[TVN] You Can Dance - po prostu tańcz! (2007-2012, 2015-2016)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

[TVN] You Can Dance - po prostu tańcz!

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamico7 »

Można się z Glebą nie zgadzać ale warto odnotować to że pary które on krytykował a reszta jury broniła znalazły się w dogrywce więc to nie była krytyka jak widać nie uzasadniona :) A pary do dogrywki wybiera całe jury więc jednak opinia Gleby jest szanowana
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2967
x 1273

Post autor: Trzeciak »

A porównanie Piróga "Gleby" do posłanki profesor Pawłowicz pojawiło się w zwiastunie kolejnego odcinka.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
x 185
x 74
Kontakt:

Post autor: mateusz_71 »

Spot, o którym pisał @Trzeciak : http://dai.ly/x46p8au
Krótka zapowiedź: http://dai.ly/x46p8if

Te "kłótnie" Gleby i Piróga przypominają mi pierwsze edycje YCD (wtedy Egurrola i Piróg). Rok temu brakowało spięć w jury- wypowiedzi jurorów były nijakie i bez charakteru. Podoba mi się ten "powrót do przeszłości" :D .

A tak na marginesie, to co było w ostatnim odcinku można nazwać lekką wersją tego, co było w porannej rozmowie w DDTVN (link).

Ta edycja realizacyjnie wygląda genialnie. Zwróćcie uwagę, że nie widać braku Nedera w openingu (pojawia się on na samym końcu ;) )
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

Szkoda że w tych zapowiedziach skupiono się na kontrowersyjnej atmosferze wokół programu a zaniechano sceny taneczne. Mało w zapowiedzi było tańca. Poprzednie zapowiedzi odcinków na żywo pokazywały głównie taniec ale rozumiem że TVN walczy o oglądalność. Jeżeli ma to pomóc to niech to robią :)
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 12
x 129

Post autor: CaptainMorgan »

Za tydzień najlepsza szóstka ponownie będzie dobrana w duety z tancerzami z poprzednich edycji. Dodatkowo będzie wspólna choreografia związana z premierą musicalu TVN "Wszystko gra", który w kinach od 6 maja.
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

Czyli z tego wynika że każdy zatańczy po dwa duety bo na portalach społecznościowych uczestnicy chwalą się z kim zatańczą i np. Michał Kalcowski zatańczy z Klaudią Antos a Jojo ponownie z Aleksandrą Borkowską
kubatv10
Obserwator
x 6
x 5

Post autor: kubatv10 »

Ania zatańczy z Naderem, a Julia ze Stefano :)
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 12
x 129

Uczestnicy chwalą się z kim zatańczą w TĘ środę. Występy z uczestnikami poprzednich edycji będą za tydzień - 4 maja.
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

Faktycznie sorry źle przeczytałem twojego posta :) Zwracam honor. Ciekawe kogo zobaczymy z dawnych uczestników. Mogliby zaprosić kogoś z pierwszych sezonów YCD np. Anie Bosak. Jakoś największy sentyment mam do pierwszego sezonu YCD
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 12
x 129

Można powiedzieć, że trochę międzynarodowa edycja nam się zrobiła. W programie 8 tancerzy, w tym aż połowa to obcokrajowcy :D
k+b
VIP Expert
x 33
x 20

Post autor: k+b »

W wyniku kontuzji Julii do programu wraca Hania Szychowicz, która odpadła w zeszłym tygodniu.
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

