[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
ditt
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 08 lip 2018, 20:20
x 671
x 141

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ditt »

Oby nie, bo jak odpadnie Łukasz, to będą straaaaszne nudy.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

To fakt. Kto inny będzie codziennie tak świetnie odgrywać rolę kobiecą? Istny teatr. 🙉
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Myślę, że po dzisiejszym odcinku Łukasz może osiągnąć rekordową liczbę nominacji. W sumie na wlasne życzenie. Dzisiaj montażyści wieczornego odcinka pokazali wszystko krok po kroku. Nie wiem jak można wogole się kłócić o coś takiego jak sprzątanie.

Według mnie Łukasz na bank będzie nominowany. Pytanie tylko kto do niego dołączy. Nowa Magda, bo jest nowa czy może Kasia, która takie głupoty opowiadała wspierając Łukasza, że aż słuchać było trudno. Akurat na to trafiłem na live i trzeba przyznać, że w odcinku i tak bardzo łagodnie ją pokazali.
2008-2023
Lolunio
Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 27 mar 2019, 13:46
x 218
x 81

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lolunio »

ditt pisze: 11 kwie 2019, 20:54 Oby nie, bo jak odpadnie Łukasz, to będą straaaaszne nudy.
Może będą nudy ale nie będzie trzeba oglądać tego niezrównoważonego,zachwianego emocjonalnie "faceta" o mentalności czterolatka
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Początek dzisiejszego odcinka pokazał, że miałem rację co do wyreżyserowanej przez Łukasza afery łazienkowej.
Chciał zrobić epicką scenę niczym Beata Szydło o nagrodach dla swoich ministrów, a tak naprawdę się ośmieszył.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 07 mar 2019, 19:01
x 913
x 460

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

LIVE
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:56
x 98
x 232

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

Gadajcie, co chcecie o Łukaszu, ale gdyby nie on to ten dzisiejszy odcinek byłby hipernudny. Ani opowieść Izy o rozwodzie, ani lekcje Igora, Izy, czy Olka nie miały w sobie absolutnie nic interesującego.
No Igor jeszcze miał seksistowkie żarty. On jednak, co by o nim nie mówić, nadrabia takim swojskim urokiem i bez pretensjonalnością.

Natomiast jeśli chodzi o dramę Łukasz, to uważam, że produkcja się z nim w miarę łagodnie obeszła. Jak czytałem Wasze komentarze na forum, to wydawało mi się że go dzisiaj w programie dosłownie rozjadą. Tymczasem pokazano go bardziej jako nadwrażliwca, niż jakiegoś manipulatora. No i skontrowano go jednak ze słowami Igora, który wyzywał Łukasza od debili, przez co wyszedł na prostaka, i rzucaniem się Radka o jeden pusty słoik w lodówce. Obok tego był pomysł na sprzątanie łazienki, co trzy dni - co brzmi naprawdę dość ortodoksyjnie. Kto tyle sprząta?

No i na końcu pokazano, że aż trzy dziewczyny stoją za nim murem i bardzo przeżywają jego problemy. To go uwiarygadnia.
Kasia też wcale nie jest pokazywana w niekorzystnym świetle. Wręcz przeciwnie jako ktoś, kto jest w stanie stanąć w obronie innej osoby, podobnie jak Magda 1. plus ma jednak dość bezkompromisowe komentarze, które poniekąd legitymizują opinię, czy uczucia Łukasza.

Co by też nie mówić o samym Łukaszu, to też ewidentnie on jest od samego początku zantagonizowany z grupą i to musi wywierać na niego silną presję i takie poczucie bycia oblężoną twierdzą.

@bustram dzięki za podesłanie tego artykułu o starym BB. Bardzo ciekawy. Ja nie oglądałem 2 i 3 edycji, dlatego zaskoczyły mnie cytaty uczestników 3 edycji. W porównaniu do tego, co oni tam wygadywali, to Warsaw shore to przedszkole.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@śledź05 nie do końca zgodzę się z tym, że zaprezentowano go tylko jako nadwrażliwca. Zwróć uwagę na sam początek "afery", kiedy Łukasz szukał aprobaty u Justyny i Kasi oraz zapowiada sprowokowanie innych do dyskusji na temat rzadszego mycia łazienek 🙂 Miało być zabawnie, miał być poklask, aplauz, a wyszło towarzyskie samobójstwo. W domu i na ekranie. Pokazał się jako aspołeczniak wyłamujący się z przyjętej w domu zasady demokracji.
Mabos
Obserwator
Posty: 418
Rejestracja: 19 mar 2019, 17:15
x 175
x 123

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mabos »

@śledź05
Obok tego był pomysł na sprzątanie łazienki, co trzy dni - co brzmi naprawdę dość ortodoksyjnie. Kto tyle sprząta?
Przy tylu osobach, to powinni sprzątać codziennie. Poza tym, tutaj chodziło o takie prozaiczne kwestie, jak spłukiwanie kabiny po wzięciu prysznica czy umycie szczotką toalety po skorzystaniu... no takie rzeczy to się robi zawsze i codziennie. Przecież tu nie chodzi o szorowanie fug szczoteczką do zębów czy polerowanie armatury i luster codziennie 😉

A że Łukasz to fleja, no to wiadomo że dla niego co 3 dni to za często...
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Ten live służy chyba do nagrywania scen do odcinków a podgląd sprzedany został przy okazji. Operatorzy robią sobie co chcą mając gdzieś płynny obraz. Najbardziej mnie denerwuje jak skaczą między rodzajem ujęcia - raz na twarze, innym razem na dalszy plan, a jeszcze innym na murator. Widzowie w TVN7 pewnie jutro wszystko sobie elegancko obejrzą za darmochę a my tu się męczymy z livami i musimy zgadywać, który co pokazuje.
ditt
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 08 lip 2018, 20:20
x 671
x 141

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ditt »

Lolunio pisze: 11 kwie 2019, 20:57
ditt pisze: 11 kwie 2019, 20:54 Oby nie, bo jak odpadnie Łukasz, to będą straaaaszne nudy.
Może będą nudy ale nie będzie trzeba oglądać tego niezrównoważonego,zachwianego emocjonalnie "faceta" o mentalności czterolatka
To ja już wolę to "niezrównoważone zachowanie" tego faceta niż nudy.
Mabos
Obserwator
Posty: 418
Rejestracja: 19 mar 2019, 17:15
x 175
x 123

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mabos »

@ditt
Przypadkowo użyłeś cudzysłów w swojej wypowiedzi 😉
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Karol pisze: 11 kwie 2019, 20:01 Jednak będą akcje z Łukaszkiem w TVN7. Ciekawe w jakim świetle xd
A myślałeś, że nie będzie ? Przecież wiadomo, że skoro akcja wydarzyła się wczoraj to w TV ukaże się dopiero dzisiaj. Wiem, że niektórzy liczyli na wczorajszy "BB Nocą", ale pewnie scenariusz był już dawno ustalony i nie dało się wcisnąć tematu Łukasza.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 07 mar 2019, 19:01
x 913
x 460

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

@tinsel
[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2019, 21:24 przez Spiderman0409, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości