[TVN] Szymon Majewski Show (2005-2011)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
CamilloIpla
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 11 lut 2010, 20:19

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: CamilloIpla »

Cieszę się, że teraz w "Rozmowach w tłoku" będzie więcej o celebrantach niż o politykach. To jest dobry krok. Szymona lubię oglądać, dużo można się pośmiać. No i dużo u niego gwiazd i tematów związanych z mediami. Co mnie bardzo interesuje.
Kazik
Obserwator
Posty: 377
Rejestracja: 07 paź 2007, 18:09
x 1

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kazik »

Po reklamach jutrzejszego odcinka widzę że znowu wracają politycy, będą między innymi Nelly i Jan Rokita.
Cosmicgirl
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 04 lis 2010, 15:02

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cosmicgirl »

On jest kosmita, a ja jestem kosmitka .Dlatego go lubie. Jasne, ze ma fantastyczne absurdalne poczucie humoru, super niespotykane skojarzenia i swietne pomysly. Po prostu drugiego takiego komika nie ma! Tyle!
wercyngetoryks
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 29 paź 2010, 18:25

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wercyngetoryks »

Dzielnie kopiesz w wątkach...
Skoro ten wypłynął - Szymon Majewski daje radę, czasem takie pozytywne pajacowanie jest potrzebne. No i to powiew świeżości, jest inny od Wojewódzkiego, który swego czasu zdominował sferę lżejszych talk-shows.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Jak informuje MediaFM.net, Szymon Majewski traci widzów.
"Szymon Majewski Show" traci popularność oraz widzów. Rozrywkowy program emitowany przez TVN w poniedziałkowe wieczory w nowym sezonie (1 wrzesnia - 28 listopada br.) oglądało średnio 2,1 mln widzów, co dawało stacji 17,64 proc. udziałów w rynku - wynika z danych TNS OBOP przygotowanych dla Portalu Medialnego MediaFM.net. Rok temu, w analogicznym okresie, program oglądało 2,35 mln widzów, co dawało TVN-owi 19,19 proc. udziałów w rynku.
2,1 mln widzów "Szymon Majewski Show" to już prawie tyle, co ma "Kuba Wojewódzki", ale on się zaczyna godzinę później (wtorek 22:30) i jest zapewne tańszy w produkcji od programu Szymona. Nie da się ukryć, że widownia SMS cały czas topnieje (razem z poziomem programu), tymczasem Wojewódzki tak jakby miał swoje stałe grono odbiorców, do których i ja się zaliczam.
2009-2021
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

Wolę Wojewódzkiego od Majewskiego, tam przynajmniej Wojewódzki robi niezłe jaja z gośćmi swojego programu w przedziale wiekowym +16, a u Majewskiego według mnie są nie potrzebne te scenki z Kaczyńskim, Komorowskim itd., oprócz tego program jest ok.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
KubaTV2
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 24 kwie 2010, 10:56

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KubaTV2 »

Majewski to nudziarz. Jego show wywoływał u mnie potrzebę wypowiedzenia słowa "żal". Z Wojewódzkiego przynajmniej można się pośmiać :D.
karolmnana
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 26 paź 2010, 12:12

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolmnana »

Dawniej bardziej lubiłem Majewskiego, teraz się mi przejadł i prawie mnie nie śmieszy. Tak samo jak Wojewódzki zresztą. W Szymon Majewski Show najlepsze są rozmowy z gośćmi, poza tym - przeciętnie
Stilic
Obserwator
Posty: 298
Rejestracja: 06 mar 2011, 22:31

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Stilic »

Spisałem już ten program na straty, ale pierwszy odcinek nowego sezonu dał mi trochę nadziei że będzie lepiej niż w ostatnich dwóch seriach.
Na plus - rozmowy w tłoku i cykl "żarty Karola"
Zobaczymy czy tydzień temu to była jedna z perełek tego sezonu czy też SMS zaliczy tendencję zwyżkową.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Mówiąc o żartach Karola - Żartburgera: w następnym programie (23 maja) gościem Szymona będzie Ewa Drzyzga i... [ten prawdziwy] Karol Strasburger :P
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Będzie jazda... jak zwykle :D Warto dodać, że wczoraj gościem był Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz. Zaśpiewali piosenkę Justina Bebera (kibela :D) "Bebe".
Obrazek
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Szymon przesadza czasami z karykaturalnością pewnych postaci,ale jak widać nie budzi jakiś większych kontrowersji. Szanuję go za to,że nie jest o nim głośno poza tym co robi,nie wzbudza skandali,ma normalną rodzinę.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Daguchna
Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: 19 lis 2009, 23:14
x 1
Kontakt:

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Daguchna »

I w odcinku ze Strasburgerem złamano sztandarową zasadę "O żesz Karol!" - opowiedziany został śmieszny żart xD
A z parodii ostatnio bardzo mi Szymon przypasił z parodią "X-Factora". Nawijający bez składu Czesław, Kora z "hau-nie" Ramonką i zespół "Mniejsze zło" - masakra :D
sziraczek17
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:07
x 3
Kontakt:

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sziraczek17 »

Wislok, skąd ty wiesz jakie Szymon robi parodie, skoro przyznałeś kiedyś, że nie oglądasz TVN-u?
Stilic
Obserwator
Posty: 298
Rejestracja: 06 mar 2011, 22:31

[TVN] Szymon Majewski Show

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Stilic »

Dziś ostatni odcinek tego sezonu SMS. Sezonu za który należy pochwalić twórców gdyż jest to chyba najlepsza seria od kilku lat, nawet poziom Rozmów w Tłoku się podniósł.
Mam nadzieję że losy Franciszka Cudaka będą kontynuowane i w kolejnym sezonie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 10 gości