Wielka szkoda że Julia musiała pożegnać się z YCD. Nie wiem czy Agustin nie wie że raczej na pewno nie będzie 10 edycji YCD czy ma zapewnienia że jednak 10 sezon powstanie bo dość pewnie się wypowiedział że będzie kolejna edycja :)
Warto wspomnieć że w odcinku półfinałowym wystąpi Dawid Kwiatkowski. TVN liczy na wzrost oglądalności?
W tym sezonie w odcinkach live mamy na prawdę najlepszą czternastkę ale niestety poziom taneczny wydaje się dość przeciętny ale sam program jest niesamowity. Realizacja itp to po prostu jakaś miazga i ogląda się to przyjemnie a do tego program nie jest nudny jak to było w przypadku X Factora. Tak na prawdę każdy odcinek to coś nowego. Teraz marzę aby TVN tak jak TVP zbuntował się przeciwko Nielsenowi i powiedział że wyniki YCD sa zaniżane :) Byłbym w stanie w to uwierzyć :P
edit 23.13
Z programem pożegnali sie Neder i Klaudia Antos co w przypadku Klaudii jest dość dużym szokiem. Myślałem że ta dziewczyna ma szansę nawet wygrać ten program
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 20

Post autor: Tradycja »

Wczorajszy odcinek bardzo mi sie podobal - zeby nie bylo ze tylko krytykuje :)
Na tyle caly program byl udany ze nawet usiadlam i ogladnelam a na lazilam po domu patrzac jednym okiem ( w moim przypadku to cud niemal )
Patrycja wygladala super - jak Eva Mengas tym razem , o niebo lepiej niz tydzien temu.
Idy wypowiedzi jako jurorki to slucham z zaciekawieniem bo jest to wreszcie jakis inny dobor slow czy pochwalnych czy lekko krytycznych.
pablos2654
Użytkownik

Post autor: pablos2654 »

Powiem tak miałem "przyjemność" oglądania ostatniego odcinka. Jestem zażenowany akcjami prowadzącej. Kazadi wykazuje się totalnym brakiem profesjonalizmu. W komentarzach i pyskówkach do opinii jurora czyli Gleby. Powinna uszanować jego zdanie, a nie wypowiadać swoje opinie, które nikogo nie interesują, tłumaczy uczestnikom zdania, których juror nie powiedział. Jedna wielka żenada moim zdaniem. Gleba wnosi do programu dużo krytyki i zawsze ma coś do powiedzenia na NIE, ale to fajnie równoważy ten wylewany "cud, miód i orzeszki" przez pozostałych. Miny Piróga w czasie jego wypowiedzi i jakieś sugestie do Kazadi - totalna beznadzieja. Widz to wyłapuje bo pokazuje to totalny brak profesjonalizmu.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2967
x 1273

Post autor: Trzeciak »

Też się zgodzę, choć moim zdaniem uwagi Gleby dotyczące tego, że było za mało dancehallu w dancehallu bardziej tyczyły się choreografów niż tancerzy.
kamico7 pisze:Z programem pożegnali sie Neder i Klaudia Antos co w przypadku Klaudii jest dość dużym szokiem. Myślałem że ta dziewczyna ma szansę nawet wygrać ten program
Ja również. Choć nie ukrywam, że później u mnie stały pozataneczne przyczyny, by być za nią, to jednak Klaudii niczego nie brakowało jeśli chodzi o taniec. I też liczyłem, że dojdzie do przynajmniej półfinału. Ale jak zauważyła Kazadi, poziom teraz jest tak wysoki, że teraz decydują tylko osobiste preferencje głosujących.

W chwili obecnej mam nadzieję, że wśród dziewczyn do finału dojdzie Ola Borkowska, której ostatni duet z Joachimem był genialny. Hania Szychowicz - może też ze względu za swą urodę, i wiek - trochę dla mnie epatuje swoją słodkością i niewinnością. Z kolei Ania Dowganowska - szanując to, co dzieje się w jej kraju - jest coraz bardziej cicha i traci impet. Jeśli chodzi o chłopaków - dla mnie obojętne, czy do finału dojdzie Joachim Uteakte, czy Stefano Silvino. Liczę, że w środę - niestety,, ale jednak - odpadnie Michał Kalcowski, bowiem z tej trójki obecnie najsłabiej sobie radzi, i głównie przez niego partnerki trafiały do dogrywki.

Warto dodać, że od tej środy wszyscy tańczą solówki, co oznacza, że teraz decydują tylko widzowie.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”