[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
RXRi2
Użytkownik
x 59

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RXRi2 »

Tajemnicza liczba pojawiła się na tym zdjęciu:
https://zapodaj.net/75061905bdfb7.jpg.html
pszczolka
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: pszczolka »

Dzięki Ci dobry człowieku, przegapiłam ten banknot z numerem. Może faktycznie trzeba się skupić na tej liczbie i to jest prawdziwa wskazówka. W takiej sytuacji zgadzam sie z wyliczeniami osób wcześniejszych, podsumuję i dodam jedną rzecz:
[ Spoiler ]
Moje wcześniejsze wyliczenie z iloczynem dat urodzenia uczestników itp ma jeden słaby punkt jednak:
[ Spoiler ]
Nadal jednak czuję, że w zadaniu w samolocie były jakieś wskazówki, bo na dobrą sprawę pytania o wakacje agenta czy języki były zbyt ogólne, nic nie wnosiły.
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
x 253
x 119
Kontakt:

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mateusz_71 »

pszczolka pisze:Zastanowiło mnie ze wszystkim oprócz Moniki wychodzi 18. Poprobowalam na datach urodzenia swoich i rodziny i za każdym razem jeżeli zrobię iloczyn cyfr daty urodzenia, a pozniej zsumuję cyfry tego iloczynu wychodzi 18 lub 9. Czyli to jakaś reguła matematyczna, numerologia czy coś w tym stylu ? Serio, nie wiem. Ale w takiej sytuacji, 9tka Moniki może być i wskazówką, jak i czystym przypadkiem.
9.09.1999 to będzie 27 (czyli również podzielna przez 9). Ma to związek z "9" w roku urodzenia (iloczyn ma w rozkładzie dwie trójki, a więc liczba ta jest podzielna przez 9; cecha podzielności: liczba jest podzielna przez 9, gdy suma cyfr tej liczby jest podzielna przez 9) ;)
Dla niektórych (większości) dat z rokiem urodzenia 1888- i 2000+ ta zasada nie będzie działała.
pszczolka
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: pszczolka »

Dzięki Mateusz. Czyli raczej mylny mój trop. Trzeba wymyścić coś innego ;-).
Kala79
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kala79 »

Hej a patrzyliscie na inne numery na tym banknocie tam jest DI 5497995 D jak Dominika kiedyś Idzik....
Zolcior
Użytkownik
x 11
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Zolcior »

Witam
Od jakiegoś czasu obserwuje waszą dyskusję na temat tego programu. W końcu postanowiłem się włączyć do tej dyskusji.
Numer który został podany w poście powyżej potwierdził mnie w moim typie agenta, którym jest Hubert:
D - od tytułowego "De Mol"
I - 1 rzymska
Po dodaniu wszystkich cyfr otrzymujemy wiek Huberta ( podczas nagrywania programu )
1+5+4+9+7+9+9+5=49
Jednak największym problemem w mojej teorii to fakt, że odpadały osoby, które go obstawiały ( Tomek i Ewa ), ale sądzę że da się to łatwo wyjaśnić( Ewa w odcinku, w którym odpadła mówiła że ma mętlik w głowie i sama nie wie kto jest agentem, zaś po SPA i relacji Tamary trójca programowa mogła uznać go za błędny trop ).
Klucz do rozwiązania zagadki na pewno kryje się w liczbach podanych w poprzednim odcinku, jednak niestety jako widz słyszymy tylko to co uczestniczy chcieli przekazać innym zawodnikom.
qmate
Użytkownik
x 156
x 40

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: qmate »

Chciałbym dopytać, skąd wziął się trop z liczbą 3989?

Ja tę liczbę widziałem tylko w odcinku drugim ok. 16-17 sekundy programu. Ale nie jest ona w żaden sposób wyeksponowana - pojawia się dosłownie na ułamek sekundy tak jak wiele innych liczb od najmniejszej do największej - na zasadzie licznika gotówki. Więc dlaczego ta liczba a nie np. 2660?
Czy była jeszcze gdzieś? A poza tym czy rola Antka w serialu 39,5 to była rola główna, albo jakaś wyjątkowa, charakterystyczna a serial tak kultowy aby teraz do tego nawiązywać? Moim zdaniem nie.
Kala79
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kala79 »

Liczba 3989 pojawiła się banknocie na profilu na fecebook Agent Gwiazdy
eri3
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: eri3 »

Niedawno oglądałam finał Agenta holenderskiego z RPA i uwierz mi, że nawiązania do osoby Agenta mogą być dość pokrętne. Np. w jednej ze scen jego twarz odbijała się w okularach uczestnika albo tańczył on jakiś taniec, gdzie kroki wskazywały na niego.
Ciekawe np. że w czołówce naszej wersji kiedy Monika jest pokazywana to strzałka na ulicy wskazuje na nią.
mcl1
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mcl1 »

A tak na marginesie - oglądaliście holenderski Wie is de mol Junior? Trwa niecałe pół godziny. Niby klimatu "dorosłego" agenta do końca nie ma, ale ogląda się całkiem fajnie.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
x 21
x 229

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Captain_M »

Finał zaplanowano na 17 maja, czyli będziemy mieć 13 odcinków. Planowany jest jakiś odcinek dodatkowy? Przy obecnej ilości gwiazd finał powinien być 10 maja.
domi
Junior
x 16
x 65

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: domi »

W holenderskiej edycji standardowo jest tak, że w odcinku finałowym są trzy osoby i pod koniec odcinka prowadzący mówi "Kto jest agentem? Tego dowiedziecie się za tydzień". W ostatnim odcinku wszyscy uczestnicy spotykają się ze sobą już w Holandii i wtedy wszyscy dowiadują się kto jest agentem i kto jest zwycięzcą. W polskim Agencie będzie więc podobnie skoro zaplanowano 13 odcinków.
muodjack
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: muodjack »

Możliwe też, że
[ Spoiler ]
Tak sugerowała między słowami Tamara na swoim blogu.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 150
x 654

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor »

mcl1 pisze:A tak na marginesie - oglądaliście holenderski Wie is de mol Junior? Trwa niecałe pół godziny. Niby klimatu "dorosłego" agenta do końca nie ma, ale ogląda się całkiem fajnie.
Z angielskimi napisami? Jeśli tak to mogę prosić o link na priv? Z góry dziękuję

A co do finału, to dobrze, że wszystkie akcje zostaną przeanalizowane na spokojnie, a nie w 10 minutowych montażach tak jak to miało miejsce w trzech edycjach.
mcl1
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mcl1 »

Nie. Jest to w orginale po holendersku
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”