[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2217

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 200
x 305

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nina »

Kryterium0 pisze:
Pomijam fakt, że uczestników jest za dużo (o co najmniej 3 osoby), to widać, że są oni dobrani na zasadzie: "jest jakoś znany, przede wszystkim chętny to go bierzemy". (...) a tu brali to co było. I takie są skutki.
Wydaje mi się, że z chętnymi wcale nie było tak źle, ale wiadomo, że wybiera się raczej osoby, które aktualnie związane są albo z jakąś produkcją telewizyjną, muzyką (koncerty, płyty) albo gwiazdy internetu, bo te już na stałe weszły do szołbiznesu i takie osoby są w tej edycji. Myślę, że kolejka do co najmniej dwóch edycji już czeka, tym bardziej, że program raczej nie okazał się klapą, a i produkcja skoryguje to co nie zatrybiło lub nie do końca podobało się widzom. No i nie można się dziwić, że program "zalatuje " Polsatem jeśli Jake Vision robi tam dwie duże produkcje. Co do lenistwa widzów, którzy wolą "łatwe" rozwiązania, to rozmawiałam ze znajomym który ogarnia organizacyjnie jakieś spędy graczy komputerowych i również skarżył się na lenistwo uczestników, którzy nie lubią co bardziej skomplikowanych rozwiązań, czy chociażby dodatkowego kliknięcia, niby to z innej beczki, ale wspólny trend.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
piotrekzgr
Junior

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: piotrekzgr »

A ja jestem zachwycony :D To jest rywalizacja, więc i konflikty nie dziwią. Nie rozumiem, czemu się niektórzy Tomka czepiają, nie dziwię mu się, bo przebywać z kimś takim jak Szpak to też bym nie chciał...Tomka lubię najbardziej z tej ekipy :D Rusin jak zwykle mdła, nie podoba mi się w ogóle. Co do agenta, to obstawiam Evę albo Kamilę.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 46
x 127

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: matik »

Kryterium0 pisze:Zresztą nie wytłumaczono również, dlaczego Szpak stracił immunitet, skoro wygrał podczas skoku pakera.
Szpak nie wygrał immunitetu podczas skoku pakera.
Szymi1111
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Szymi1111 »

Nie chcę tutaj za grubo pojechać ze skojarzeniami ale realizacja trochę przypomina mi...Pamiętniki z Wakacji :D
swoją drogą ciekawe jak kręcą te "setki". Czy dopiero w hotelu, bo chyba ciężko by było brać każdego "na gorąco". Chociaż, kto wie.
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 14
x 165

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: CaptainMorgan »

Generalnie oceniam odcinek bardzo dobrze, świetna czołówka. Rusin mnie nie zachwyca, ale w zasadzie nie drażniła. Uczestnicy na plus. Trochę komicznie wyglądało zakwaterowanie w hotelach i teksty typu "może być" kiedy pokoje wyglądały dość luksusowo.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 114
x 458

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor »

Jeszcze chciałbym zwrócić uwagę na fakt, który niestety został zdeprecjonowany w pierwszym odcinku - jest funkcja skarbnika (ogromna władza, fani WIDM wiedzą co mam na myśli), którą dostał... Michał Szpak. To już w ogóle rock & roll :D
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2217

[TVN] Agent-Gwiazdy

Masz rację-normalnie poświęca się na to sporo czasu-tu jakby nie miało to znaczenia. To minusik.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 114
x 458

[TVN] Agent-Gwiazdy

W ogóle liczyłem, że już w pierwszym odcinku skarbnik dostanie jakieś propozycje od prowadzącej związane z wydaniem pieniędzy grupy.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2217

[TVN] Agent-Gwiazdy

Szpak mógłby dostać propozycję wydania na luksusowe kąpiele czy masaże:)

Swoja drogą ten tekst o różnych pokojach też ni z czapy, myślałem , że ktoś w namiocie będzie spał , a tu takie luksusy.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 114
x 458

[TVN] Agent-Gwiazdy

No właśnie, liczyłem też na to, że ten kto ma najgorsze warunki dostanie jakąś rekompensatę albo ten co ma najlepsze jakieś dodatkowe bonusy.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2217

[TVN] Agent-Gwiazdy

Ta niby podpowiedź dla wygranej grupy-niby fajnie , że była, ale wg mnie nic ciekawego nie wniesie.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 114
x 458

[TVN] Agent-Gwiazdy

Taka podpowiedź jak z koziej... liczyłem na jakieś jokery albo coś w ten deseń.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2217

[TVN] Agent-Gwiazdy

Dokładnie-ale może jakby było coś trudniejszego to by nie zajarzyli :)
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 104
x 107
Kontakt:

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: SNOL »

Mam przyjemność pamiętać poprzednie edycje "Agenta" i jestem zawiedziony. Przypomina mi się ten tajemniczy klimat, który widz odczuwał przed telewizorem, Meller, który potrafił wczuć się w rolę surowego prowadzącego. Kinga nawet jak się stara, jest w tym komiczna. Mam wrażenie, że jako uczestniczka odpadłaby jako pierwsza. Rzeczywiście bardziej pasuje do "Pożegnania z Afryką", a konflikty między uczestnikami - do "Pamiętników z wakacji". Nawet reakcje na setkach podobne. To sztuczne nadmuchiwanie konfliktów... Na prowadzącego doskonale nadawałby się Hubert.

Rozwaliły mnie komiczne reakcje "gwiazd" na początku. Wyglądało to tak, jakby przed pięcioma minutami wysiedli z samolotu i przejęci krzyczeli: "Ratunku, przed drzwiami terminalu nie ma autobusu! Boziu, Boziu, zaraz umrzemy z głodu, pragnienia i zjedzą nas wobo!". Histeria na całego. Postprodukcja mogła to naprawić. Wiadomo, że reakcje w takich programach są wyolbrzymione, ale tutaj zrobiono to aż nadto. Ciekawe na ile to chęć zaistnienia uczestników, a na ile prowokowanie ich przez twórców.

Montaż też mnie nie urzekł, czegoś mi tam brakuje. Mimo że np. w "Top Model" też używano przyspieszeń przy niektórych scenach, to w AG chciałoby się podłożyć do nich muzykę z "Benny'ego Hilla". Nie wytłumaczono obowiązujących zasad, eliminacja uczestników bez klimatu - już nawet można to było zrobić z laptopem, ale po zmroku i przy zapalonych pochodniach. Czy ktoś tu się uczy na żywym organizmie?!

Nie wiem czy skuszę się na kolejny odcinek. Na ten moment najlepiej zapowiadają się: Hubert, Sieradzky (idealny do tego programu!), Vienio, Antek i Tomek. Zastanawiam się czy któryś z nich nie jest agentem.
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 12 lat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”