[TVN] X Factor (2011-2014)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Uzupełniając - program wygrał Matt Terry w wyniku czego Nicole Scherzinger po raz drugi prowadząc grupę chłopców stała się zwycięską jurorką (4 lata temu w jedynym finale w Manchester do zwycięstwa doprowadziła Jamesa Arthura). Co ciekawe - w występie zamykającym finał programu zwycięzca po raz pierwszy nie zaśpiewał swojego singla, a specjalnie przygotowany utwór świąteczny: Finał 13 edycji programu był najgorzej oglądanym finałem programu w całej historii formatu w UK. Oglądalność całej edycji także była rekordowo niska, choć nie na tyle by już przerywać produkcję programu: http://www.irishexaminer.com/examviral/ ... 34881.html

Swoją drogą oglądałem finał programu i to co u mnie raziło, to nie tyle grafika, której kreatywność jest przynajmniej dyskusyjna, ile to, że ekran nie był najlepszej rozdzielczość - widać było rozmazane piksele. Co jak co, ale o taki detal producenci powinni zadbać. Swoją drogą - też liczę na zmianę scenografii w przyszłym roku po aż 8 latach, bo co było widać po niektórych występach z tancerzami - sama scena sprawiała wrażenie coraz bardziej ciaśniejszej.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kamico7
Junior
Posty: 964
Rejestracja: 31 gru 2012, 14:23
x 1

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamico7 »

Kolejny z trzech ważnych filarów X'a na świecie właśnie został anulowany. Po USA Australia rezygnuje z X Factora i tym samy powoli X Factor na świecie się pakuje. Z tych trzech ważnych edycji została tylko Wielka Brytania, ale i tam nie wygląda to kolorowo:(
http://www.tellymix.co.uk/reality-tv/th ... ralia.html
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tyle, że w ogóle to w Australii już prawie wszystko wylatuje z ramówek, skoro zdjęli z anteny i tamtejszy "Mam Talent!" i nawet "Taniec z Gwiazdami" w wyniku czego jedynym takim dużym studyjnym show, którym pozostał jest "The Voice". Może jakieś zjawiska paranormalne wiszą w tamtejszych stacjach telewizyjnych. :P
Pozdrawiam, Trzeciak
dddennykravitz
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lut 2017, 20:10

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dddennykravitz »

Witam Was serdecznie,

Jak wiadomo program od jakiegoś czasu został "wstrzymany" ,ale jak podaje tvn "nie wykluczają kolejnej edycji".Niewątpliwie był to program ciekawy,dający spore szansy i nie tak tandetny jak propozycje niektórych stacji w Polsce.(Mam na mysli pierwsze edycje..)

Chociazby w ankietach tvn widac,ze wiele osob chcialoby powrotu formatu.

Obrazek

Była też inna,w której również "rządził" X Factor.

Zwracam się z sugestią/pomysłem do wszystkich fanów programu - do osób,które oglądały X Factora jak i do tych,którzy chętnie wzięliby udział w następnej edycji. Moglibyśmy jakoś poruszyć temat powrotu,gdyby było nas trochę więcej. Można również pisać posty na forum programu lub pisać maile na adres :
[email protected]

Może tam uzyskamy jakieś informacje,a jeśli nie to przynajmniej pokażemy,że są widzowie którzy chcieliby powrotu X Factora - zamiast kolejnego sezonu biesiadnego Mam Talent.

Oczywiście nie chciałbym szerzyć propagandy dlatego zachęcam do dyskusji na ten temat,według mnie moglibysmy zrobic cos w tym kierunku razem - bo jednostki chyba nic wielkiego nie zdziałają.
A po ankietach dostrzegam,że jest wiele takich osób - ktore jak ja chcialyby powrotu programu.

zapraszam do dyskusji. :)
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Może spróbuj utworzyć petycję.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Wypowiedziałem się na ten temat już 4 miesiące temu, więc by się nie powtarzać - odsyłam do postu: http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f= ... 10#p332071
Pozdrawiam, Trzeciak
dddennykravitz
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lut 2017, 20:10

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dddennykravitz »

Jak najbardziej rozumiem i czytałem posty.

Jednak mnie interesuje bardziej odzew na inicjatywę - żeby coś robić w celu przywrócenia formatu. :)
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Szczerze? Daj sobie spokój. Naprawdę. Żadna stacja nie przywróci formatu tylko dlatego, że kilku zapaleńców utworzy petycję czy będzie spamować im skrzynkę.
2009-2021
dddennykravitz
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lut 2017, 20:10

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dddennykravitz »

Tysiace osob chce powrotu,chcialem tylko wybadac czy jest tutau ktos taki
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tysiące, a nie miliony, a to różnica.
Pozdrawiam, Trzeciak
dddennykravitz
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lut 2017, 20:10

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dddennykravitz »

Zapewne masz racje,ale co pozostało poza pytaniem na forum - przecie nie bede spamowal skrzynki tvnowi...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Chyba lepiej już wysyłać informację do TVN-u, niż spamować tu na forum.
Pozdrawiam, Trzeciak
dddennykravitz
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lut 2017, 20:10

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dddennykravitz »

Pytanie o zdanie innych to chyba jedna z funkcji tego forum,nie widze w tym spamowania.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Oczywiście. Także w pytaniu o zdanie samego TVN-u nie jest żadnym spamowaniem. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
dddennykravitz
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lut 2017, 20:10

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dddennykravitz »

Nigdzie nie napisalem o tym,zeby pytanie o zdanie tvn 'u bylo spamowaniem.
Napisalem jedynie,ze lepsze to niz spamowanie maila tvnu - czyli wielokrotne wysylanie tej samej wiadomosci.. Nie rozumiem,wiec komu i co chcesz udowodnic swoim zachowaniem - w dodatku nieprzemyslanym
Kolego rodaku wyzbyj się tej zlej cechy,ktora nas wszystkich laczy ;).. Szkoda zdrowia,czasu i humoru,pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Semrush [Bot] i 9 gości