[TVN] Szymon Majewski Show (2005-2011)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Trzeciak3q33 pisze:wątpię, by program zdobył nowych widzów, którzy nie oglądali "SMS"
Może odzyskać tych, którzy kiedyś SMS oglądali, ale zaprzestali z powodu spadającego poziomu programu (np. mnie).
Trzeciak3q33 pisze:nie wiem, czy zauważyłeś - ale TVN idzie teraz wzorem zachodnich telewizji - to znaczy jedna grupa programów rozrywkowych będzie emitowana jesienią, a druga wiosną
Ale ten tryb emisji chyba nie dotyczy dość podobnych do siebie programów, jak "Szymon Majewski Show" i "ADHD TV", tylko dużych show, jak "X Factor" wiosną i "Mam talent!" jesienią.

A to, że TVN od paru lat stylizuje się na "wielką amerykańską telewizję", to ja widzę, ale nią niestety nie jest. Kupując kolejne formaty nawet na sitcomy, tylko mnie utwierdza w tym przekonaniu.
2009-2021
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

direct39 pisze:Ale ten tryb emisji chyba nie dotyczy dość podobnych do siebie programów, jak "Szymon Majewski Show" i "ADHD TV", tylko dużych show, jak "X Factor" wiosną i "Mam talent!" jesienią.
Nie tylko. Np. "Ugotowani 2" pojawią się dopiero tej jesieni (pierwsza edycja "Ugotowanych" była jesienią w ubiegłym roku). A "Cofnij Zegar" pojawi się dopiero w przyszłym roku.
A to, że TVN od paru lat stylizuje się na "wielką amerykańską telewizję", to ja widzę, ale nią niestety nie jest. Kupując kolejne formaty nawet na sitcomy, tylko mnie utwierdza w tym przekonaniu.
Nie tylko. Także na brytyjską, niemiecką itp. Nigdzie nie napisałem, że to jest dobrze, tylko stwierdzam fakty w jakim kierunku programowym idzie TVN. Z resztą wyraźny przykład mieliśmy po "Milionerach". Mam nadzieję, że TVN nie "zmarnuje" programu "Milion w minutę".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

No tak, ale te programy nie mają ze sobą nic wspólnego, a te z Szymonem i owszem :).

A wymienione przez Ciebie programy ("Cofnij Zegar" i "Ugotowani") wg mnie nie nadają się na dużą antenę. To formaty raczej dla TVN Style. Z tego, co wiem, w TVN obniżają oglądalność stacji, stąd nie rozumiem po co są kontynuowane. Dobra, koniec OT, bo mi się oberwie :).
2009-2021
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Dobra, tylko jeszcze mój głos :). Najpierw dotyczący "SMS". Myślę, że to pół roku przerwy będzie dobrym rozwiązaniem i... już nie mogę się doczekać "ADHD TV" :D. A co do TVN'u to chyba lepiej wzorować się na lepszych od siebie :). A co do wyników oglądalności "Cofnij Zegar" i "Ugotowanych" to myślę, że lepiej nadawać premiery (jak to robi TVN) niż w tym samym czasie nadawać powtórki z tygodnia lub filmy (choćby Polsat).
Obrazek
Stilic
Obserwator
Posty: 298
Rejestracja: 06 mar 2011, 22:31

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Stilic »

Akurat ostatni sezon był jednym z najlepszych w ostatnich latach, no ale zobaczymy jak to będzie wyglądało po rocznej przerwie.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Heh, równie dobrze Majewski może się wyśmiać z tego, że Wojewódzki nie pojawi się w kolejnej edycji "Mam Talent!" oraz z tego, że występuje jednej z dwóch sieci komórkowych na "P" w nazwie :D

Mogłoby wyglądać tak:
"Po trzech latach w kolejnej edycji "Mam Talent!" nie pojawi się Kuba Wojewódzki. Zamiast niego zobaczymy jego głównego wroga - Roberta Kozyrę, a przewodniczącą jury została Agnieszka Chylińska. Kuba Wojewódzki będzie teraz jurorem drugiego show TVN-u "X Factora". Cóż, po jego występach w reklamach może czas na nowy kanał TVN Play"

A tak poważnie - raczej Majewski nie da riposty. To nie w jego stylu. A takie szaleństwa Wojewódzkiego w porannym "W-F-ie" to norma.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

No właśnie. Wojewódzki nie śmieje się w "WF'ie" tylko z gwiazd, ale ze wszystkich...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Może wyśmiewania Wojewódzkiego nie będzie, ale Majewski kilka razy odnosił się już do różnych wypowiedzi i czynów Wojewódzkiego.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Bo oni się chyba lubią :). Nie bez powodu Kuba był gościem w 1. odcinku "Szymon Majewski Show", a przecież wtedy, w 2005 roku, Wojewódzki był jeszcze w Polsacie.
2009-2021
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Oni są dobrymi przyjaciółmi, ale obaj potrafią czasami powiedzieć gorzką prawdę.
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
Posty: 1353
Rejestracja: 25 sty 2009, 16:12
x 1
x 25

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: waldus_5 »

Ja tam nie wiem jak się lubią, czy bardzo, czy mniej, czy może pod gmachem iti rysują sobie samochody, ale wydaje mi się, że oboje mają taki dystans do siebie, że się nie bardzo przejmują tego typu niepoważnymi docinkami. A tak poza tym szkoda, że Polsat nie umiał zatrzymać Kuby, widać, że to człowiek lokomotywa, Idol, X Factor, Mam Talent, oczywiście można powiedzieć jaki to on nie był w tych programach, ale taka osoba na start musi być, w jury musi być osoba która przed kamerą się nie speszy i będzie rozluźniona.
▲waldus_5
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

waldus_5 pisze:Polsat nie umiał zatrzymać Kuby
Problem w tym, że Polsat sam się go pozbył. Nie wnikam, czy była w tym jakaś wina Kuby, ale najpierw Polsat zakończył jego program, a dopiero potem pojawiła się opcja kontynuacji w TVN. To tak kończąc OT o Kubie.
2009-2021
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

http://[link zakazany]/artykul/wr ... onkurencja
Nowy program Szymona Majewskiego “HDw3D” dał TVN pozycję lidera rynku i poprawił wyniki kanału względem ub.r., a wpływy reklamowe wyniosły 10 mln zł. Wiosną ma powrócić jednak „Szymon Majewski Show” w nowej formule.

Telewizja TVN i Rochstar zgodnie informują portal Wirtualnemedia.pl, że trwają prace nad nowym autorskim show Szymona Majewskiego, który ma pojawić się na antenie stacji wiosną 2012 roku.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jak dobrze wiadomo w marcu w nowej odsłonie wystartuje "Szymon Majewski Show". Jak powiedział we wczorajszym "Dzień dobry TVN" Bilguun Ariunbaatar jednym z elementów nowej formuły programu, będzie to, że program będzie nadawany na żywo.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości