[TVN] Mali giganci (2015-2017)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3208
x 1421

[TVN] Mali giganci

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

wiatriwoda pisze:Hhaha a, ale nagrody , możesz wkleić linka do wersji zagranicznej?
Tak się składa, że nie za bardzo mogę. Ale pewnie, gdy format będzie pojawiał się na antenie - będzie coraz więcej wiadomo. :)
Rektor pisze:Nie będę robić offtopu dlatego napiszę, że coś nie czuję tego formatu dziecięcego, bo jednak Polska nie jest żywiołowym krajem. Zwróćcie uwagę, że sukces osiągnął program Duże Dzieci, gdzie te maleństwa jednak siedziały na pufach i słuchały gości.
Prawie 5 lat od emisji programu - Jedynka "reaktywowała" go pt. "Ale mądrale", które spadły po 1 sezonie, ale to też pasmo nie za bardzo pozwoliło się wybić temu programowi.

P. S.: Może to trochę nierealne, ale mam cichą nadzieję, że jednym z jurorów zostanie...
[ Spoiler ]
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2215

[TVN] Mali giganci

Post autor: wiatriwoda »

Rektor pisze:W TTBZ drugoplanowe postacie są siłą (trenerki + adamski), trzecioplanowe (charakteryzacja) może trochę mniej, ale też robią swoje.
Nie będę robić offtopu dlatego napiszę, że coś nie czuję tego formatu dziecięcego, bo jednak Polska nie jest żywiołowym krajem. Zwróćcie uwagę, że sukces osiągnął program Duże Dzieci, gdzie te maleństwa jednak siedziały na pufach i słuchały gości.
Ja na razie nie wiem, mam mieszane uczucia myślę , że dużo będzie zależało od dzieciaków , jak będą fajni , na luzie i dobrzy w swoim talencie to spoko , ale jak będą beksy , bądź nie tak mocni , albo tkliwe historyjki to raczej się w to nie wciągnę.
Awatar użytkownika
Reality
VIP Expert
x 25
x 50

[TVN] Mali giganci

Post autor: Reality »

Trzeciak pisze:
Reality pisze:Mimo to liczę że TVN nie zrezygnuje z planowanego "Rising Star"...
A był w ogóle planowany?
Swego czasu (bodajże w połowie października) wiele stron podało takową informację.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3208
x 1421

[TVN] Mali giganci

Które były poparte przypuszczeniami internautów, a nie źródłami w TVN-ie. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 664
x 813

[TVN] Mali giganci

Post autor: N-O-R-O-N »

Reality pisze:
Trzeciak pisze:
Reality pisze:Mimo to liczę że TVN nie zrezygnuje z planowanego "Rising Star"...
A był w ogóle planowany?
Swego czasu (bodajże w połowie października) wiele stron podało takową informację.
Wychodzi na to, że nie będzie czegoś takiego jak "Rising Star" w ramówce TVN. Nie ma już miejsca na to. :)
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2215

[TVN] Mali giganci

Przynajmniej , na razie , ale w sumie nie da się samych nowości wprowadzać , bo mozna by zwariować:)
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
x 4
x 58
Kontakt:

[TVN] Mali giganci

Post autor: Huerco »

To format meksykańskiej Televisy. W programie jako goście specjalni występowali m.in. dobrze znani polskim fanom telenowel Ana Brenda Contreras i William Levy.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 175
x 329
Kontakt:

[TVN] Mali giganci

Post autor: [email protected] »

Nowy talent-show oparty będzie na meksykańskim formacie „Pequeños Gigantes” („Little Giants”), który zadebiutował w tamtym kraju w 2011 roku. Stworzyła go Televisa - największa latynoamerykańska grupa medialna, w Polsce znana głównie jako producent telenowel.
Może przy okazji TVN zakupi jakąś telenowelę od Televisy?

Wracając do tematu, wydaje mi się, że na prowadząca idealnie nadawałaby się Martyna Wojciechowska. Swego czasu świetnie sprawdzała się w "Dzieciakach z klasą".
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 664
x 813

[TVN] Mali giganci

Post autor: N-O-R-O-N »

Usunąłem zbędny cytat.[Trzeciak]
I myślisz że pokaże na głównym TVN-ie, jakąś telenowelę? Ech, marzenia które wcale się nie spełnią. TVN zakupił format rozrywkowy, a telenowelami nie są zainteresowani, i nie będą.
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3208
x 1421

[TVN] Mali giganci

Tu jeszcze jeden fragment z edycji zagranicznej: http://stopklatka.pl/wiadomosci/-/14131 ... osne-w-tvn

Oby tylko TVN, czy producent zewnętrzny nie próbował odwzorować realizacji formatu podanej w powyższym linku nawet prawie idealnie, bo wtedy program będzie nie do zniesienia.

A oto jak prawdopodobnie będą wyglądać zasady i przebieg programu:
[ Spoiler ]
Tak patrząc na formułę, którą w miarę opisałem dokładnie (przepraszam za powtórzenia, ale chciałbym, by każdy w miarę wczuł się mniej więcej w zasady programu) - szykuje się taki mały miks "Mini Playback Show", "Mam Talent!" i "Bitwy na głosy".

Na koniec dodam, że na stronie http://veedo.pl/maligiganci - jest informacja o zgłoszeniach internetowych. A na Veedo.pl jest dość amatorski spot promujący zgłoszenia do formatu: http://veedo.pl/rozrywka,2,2554/mali-gi ... ci,1365587
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
x 4
x 58
Kontakt:

[TVN] Mali giganci

Mnie się ten format nigdy nie podobał, jednak w Meksyku był hitem i był na antenie przez kilka ładnych lat. Może to zachęciło TVN.
O wiele ciekaszym programem mógłby być nowy format Telemundo - "Yo soy el artista" (Jestem Artystą), który szuka "kompletnej gwiazdy", która zarówno śpiewa, tańczy i gra w serialach i filmach. Na czas programu uczestnicy mieszkają w tzn. Akademii Artystów gdzie mają lekcje gry, tańca i śpiewu z ikonami tych dziedzin. W odcinkach na żywo wykonują znane przeboje, robiąc przy tym wielkie show. Ocenia ich 5-osobowe jury. Ważna jest również prowadząca, która na etapie castingów może uratować uczestnika, któremu zabrakło poparcia jednego sędziego, aby przejść dalej. Na prawdę świetny program, oby kiedyś jakaś polska stacja wykupiła prawa.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2215

[TVN] Mali giganci

Jest i pierwsze gorące info

Filip Chajzer poprowadzi Mali Giganci !

http://www.tvn.pl/showbiz/filip-chajzer ... 9,0,0.html
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 114
x 458

[TVN] Mali giganci

Post autor: Rektor »

Młody Vizir moim zdaniem świetnie się sprawdzi w tym formacie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3208
x 1421

[TVN] Mali giganci

Jeśli do niego dołączy jeszcze Agnieszka Szulim (o ile program poprowadzi duet damsko-męski, co zdarzało się w edycjach zagranicznych), to połowa mego wpisu z 1.04 się spełni. :)
Huerco pisze:Mnie się ten format nigdy nie podobał, jednak w Meksyku był hitem i był na antenie przez kilka ładnych lat.
Nie tak ładnych, bo tylko przez dwa lata, gdyż powstały tam tylko dwie edycje tego programu. Dopiero w tym roku format miał ekspansję na Hiszpanię i kilka innych krajów Ameryki Łacińskiej.
Huerco pisze:Może to zachęciło TVN.
Tu bardziej chodzi o to, co się stało ostatniej wiosny w TVN-ie. Ostatnia edycja "X Factora" wprawdzie (biorąc pod uwagę specyfikę sezonu wiosennego i obecne trendy) nie notowała jakiś żenujących wyników oglądalności, ale umówmy się, że 18 proc. w grupie komercyjnej to nie jest szczyt ambicji TVN-u w prime-time (tym bardziej, że filmy potrafiły zyskać więcej widzów w tej grupie), a program ostatniej wiosny stracił 40 proc. przychodów reklamowych, przez co za wiele na czysto nie zarobił. Stąd stacja szukała formatu, który porwałby polską widownię chociaż w takim sensie, by podwyższyć wyniki sprzed roku w paśmie (co trudne być nie powinno, ale o spektakularny sukces na miarę powrotu "Tańca z Gwiazdami", czy programu "Rolnik szuka żony" przy "przetarciu" się programów talent-show będzie moim zdaniem conajmniej ciężko). Na targach MIPCOM w Cannes (gdzie TVP2 kupiła prawa do produkcji "Fortu Boyard", a Polsat - do "Must Be The Music") nowości nie brakuje, a wyborowi działu programowego TVN-u specjalnie się nie dziwię, bo formatu o takiej formule z pewnością Endemol, by się nie powstydził. ;)
Huerco pisze:O wiele ciekaszym programem mógłby być nowy format Telemundo - "Yo soy el artista" (Jestem Artystą), który szuka "kompletnej gwiazdy", która zarówno śpiewa, tańczy i gra w serialach i filmach. Na czas programu uczestnicy mieszkają w tzn. Akademii Artystów gdzie mają lekcje gry, tańca i śpiewu z ikonami tych dziedzin. W odcinkach na żywo wykonują znane przeboje, robiąc przy tym wielkie show. Ocenia ich 5-osobowe jury. Ważna jest również prowadząca, która na etapie castingów może uratować uczestnika, któremu zabrakło poparcia jednego sędziego, aby przejść dalej. Na prawdę świetny program, oby kiedyś jakaś polska stacja wykupiła prawa.
Już jest taki podobny format w polskiej telewizji, który widowni nie porwał (http://forum.media2.pl/viewtopic.php?id=7541), a TVN-owi nie chodzi o to, by robić coś podobnego do konkurencji.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
x 4
x 58
Kontakt:

[TVN] Mali giganci

SuperStarcie i Yo soy el artista nie są do sibie w ogóle podobne. YSEA to show na miarę The Voice czy X Factor.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”