[TV Wisła / TVN / TTV] Nie do wiary (1996-2007, 2012-2013)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

[TV Wisła / TVN / TTV] Nie do wiary (1996-2007, 2012-2013)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Witam!! Jakie macie zdanie na temat tego programu? Ja szczerze mówiąc bardzo go lubię oglądać, chodź tam czasami nie ma nic strasznego ale i tak strach mnie przechodzi:D Wczoraj był fajny odcinek o "wysysaczu krwi" A dopiero za tydzień będzie coś lepszego. Będą mówili o jakiś próbach wywołania ducha przy której tylko jedna osoba przeżyła.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert
Posty: 355
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:06
Lokalizacja: Kołobrzeg
x 1

[TV Wisła / TVN / TTV] Nie do wiary (1996-2007, 2012-2013)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: IZA »

Program legenda :) Tyle lat się trzyma na antenie TVN i ciągle cieszy się popularnością z tego co widzę. Co prawda zawsze podchodziłam raczej z rezerwą do niego, ale też specjalnie mnie nie drażnił.
I jeszcze jedno pytanie tak z ciekawości: jak to jest z tymi nazwami? „Nie do wiary” czy „Strefa 11”? Bo przynajmniej jak jeszcze to oglądałam, w prasie pisali „Nie do wiary”, a Trojanowski witał się z telewidzami w „Strefie 11” ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

[TV Wisła / TVN / TTV] Nie do wiary (1996-2007, 2012-2013)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Bo strefa 11 to tak nazywają się ci ludzie, którzy szukają tych sensacji a nie do wiary to nazwa programu, tak mi się wydaję.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

[TV Wisła / TVN / TTV] Nie do wiary (1996-2007, 2012-2013)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Ten program to niezła komedia. Czasem można się nieźle pośmiać. Najlepsze są, jeśli dotyczą Polski. Do dziś najbardziej mnie śmieszy odcinek z polską rodziną, w której kuchenka podniosiła się na 1 metr, a następnie spadała :lol:. Co ciekawe specjaliści ze strefy nie zaobserwowali poruszających przedmiotów ;).

Radze nie wierzyć w te głupoty :P. Świadkowie z tego programu są prawdziwy, tylko twórcy czasem dorysują swoje fakty ;).
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

[TV Wisła / TVN / TTV] Nie do wiary (1996-2007, 2012-2013)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

No wiesz w sumie jes to program "popularno-naukowy" więc coś tam prawdy pewnie jest :)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

[TV Wisła / TVN / TTV] Nie do wiary (1996-2007, 2012-2013)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Ja tam czasami oglądam ten program ale chyba od jakiegoś czasu lecą tylko powtórki a nowych odcinków nie ma...?
Pawel

[TV Wisła / TVN / TTV] Nie do wiary (1996-2007, 2012-2013)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Teraz są wakacje to i lecą powtórki ale jak się zacznie sezon to będą leciały premierowe odcinki. Sam czasem lubie sobie ten program obejrzeć ale faktycznie czasem śmieszy mnie to gadanie że w pewnej rodzinie zaobserowowano niezływkłe wydarzenia. Światła się same zapalały i gasiły a przedmoity przesuwały się po mieszkaniu. Strefa 11 postanowiła zostawić włączone kamery na noc. Już po przerwie zobaczycie co zarejestrowaliśmy. A po przerwie dowiadujemy się że nic wielkiego nie zostało zarejestrowane :lol : .
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

[TV Wisła / TVN / TTV] Nie do wiary (1996-2007, 2012-2013)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Witu pisze:No wiesz w sumie jes to program "popularno-naukowy" więc coś tam prawdy pewnie jest :)
popularno-naukowy" tak bym go raczej nie określił...

Wg mnie ten program to bajka dla dużych dzieci ;) Zapewne oglądają go chyba ci sami l;udzie co np jeżdżą i szukają tajemniczych kręgów z zbożu :lol:
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

[TV Wisła / TVN / TTV] Nie do wiary (1996-2007, 2012-2013)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Ja tam nie wiem ale powtórki to lecą chyba już od ponad roku...
Dawid
Użytkownik
Posty: 152
Rejestracja: 25 maja 2006, 21:42
Lokalizacja: z Ciemnogrodu

[TV Wisła / TVN / TTV] Nie do wiary (1996-2007, 2012-2013)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawid »

RaPi pisze:[Zapewne oglądają go chyba ci sami l;udzie co np jeżdżą i szukają tajemniczych kręgów z zbożu :lol:
Ja bym raczej powiedział, że oglądaja go ludzie o bardziej otwartym umyśle niz Twój. Inna sprawa, że "Nie do wiary" jest często realizowane bez należytej staranności dokumentacyjnej.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

[TV Wisła / TVN / TTV] Nie do wiary (1996-2007, 2012-2013)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

RaPi pisze:
Witu pisze:No wiesz w sumie jes to program "popularno-naukowy" więc coś tam prawdy pewnie jest :)
popularno-naukowy" tak bym go raczej nie określił...

