[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Osiula
Junior
x 238
x 399

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

Od początku śmierdział mi ten Łukasz i jego domniemane bycie psychologiem - dobry psycholog w życiu nie odstawiłby tak ogromnej dziecinado-bufonady z powodu jednej błahostki, jaką jest... o zgrozo, grafik o sprzątaniu kibla, przepraszam za wyrażenie :lol: Po wyjściu Maćka zachowuje się wręcz deprymująco, robi z siebie nie wiadomo co, władcę Nerona, cesarza Rzymu, a dziewczyny kreuje (a właściwie one same się kreują) na niewolnice wachlujące go pawimi piórami. Szkoda tylko, że w głębi duszy pozostaje tym samym zagubionym i sfrustrowanym chłopaczkiem o mentalności czterolatka. Zabawne było, kiedy podczas "grafikowej kłótni" krzyczał wręcz "OSZUKALIŚCIE MNIE!", kiedy według mnie kłamstwa nie było tam żadnego, jedynie małe przeinaczenie słów Wielkiego Brata. Mam nadzieję, że "pan psycholog" dostanie dużą ilość nominacji w najbliższą niedzielę i wkrótce zakończy swoją przygodę w programie. Brakowało tylko, żeby położył się na ziemi i zaczął krzyczeć, jak gdyby to teatralne i buńczuczne wykreślenie siebie z grafika nie wystarczyło, w końcu, cytując klasyka, moja racja jest najmojsza.

Z tego programu i tak robi się powoli cyrk na kółkach - dziwne, ale po odejściu Maćka wszystkim nagle zaczęło nieco odbijać. Największą sympatię póki co wzbudzają we mnie Bartek - zabawny, prostolinijny, prawdziwy, i Madzia 1 - przeurocza. W niedzielę z programem powinna pożegnać się Klaudia, podobno ma nadpobudliwość, ja jednak zdiagnozowałabym u niej jeszcze parę innych rzeczy, i nie mówię tego złośliwie. Robienie dramy o sukienkę - podobne zachowanie do tego łukaszowego, już dzieci bawiące się w piaskownicy mają poważniejsze problemy.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 603
x 3065

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

viewtopic.php?f=100&t=11420

Nie jestem pewien czy Klaudia będzie przegraną w niedzielę. Teraz to Radek według Was jest pierwszy do wylotu z BB, chociaż jego przewaga jest niewielka. Wcześniej to Klaudia była na czele 🙂

Oczywiście nasza ankieta reprezentuje poglądy forowiczów, a nie widzów / producentów Endemolu😉
kara
Użytkownik
x 90
x 99

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kara »

Zgadzam sie co do Kaski......, jest strasznie marudna a szczera tylko wtedy gdy obgaduje dana osobe: poza plecami :))) Klaudia to jak mala dziewczynka w przedszkolu:)) biega , skacze, kreci sie jak kot za ogonem.....ona chyba jest nadpobudliwa.

A czy slodka Madzia cos madrego dzis sama powiedziala? Czy miala swoje zdanie ? czy nadal przytakuje ........bo dzisiaj nie ogladalam.
Wlasnie ogladam na TVN7, no i znalazlam odp. Madzia placze bo Radek sie brzydko odezwal WOW
Nie rozumiem tez , co im przeszkadza w zachowaniu Radka....., wtedy byl taki spoko i gotowal wiec go nominowali, wiec teraz dal im wolna reke , to go nagle nie lubia :o Moze to tylko Madzia tak plytko mysli ;)
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2019, 20:13 przez kara, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 603
x 3065

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

@kara zamiast pisać dwa lub więcej postów pod rząd, korzystaj z funkcji edycji 😉
kara
Użytkownik
x 90
x 99

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kara »

Karol , sorry poprostu nacisnelam dwa razy i poszlo :))
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 930
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

live:
[ Spoiler ]
nieistotne1
Obserwator
x 383
x 267

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: nieistotne1 »

Iza lubi mówić, ale bardzo ostrożnie i długo dobiera słowa, nie czuć emocji (sama Iza tych emocji nie ma w głosie) dlatego ciężko mi się wczuć w jej opowieść...
MacWoj82
Użytkownik
x 2
x 109

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MacWoj82 »

Lolunio pisze: 10 kwie 2019, 18:57Problem to mają tacy jak Ty ,którzy w całym jego żenującym zachowaniu i jednym wielkim FOCHU widza jakiekolwiek pozytywy i próbują go usprawiedliwiać...
Ja nie mam żadnego problemu podchodzę do tego bez takiej przesady jak ty. To jest tylko telewizyjne show. Większość z nich tam nie jest sobą. Ja też bym pewnie nie byl bo nie da się być sobą w takim miejscu. Nie usprawiedliwiam go po prostu jest mi to obojętne co robi dopóki nie robi nikomu krzywdy. To ty masz jakiś dziwny odpal z nim i przezywasz jak stonka wykopki.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

Kaśki naprawdę się nie da słuchać. Wszędzie widzi jakieś knucie, podchody. Każdą sytuacje analizuje na 100 sposobów. I zawsze wpada na pomysł, że cały świat jest przeciwko jej.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 930
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

nie dajcie się zmanipulować przez TVN i... głosujcie na Klaudię :evil:
dziku1996
Użytkownik
x 2
x 12

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: dziku1996 »

Serio, ten montaż jest żartem, niech chłopa dzisiaj juz wypuszczą do domu, po co czekac do niedzieli.
bustram
Activist
x 84
x 1535

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Radek akurat i na livach gorzej wypada niż Klaudia także montaż akurat niewiele ma do tego. Jeśli bym głosował to na Radka, ale jeszcze nie wiem czy w ogóle zagłosuję. Radek podpadł mi:
- rządzeniem się
- wydzielaniem jedzenia
- śmianiem się za plecami z Justyny i Łukasza
- grubiaństwem

U Klaudii żadnych z tych cech nie zauważyłem.
Gurson
Obserwator
x 30
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Gurson »

Szczątkowe wyniki
[ Spoiler ]
[/quote]

@Karol Masz nosa, gdyż na tamtą chwilę dom opuszcza Radek, ale przyznam się sam, że wysłałem już 30 sms-ów na Klaudię, kiedy dostałem wynik, bo uważam, iż Hanys jest niestety barwniejszą postacią niż Klaudia i więcej wnosi do BigBrother'a - ale gdyby Klaudia była z kimś innym to głosowałbym nawet na blondyna
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 930
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Gurson pisze: 10 kwie 2019, 20:34
Szczątkowe wyniki
[ Spoiler ]

@Karol Masz nosa, gdyż na tamtą chwilę dom opuszcza Radek, ale przyznam się sam, że wysłałem już 30 sms-ów na Klaudię, kiedy dostałem wynik, bo uważam, iż Hanys jest niestety barwniejszą postacią niż Klaudia i więcej wnosi do BigBrother'a - ale gdyby Klaudia była z kimś innym to głosowałbym nawet na blondyna
[/quote]
czyli tu jako osoba 1 jest Radek ? Myślałem, że Klaudia , bo ona jest pod "1" w głosowaniu widzów, Radek ma "2".
Gurson
Obserwator
x 30
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Gurson »

@Spiderman0409 specjalnie tak dałem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”