[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
bustram
Activist
x 84
x 1535

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Ale z tej Kaśki filozof się zrobił, powinna wylecieć, Oleh dziś zaplusował przynajmniej fajną lekcją a ta tylko je, leni się i filozofuje.
Crazy
Użytkownik
x 2
x 29

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Crazy »

Jak można mówić obłudny kłamca Radek. Jak sam wiecznie coś gada i nie potrafi się od tego powstrzymać. Tak Łukaszu to mowa o tobie...!!!! Wszyscy jakoś znaleźli sobie zajęcie... na dole część z nich jest,część druga w sypialni o książkach gadają. A Kaśka i Łukasz odkąd poszli na górę wiecznie o innych mówią ,jakby nie mieli innych tematów!!! Ciągle ktoś u nich na językach. Niech w końcu ktoś im te jadaczki zamknie i najlepiej byłoby jakby oboje skonczyli na nominacji. To już by się nie madrzyli i oczerniali. Jak to Kasia rzekła,że jest inteligentna... ciekawe z której strony,bo jak narazie tego w ogóle nigdzie nie widać. Bo zachowując się tak jak ona to robi,to jej iloraz inteligencji jest poniżej zera. Łukasz wielki psycholog!!! Mam wrażenie,że to on potrzebuje w życiu psychologa i pomocy psychiatry. Ponieważ nie widzę z jego strony żadnej empatii do czegokolwiek.
bustram
Activist
x 84
x 1535

[TVN/TVN7] Big Brother

Przyjrzałem się teraz temu ich pokojowi i rzeczywiście syfiarz z tego Łukasza nieziemski. Na łóżku burdel, na podłodze burdel, wszędzie syf - ja bym się wstydził w ten sposób zachowywać się w programie, starałbym zmienić swoje nawyki...

LIVE
[ Spoiler ]
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Może Łukasz specjalnie aranżuje takie sytuacje żeby poznać reakcje domowników, takie aktorskie granie na emocjach innych, sprawdza ich, nie wiem czy tak jest, ale jego patrzenie na innych i słuchanie podczas tej afery z grafikiem podsunął mi taki pomysł, szczerze powiem że dziwne to było :)
RXRi2
Użytkownik
x 59

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: RXRi2 »

Powiedzieć o Łukaszu, że stawia w złym świetle LGBT to tak jak powiedzieć o Maćku, że swoją postawą robił czarny PR łysym. On nie wszedł do programu z żadną misją z uwagi na swoją orientację. To inni domownicy wymusili na nim coming out, co było największą żenadą w całej sprawie bo zaczęli traktować to jako kartę przetargową i czołowy argument w różnych konfliktach. Łukasz, jakkolwiek jego zachowanie nie byłoby naganne, cały czas reprezentował siebie i nie chował się za żadnym szyldem. To pozostali mieli problem z odseparowaniem cech charakteru od orientacji.
bustram
Activist
x 84
x 1535

[TVN/TVN7] Big Brother

Oglądam sobie właśnie południową dramę ze sprzątaniem. Radek o Łukaszu: "my name is Syf... James Syf" :lol:
Crazy
Użytkownik
x 2
x 29

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Crazy »

Oglądam właśnie BB w tv co rano pokazują...
Tylko jest nie fair,że pokazują tylko urywki te takie dobrane... I ci co nie mają Playera,to tak naprawdę nie widzą co tam się dzieje w całokształcie. I widzowie głosują na to co pokazują w tv. I to jest minus tego. Ponieważ jakby widzieli co jest grane na prawdę,to by wiedzieli jak mają zagłosować. W wieczornych wydaniach jest to samo.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 603
x 3065

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

@Crazy uważasz, że w jakiekolwiek innej polskiej czy światowej edycji było inaczej? O 20 zawsze dostaje się montaż pod wybraną tezę żeby program był "ciekawszy" , z kolei w live zawsze będą starali się pokazać wszystko tak, żeby nie można było wysnuć wniosków.

Myślę, że ta edycja może być mimo wszystko mniej zmanipulpwana od poprzednich, gdzie o podgląd live było trudniej, a same streamy nie były tak osiągalne dla każdego.
bustram
Activist
x 84
x 1535

[TVN/TVN7] Big Brother

@Karol
W których edycjach oprócz tej był jeszcze streaming i ile godzin dziennie nadawali ? Bo wydawało mi się, że taka usługa dopiero przy tej edycji jest oferowana.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 603
x 3065

[TVN/TVN7] Big Brother

Testowo stream był dostępny już w drugiej edycji TVN, ale jakościowo zapewne przypominał wymiociny. Retransmisja odbywała się też w Canal+ Żółtym, a później Niebieskim. TV4 w sieci również oferowało live.
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Ediss »

W TV4 był co prawda streaming z czterech kamer, ale bez głosu. Dodatkowo kamery były bardzo często wyłączane i często były zastrzeżenia do tego, że pokazują obraz na żywo. Bardziej to był podgląd, niż śledzenie wydarzeń w Domu Wielkiego Brata.
Obrazek
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

[Ciekawe ile w tym prawdy ;)
https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/agni ... dd#slajd-1

Ale da sie zauwazyć małe zaangażowanie prowadzącej-głownej prowadzacej. Już pisałam to w temacie AE że coś czuje ze chba ząłuje juz tej zmiany ;)
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Montaż montażem, ale nie da się zmontować zachowań uczestników, nie wkłada im się słów w usta i nie ustawia ich się do kamerki, to są oni i nic tego nie zmieni, tak się zachowują. Wiadomo że skróty w tv nigdy nie pokażą wszystkiego, jednak widać kto jaki jest i kim jest, nie zauważam żeby kogoś tam pokazywano inaczej, no tak to widzę. Mało uczestnicy mówią o sobie, lajfy są słabe, to jest jak walka o przetrwanie, nie wychylasz się i zostajesz, kamuflujesz się i zostajesz, grasz na kilka frontów i zostajesz itd. Stare edycje BB też były montowane, ale słów które tam padły i co kto tam mówił, to nie powinni się teraz wypierać, a że po obejrzeniu było czasami im wstyd to się wybielają :lol:

Lukasz to postać dramatyczno komediowa, taka osobowość to zagadka, zżera mnie ciekawość jak długo Justyna wytrzyma jego wahania, czasami wydaje mi się że ona jest na środkach uspakajających, zawsze jest taka opanowana, no chyba że wege ma takie działanie i oczyszcza ze złych emocji ;) Magda 2 robi się arogancka, wychodzi z niej niegrzeczna dziewczynka :) Uczestnicy za mało mówią o sobie i tego mi tu brakuje.
jarx81
Użytkownik
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: jarx81 »

Co do Streamingu. Jak dobrze pamiętam to z pierwszej edycji BB w Cyfrze+ na kanałach dodatkowych przeznaczonych do weekendowych transmisji z wyścigów F1, był podgląd chyba z 5 lub 6 kamer z dźwiękiem z domu WB non stop 24h/dobę z wyjątkiem przerw na transmisje z F1.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 603
x 3065

[TVN/TVN7] Big Brother

LIVE
[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”