Wg mnie ten program to bajka dla dużych dzieci ;) Zapewne oglądają go chyba ci sami l;udzie co np jeżdżą i szukają tajemniczych kręgów z zbożu :lol:
Takie określenie tego programu właśnie gdzieś było, tylko nie wiem czy w gazecie telewizyjnej czy na epg tvn-u.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TV Wisła / TVN / TTV] Nie do wiary (1996-2007, 2012-2013)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nie no, moim skromnym zdaniem niektóre odcinki wcale nie są przesadzone. Jeśli chodzi o rzeczy związane z UFO to rzeczywiście, Maciej Trojanowski opowiada bajki nie z tego świata. Niedawno oglądałem powtórkę odcinka poświęconego przekazom podprogowym używanym m.in. w reklamach telewizyjnym. Zaprezentowano film, w którym w kilku klatkach wstawiono wizerunek kota - rzeczywiście, to zadziałało. (http://pl.wikipedia.org/wiki/Percepcja_podprogowa)
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

[TV Wisła / TVN / TTV] Nie do wiary (1996-2007, 2012-2013)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Pytanie: gdybyś chciał komuś wcisnąć kit to:
1. cały czas mówiłbyś nieprawdę czy
2. tworzyłbyś np. dwa odcinki programu rzeczywiście opartego na faktach a nie fantasmagoriach i potem z nienacka atakowałbyś trzecim programem np. o UFO czyli NOL ?
Pawel

[TV Wisła / TVN / TTV] Nie do wiary (1996-2007, 2012-2013)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Karol pisze:Niedawno oglądałem powtórkę odcinka poświęconego przekazom podprogowym używanym m.in. w reklamach telewizyjnym. Zaprezentowano film, w którym w kilku klatkach wstawiono wizerunek kota - rzeczywiście, to zadziałało. (http://pl.wikipedia.org/wiki/Percepcja_podprogowa)
Pamiętam że kiedyś jak oglądałem ten odcinek po raz pierwszy bez błędu stwierdziłem że był tam przedstawiony wizerunek kota. Jak widać to działa :D.

Ale też moim zdaniem zdarza im się czasem przy odcinkach o UFO przesadzić :D. Żeby poczytać sobie o takich tematach wolę wejść na strone Fundacji Nautilus (www.nautilus.org.pl), polecam.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

[TV Wisła / TVN / TTV] Nie do wiary (1996-2007, 2012-2013)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Dawid pisze:Ja bym raczej powiedział, że oglądają go ludzie o bardziej otwartym umyśle niz Twój. Inna sprawa, że "Nie do wiary" jest często realizowane bez należytej staranności dokumentacyjnej.
A może to ty jesteś taki ograniczony że można Ci sprzedać każdą historyjkę. :P
Je realnie patrzę na świat i nie wierzę w tego typu bajki.

Jeżeli np UFO by naprawdę istniało to dlaczego nikt do tej pory by tego nie zauważył jest masę organizacji które zajmują się badaniem kosmosu. Np to zrzeszenie ludzi którzy nasłuchują fal radiowych wysyłanych z kosmosu.
Jeżeli wszyscy oni nic do tej pory nie znaleźli to trochę dziwne ze np pewnego wieczora na niebie spostrzegł UFO np jakiś rolnik z podlasia :D

Co do tych kręgów w zbożu to kiedyś w programie Monster Garage był koleś który zajmuje się wykonywaniem tego typu rzeczy. Projektują i wykonują takie krąg nocą w później maja zlewkę z tych którzy interpretują to jako znak pozaziemskiej cywilizacji :lol:

Odnośnie tych przekazów podprogowych to nie jest żadna tajemnica i wiadomo o tym juz od dawna. Kiedyś np w programie Brainiac bawili się tym trochę :)

@gosc Świetny Avatr :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości