nie stroni od alkoholu i używek), a o wiele bardziej ogarnięty jest brat...

Z ciekawostek komu spada liczba obserwowanych na IG to z pierwszej edycji liderem jest ewidentnie Obleh, ale spada też Radziowi np :P

Wychodzi na to, że Dawid jest najbardziej ogarniętym facetem i faktycznie nie tyle mu chodziło o wygraną, co miał serdecznie dość faworyzowania Kamila przez produkcję co wszyscy widzieli...
excentryczny
Użytkownik
x 3
x 33

[TVN7] Big Brother

Jordi pisze: 18 mar 2020, 11:03 Wiktor niestety okazał się być nałogowcem (nie stroni od alkoholu i używek), a o wiele bardziej ogarnięty jest brat...

Z ciekawostek komu spada liczba obserwowanych na IG to z pierwszej edycji liderem jest ewidentnie Obleh, ale spada też Radziowi np :P

Wychodzi na to, że Dawid jest najbardziej ogarniętym facetem i faktycznie nie tyle mu chodziło o wygraną, co miał serdecznie dość faworyzowania Kamila przez produkcję co wszyscy widzieli...

Publiczność woli jak coś się dzieje i ktoś robi show, a nie zamula jak Dawid czy inne Natany.
Dlatego wygrał Kamil i miał takie poparcie.

Skąd ty możesz wiedzieć, że Wiktor to nałogowiec? :lol: :lol: Zobaczysz zdjęcie na insta i już rzucasz tezę.
Głupota.
DOŚĆ
Jordi
VIP Expert
x 1954
x 1892

[TVN7] Big Brother

Hmm zdjęcie? Raczej kilkadziesiąt zdjęć, gdzie ewidentnie jest pod wpływem i baluje nonstop co ma miejsce średnio raz na dwa tygodnie. Pomijam już fakt, że Babi go dwukrotnie "odświeżała", bo widziała, że jest źle...

Głupotą i to totalną jest pisanie co pierwsze wejdzie do głowy i wyśmiewanie nie znając co druga osoba widziała i na czym podpiera swoje zdanie...

No i Kamil zrobił szoł i co? I zamula jak reszta tyle że poza domem. A no tak narzeka jeszcze z Ewunią na totalny brak ofert pracy zapomniałem. Wiktor chociaż się stara i tym jest od nich dużo lepszy ;D
Ostatnio zmieniony 18 mar 2020, 11:27 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
excentryczny
Użytkownik
x 3
x 33

[TVN7] Big Brother

Jordi pisze: 18 mar 2020, 11:23 Hmm zdjęcie? Raczej kilkadziesiąt zdjęć, gdzie ewidentnie jest pod wpływem i baluje nonstop co ma miejsce średnio raz na dwa tygodnie.

Głupotą i to totalną jest pisanie co pierwsze wejdzie do głowy i wyśmiewanie nie znając co druga osoba widziała i na czym podpiera swoje zdanie...

No i Kamil zrobił szoł i co? I zamula jak reszta tyle że poza domem. A no tak narzeka jeszcze z Ewunią na totalny brak ofert pracy zapomniałem. Wiktor chociaż się stara i tym jest od nich dużo lepszy ;D
Balowanie raz na dwa tygodnie to raczej nie nałóg.

Spokojnie, nie atakuje Cię, po prostu uważam, że ocenianie ich przez instagram jest trochę przesadne.

Przyznam, że kibicowałem Kamilowi, ale teraz go nawet nie śledzę. Jedynych, których obserwuję na insta to Madzia i Wiktor.
Z biegiem czasu żałuję, że nie wygrał właśnie Wiktor.
DOŚĆ
Jordi
VIP Expert
x 1954
x 1892

[TVN7] Big Brother

Bo Kamil odegrał rolę. Czyli nieco zaprzeczył idei formatu BB, czyli pokazanie kim się jest naprawdę.

Dla mnie on jest winnerem na poziomie Jolki Rutowicz przykre, ale prawdziwe. Do tego produkcja nakręcała chamsko sytuację i wyszło co wyszło. Moim zdaniem kilka osób nie pokazało nawet połowy siebie przez przytłoczenie Kamilem i jego faworyzowanie przez produkcję.

