[TV Wisła / TVN / TTV] Nie do wiary (1996-2007, 2012-2013)

Archiwalne programy TVN.
Pawel

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

RaPi pisze:Jeżeli np UFO by naprawdę istniało to dlaczego nikt do tej pory by tego nie zauważył jest masę organizacji które zajmują się badaniem kosmosu. Np to zrzeszenie ludzi którzy nasłuchują fal radiowych wysyłanych z kosmosu.
Jeżeli wszyscy oni nic do tej pory nie znaleźli to trochę dziwne ze np pewnego wieczora na niebie spostrzegł UFO np jakiś rolnik z podlasia :D
Co prawda to nie temat o UFO ale musiałem odpowiedzieć :D.
A skąd wiesz że nikt z badających kosmos czy w NASA tego nie zauważył? Może ukrywają te informacje. Poza tym to nie tylko rolnicy z podlasia dostrzegają pewnego wieczora na niebie dziwne obiekty czy zjawiska.

Ja tam wierzę w UFO i wierzę że gdzieś w kosmosie jest jakieś inteligente życie (oprócz Ziemi).
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
x 1
Kontakt:

Post autor: Mario98 »

o ufo i zjawiskach paranormalnych to sobie poczytajcie i pooglądajcie na tej stronce: http://www.nautilus.org.pl/
Jest ona o wiele ciekawsza niż ten pseudo programik "Nie do wiary" :)
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
Pawel

Mario98 pisze:o ufo i zjawiskach paranormalnych to sobie poczytajcie i pooglądajcie na tej stronce: http://www.nautilus.org.pl/
Jest ona o wiele ciekawsza niż ten pseudo programik "Nie do wiary" :)
Jakieś dwa posty wcześniej też o tym pisałem :D.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

Post autor: RaPi »

Pawel pisze:Co prawda to nie temat o UFO ale musiałem odpowiedzieć :D.
A skąd wiesz że nikt z badających kosmos czy w NASA tego nie zauważył? Może ukrywają te informacje. Poza tym to nie tylko rolnicy z podlasia dostrzegają pewnego wieczora na niebie dziwne obiekty czy zjawiska.

Ja tam wierzę w UFO i wierzę że gdzieś w kosmosie jest jakieś inteligente życie (oprócz Ziemi).
Tego że w kosmosie nie jesteśmy sami wierzę. Ale to że badający kosmos już natrafili na jakieś inteligentne formy życia już nie. Brzmi to jak kolejna teoria spisku rządzących tym światem którzy chcą zachować te informacje przed reszta ludzi...
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert

Post autor: Leszek1979 »

Mnie śmieszy ten prowadzący niezdradzający odrobiny autoironii - prowadzi program tak jakby prowadził co najmniej główne wydanie czołowego programu informacyjnego. Jego zachowanie wygląda wręcz komicznie w zderzeniu z niektórymi Faktami ;) prezentowanymi w programie. Szkoda że na końcu programu nie pokazują wyciętych fragmentów z potknięciami - ale wówczas wszystko by się wydało ;).
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Post autor: Witu »

Jak by pokazywali takie "wpadki" to by o już wygldało jajk parodia nie do wiary :D
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 558
x 2712

Post autor: Karol »

Leszek1979 pisze:Mnie śmieszy ten prowadzący niezdradzający odrobiny autoironii - prowadzi program tak jakby prowadził co najmniej główne wydanie czołowego programu informacyjnego. Jego zachowanie wygląda wręcz komicznie w zderzeniu z niektórymi Faktami ;) prezentowanymi w programie. Szkoda że na końcu programu nie pokazują wyciętych fragmentów z potknięciami - ale wówczas wszystko by się wydało ;).
Mistrzowskie są opuszczone na nos okulary - tak jak u Kazimierza Marcinkiewicza :)
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: stevie »

Wg.tego artykułu: http://www.media2.pl/media/11536,opozni ... kiego.html

,,Nie do wiary" ma zniknąć z TVN-u.Jest to napisane na samym końcu.
Z informacji zamieszczonych w serwisie prasowym TVN wynika, iż z anteny zniknie prowadzone przez Macieja Trojanowskiego "Nie do wiary". Wrześniowa ramówka stacji nie zawiera wymienionej audycji.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Kurcze szkoda. nie do Wiary to już była na TVN-ie tradycja która fajnie było sobie od czasu do czasu oglądać.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 558
x 2712

Post autor: Karol »

Strefa11była ciekawa, ale kilka lat temu. Teraz zrobiło się z tego badziewie, jeśli mogę użyć takiego sformułowania...
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 63
x 298
Kontakt:

Post autor: Tomek »

No wreście zniknie ten nudny, nawiedzony program. Wystarczy już tych głupot, temat się przejadł i nikogo już nie interesują duchy.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Tomek pisze:No wreście zniknie ten nudny, nawiedzony program. Wystarczy już tych głupot, temat się przejadł i nikogo już nie interesują duchy.
Mnie interesują bardzo duchy, ufo i inne zjawiska paranormalne. Czytałem nawet jedną książkę o takim topicu. Ogladam też programyy o ufo na kanałach discovery oraz czasami na nie do wiary tylko że żadko tam trafiam.
Platforma N:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

Post autor: RaPi »

Ostatnio już nie mieli co pokazywać więc nie dziwię się że chcą zdjąć ten program z anteny...
Czy wie ktoś może przez ile lat on był emitowany w TVN?
Pawel

W sumie trochę szkoda. Zwłaszcza że czasami (gdy poruszał ciekawsze tematy) to miał ten program niezłą oglądalność. Mogliby go chociaż przenieść do np. TVN Siedem tam i tak zapowiada się wielkie g... .
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Pawel pisze:W sumie trochę szkoda. Zwłaszcza że czasami (gdy poruszał ciekawsze tematy) to miał ten program niezłą oglądalność. Mogliby go chociaż przenieść do np. TVN Siedem tam i tak zapowiada się wielkie g... .
Jakby go przenieśli do tvn 7 to pewnie puszczali by powtórki, ale i tak wolałbym powtórki bo i tak nie oglądałem większości odcinków, niż żeby go całkowicie zdjeli.
Platforma N:
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”