[TVN] Kto poślubi mojego syna? (2014-2015)

Archiwalne programy TVN.
piotrekzgr
Junior

[TVN] Kto poślubi mojego syna?

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotrekzgr »

No niby tak,ale dla mnie decyzja żeby z kimś się zaręczyć jest równoznaczna z planami ślubu jednak ;)

Moim zdaniem Marta na pewno wywali Krzyśka - zrobił jej dobrze, ok, ale pewnie już sie znudziła, albo to on z nią nie wytrzymał xD Tomek nie wiem sam w sumie, ten też ma nie po kolei w głowie. Mateusz, mimo, że wydawał mi się na początku karkiem idiotą, to ma najwięcej oleju w głowie i chyba serio myślał o związku - w końcu nie wykorzystał okazji i nie przespał się z Emilią 2 razy jakoś :P Wybrał Asię, ale raczej nie poznali się zbyt dobrze, z resztą na ostatniej randce nie zamienili praktycznie ze sobą słowa, co też ją zdenerwowało, bo chciałaby go poznać, a on taki skryty :P A Darek, jeśli Aneta była szczera rzeczywiście, to pewnie się zaręczą bo on dla niej głowę stracił.

Co do ustawienia tego programu to mam pewne wątpliwości. Otóż przypadkowo na prywatnym profilu jednej z kandydatek Darka znalazłem kłótnię z sierpnia. Kłociła się z drugą i powiedziała jej, że widzowie na pewno zobaczą jej inteligencję, bo wyleciała szybciej niż ona. W ogóle zastanawiam się jak to jest, że przed emisją tak na luzie sobie gadały o tym kto odpadnie, a przecież program jeszcze nie ruszył, one nie mają zakazu zdradzania takich rzeczy przed emisją? Kłotnia nie wydaje mi się ustawiona, bo przecież ludzie nie wiedzieli jeszcze, że ona będą w tym programie.
piotrekzgr
Junior

Post autor: piotrekzgr »

No i po finale. Nudno było xD Trochę jednak się pomyliłem w moich przewidywaniach :P

Marta jednak wybrała Krzyśka, ale ten zaznaczył, jeśli się nie zmieni to ją rzuci. Chłopaki najlepsi, te brawa i śmiechy xD Tak jak myślałem, Asia odrzuciła Mateusza, zaproponowała przyjaźń i jeśli lepiej się poznają i coś zaiskrzy to może będą razem. Trochę mi go było żal,ale to rozsądna decyzja. Darek oczywiście oświadczył się Anecie, ta się zgodziła,może jednak była szczera ;) No i na końcu Tomek...oczywiście nie wybral Ludmiły i nie dał pierścionka mamie tylko...Mariolce, znienawidzonej przez jego matkę xD Cały program robił jej na złość, mam wrażenie,że i tym razem o to mu chodziło. No i tekst jego mamy "Od trzech tygodni w łeb nie dostał i chyba musi się to zmienić" xD

Podsumowując - program śmieszny, nie do końca uważam, że ustawiony. Ja wiem, że poziom jest niski, że Jastrzębska jest beznadziejna i w ogóle formuła programu to masakra, ale wciąga,serio :D Oglądałem co tydzień i powtórzę się, to idealny odmóżdżacz, zwłaszcza jak wracam po 14 godzinach pracy do domu, włączam KPMS?, otwieram piwko i się relaksuje :D I chcę 3 edycję, mam nadzieję, że będzie :D
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2226

Post autor: wiatriwoda »

Średnia-1,23 mln widzów i 850 tyś mniej niż 1 edycję, finał z najwyższą oglądalnością -1,58 mln , brak danych o przyszłości programu

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/re ... l-z-reklam
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3219
x 1427

Post autor: Trzeciak »

Z czego udziały w obu grupach już poniżej średnich stacji. Nawet "Bitwa o dom" nie notowała tak słabych wyników. Można by rzec, że format prawie dobił do poziomu "SuperSTARcia", ale ze względu produkcję - wyniki jak najbardziej zasłużone. Kolejna edycja programu w TVN-ie byłaby jakimś kuriozum.
Pozdrawiam, Trzeciak
jamdown
Użytkownik
x 5
x 2

Post autor: jamdown »

Trzeciak pisze:Nawet nie wiem, czy przy niektórych scenach, które pojawią się w tej edycji program powinien być emitowany z oznaczeniem 12+ (szczególnie chodzi o lizanie stopy kandydatki przez jednego z synów)
Wie ktoś w którym odcinku była taka akcja ?
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 269
x 326
Kontakt:

Post autor: kacper3100 »

W odcinku 1 sezonu 2.
30 lat siły muzyki Radia ZET i już :)

3 dni...
jamdown
Użytkownik
x 5
x 2

Post autor: jamdown »

dzięki :)
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 206
x 314

Post autor: Nina »

W celu podrasowania/urozmaicenia programu zaproszono celebrytów kawalerów wraz z mamami, Tede, Łozo, trzeciego nie znam, wystąpią w kolejnej odsłonie KPMS. Mówiąc szczerze udział Łoza mnie zaskoczył, może w grę wchodzi jakiś dil w postaci roli w serialu ??? :D
Żart primaaprilisowy.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior
x 3
x 1

Post autor: Jacko09 »

Albo mały żarcik :P
Pozdrawiam Jacko09
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3219
x 1427

Trochę ręce opadają, co robi Miszczak z tym formatem. A myślałem, że występ "Małej" w "HK" to będzie wszystko, co najgorsze spotka w dziedzinie programów reality-show, a się myliłem.

Jestem ciekaw co dalej z "Singlami do wzięcia", którzy ponoć mają być produkowani przez tą samą firmę, co "KPMS?".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 967
x 2772

Post autor: pulkownik »

Ten trzeci kawaler to Piotrek Kędzierski.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 206
x 314

Post autor: Nina »

Jacko09 pisze:Albo mały żarcik :P
Ach, no tak ;D Kompletnie przegapiłam dzisiejszą datę. Wydawało mi się to zupełnie niewiarygodne, żeby Łozo zrobił "to" swoim fanom, a dziś przecież 1 kwietnia ;)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3219
x 1427

Czas pogratulować TVN-owi naprawdę sromotnej porażki. ;D: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ko ... ojego-syna

Wielkie Brawa dla widzów za to, że cenią swoją inteligencję, i nie marnowali ostatniej jesieni czasu na bzdury. :)

Wyjątkowo mi miło, że wątek trafia do archiwum. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
x 9
x 12
Kontakt:

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Trzeciak pisze:Czas pogratulować TVN-owi naprawdę sromotnej porażki. ;D: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ko ... ojego-syna
No i bdb najgorszy program obu poprzednich jesiennych ramówek TVN
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
x 824
x 257

[TVN] Kto poślubi mojego syna? (2014-2015)

Post autor: Lupus28 »

Wspaniała wiadomość ^-^
5+3=8
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”