Jaki naprawdę jest Kamil widać teraz. Nudny, z dziwacznymi pomysłami głównie na fryzury, no i narzekający jak to program nic mu nie dał, bo 100 tysi to się szybko skończy...
excentryczny
Użytkownik
x 3
x 33

[TVN7] Big Brother

Zgadza się.
Oby jesienna edycja przyniosła lepszych uczestników. ;)
DOŚĆ
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN7] Big Brother

@excentryczny widzisz nawet czasem zaglądając na Insta uczestników mozna dużo sie dowiedziec, bo niby skąd wiem że Oluś nie pracuje? A pracuje? Co pokazuje na insta wymuskane foty żeby dziewczynki pijały z zachwytu jakim jest cudem świata, a czemu pytania o pracę czym się ogólnie zajmuje usuwa, blokuje użytkowników? To dużo daje do myslenia, ok była walka na której pewnie trochę zarobił, ale myslisz że dalej ma kasę że aż tyle zapłacili? A jedne wakacje drugie wakacje wizyta na Ukrainie to za free? No ludzie są w takim razie razie ciekawi za co żyje, miał być trenerem personalnym i akurat sama trafiłam na filmik w którym mówił że nie wyszło bo nie było chętnych...

Ale najbardziej mnie rozwaliło jak Madzia na Story stwierdziła ze jadą na wakacje bo muszą w końcu odpocząć :lol:
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 292
x 1248

[TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

A ja nadal nie rozumiem jaki jest sens obserwowania osób, których się nie lubi? Mnie niektórzy zaczęli po prostu nudzić i zaśmiecali tablicę.
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN7] Big Brother

@Abbott no z ciekawości własnie co konkretnie ktoś taki robi , moze dlatego że nie był moim ulubieńcem i nie wierzyłam w żadna miłość jego do Madzi. Ja go nie obserwuję na codzień, ale zagladam na profil ma znów publiczny (bo raz trafiłam ze miał prywatny) takze mi tablicy nie zaśmieca. Na tej samej zasadzie zagladam co jakiś czas czy to do Madzi czy Wiktora, Kamila.
excentryczny
Użytkownik
x 3
x 33

[TVN7] Big Brother

annawoj1104 pisze: 18 mar 2020, 11:47 @excentryczny widzisz nawet czasem zaglądając na Insta uczestników mozna dużo sie dowiedziec, bo niby skąd wiem że Oluś nie pracuje? A pracuje? Co pokazuje na insta wymuskane foty żeby dziewczynki pijały z zachwytu jakim jest cudem świata, a czemu pytania o pracę czym się ogólnie zajmuje usuwa, blokuje użytkowników? To dużo daje do myslenia, ok była walka na której pewnie trochę zarobił, ale myslisz że dalej ma kasę że aż tyle zapłacili? A jedne wakacje drugie wakacje wizyta na Ukrainie to za free? No ludzie są w takim razie razie ciekawi za co żyje, miał być trenerem personalnym i akurat sama trafiłam na filmik w którym mówił że nie wyszło bo nie było chętnych...

Ale najbardziej mnie rozwaliło jak Madzia na Story stwierdziła ze jadą na wakacje bo muszą w końcu odpocząć :lol:
Nie wiem, nie interesuje mnie czy ktoś pracuje czy nie.
Natomiast w Twoich wypowiedziach widzę po prostu zazdrość.
Wyjechali na wakacje za granicę, może Ciebie nie stać i zazdrościsz.
DOŚĆ
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN7] Big Brother

@excentryczny no to wychodzi że wszystkim im zazdroszczę w takim razie-wszystkiego (bo mnie nie stać) , a tylko nie zazdroszczę w takim razie Bartkowi i Dawidowi bo to jak ktoś pisał przymulacze :lol:
Uwielbiam jak w dyskusji pada ten mocny argument "bo zazdrościsz" gdy innych już brak ;)
excentryczny
Użytkownik
x 3
x 33

[TVN7] Big Brother

@annawoj1104 No nie wiem, takie mam wrażenie.
Ale na co mam mieć argumenty? Mówię po prostu, że mam wyjebane kto co robi po programie, a stwierdzanie że ktoś nie pracuje przez pryzmat instagrama jest chore. :lol:
DOŚĆ
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”