[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2469

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

W drodze wyjątku post pod postem.

Zdjęcie 07:45 jest z 8 marca czyli może dotyczyć 3 odcinka-sprawdziłem , co się dzieje w tej minucie :
[ Spoiler ]
Katarzyna
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Katarzyna »

Bawiąc się w detektywa w poszukiwaniu agenta spróbujmy połączyć kilka faktów:
Z odcinka 1:
[ Spoiler ]
despina
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: despina »

Sledzac zadania, ktore wg was storpedowal Antek, ktore Hubert, a ktore Tamara?
Awatar użytkownika
SkylarDiggins
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: SkylarDiggins »

Odnośnie Antka to prawie nic mnie nie przekonuje, że jest Agentem... A najbardziej to odpadnięcie. Sylwia miała wybór: albo Antek albo immunitet/pieniądze (nie pamiętam dokładnie), więc mogła nie przywrócić Antka i co wtedy? Nie byłoby Agenta w programie? Dziwne to trochę :/
Często też przeszkadzał z powodu bycia w zmowie z Tamarą. Na blogu wyjaśniła, że w bibliotece przeszkadzał, żeby odwrócić uwagę Huberta, a w tym czasie Tamara miała popędzić po swój notes. >:D

Co do Huberta to przez większość programu jest on taki ślamazarny i powolny, ale też nie przeszkadza jakoś przesadnie jak np. Antek. Gdy kupowali rzeczy do budowania ciemni znajdował produkty, ale bez metki Agenta. :-\

Jeśli chodzi o Tamarę, to jest to jedna wielka niewiadoma. Jednak jeśli ona okaże się Agentem, to specjalnie dla niej stworzę Oscara i jej go wręczę! Jednak na Snapchacie ostatnio opowiadała, że wygraną przeznaczyłaby na inwestowanie w swojego bloga i się o tym tak rozgadała i rozmarzyła, że aż niemożliwe, żeby była Agentem, bo widać, że zależy jej na wygranej. O:-)

To kto się zgłasza do kolejnej edycji "Agenta"? O0
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk »

"Możecie przywrócić mnie do programu, możesz wziąć immunitet dla siebie albo kasę dla drużyny. Co wybierasz? Albo kasa albo immunitet. Co wybierasz? Jeśli wybierzesz cokolwiek z tego, to zostaję w programie z Wami dalej. Jeśli mnie w ogóle tutaj zostawisz, wracam do Polski."
Ostatnio zmieniony 05 maja 2016, 22:17 przez Direct, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunąłem zbędne cytowanie. Nie cytuj, proszę, ostatniego postu w temacie.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 150
x 654

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor »

Jeszcze możemy wziąć pod rozwagę to, że ten tekst z Polską to była zwykła socjotechnika.
elgato
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: elgato »

Trzeba ten cytat z Antoniego chyba wklejac na fejsbuku agentowym i nawet na tym forum (gdzie tocza sie najlepsze dyskusje na temat agenta bez dwoch zdan) bo na prawde "przecietny Polak" nie ogarnia tematu z przywroceniem Antka i z tym jak Agent wypelnia test. O i jeszcze z tym ile osob jest w finale. Zrzucam to na fakt ze pokolenie dzisiejszych nastolatkow nie znalo nie pamietalo Agenta a mimo to mnie to irytowalo a potem bawilo juz. Dlatego czytam Wasze opinie i sama przekminiam ale jak sie pojawia motyw sylwia mogla go nie przywracac do programu to mi rece opadaja

Ciekawy motyw z imieninami Antoniego ale nie wiem czy zweryfikowany

Z literka H tez nie wydaje mi sie glupi pomysl

O ile w ogole te podpowiedzi w kamuflarzu sa jak ktos slusznie zauwazyl

Przyjelo sie sadzic jaka Tamara jest bysra. Chcialam zauwazyc ze Antek bez zeszytu bez wzgledu kim jest lub nie jest moze byc 5 razy bystrzejszy od Tamary a i pamiec ma dobra. Wlasnie osoby z takim zachowaniem jak u Antka czesto sa niedoceniane jako grozni przeciwnicy w mysleniu!;)
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 40

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Tradycja »

Pewnie tylko to kwestia montazu ale dziwne ze tylko podali wypowiedz Tamary na co przeznaczylaby pieniadze z wygranej,
jak juz ruszaja ten temat to powinni to pytanie zadac kazdemu z pozostalych uczestnikow.Troche lipa
ze nie wypowiedziala sie reszta, to budzi taki dodatkowo negatywne odbior jej osoby. Po trupach do kasy ;)
qmate
Użytkownik
x 156
x 40

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: qmate »

Jako przeciętny Polak nie ogarniam tematu z przywróceniem Antka :(

Jeżeli nie jest agentem, to ciekawe jest, czy dostał informację od produkcji dlaczego go przywracają. Że od początku takie było założenie - pierwszy wyeliminowany wraca? Ale czy jako wyeliminowany faktycznie odpowiadał najgorzej, a może wprost przeciwnie - najlepiej? Chyba nie mogliby tego mu zdradzić, gdyż byłoby to niesprawiedliwe w stosunku do innych uczestników, Antek miałby przewagę. Wtedy było dużo osób, ale jednak wiedziałby kogo nie typować.

A może pierwsza eliminacja była może zupełnie losowa i nie miała związku z wynikiem na teście? Chyba tylko tak byłoby fair, bo nie dawałaby Antkowi żadnej podpowiedzi.

Z kolei jeżeli jest Agentem ... Agenta powinno się tropić na podstawie jego działalności w grupie, a tu mamy sytuację niejasną. Kim jest ten Antek, że zrobiono dla niego ten wyjątek? Czy dlatego, że odpadł jako pierwszy? Czy to zmyłka? Czy chcieli odwrócić od niego uwagę, a paradoksalnie efekt jest inny? Ta sytuacja bardzo mnie irytuje, bo nie mieści się w ogólnych zasadach programu, jakie przedstawiane są widzom. Uważam, że było to nie fair w stosunku do widzów.

Natomiast nie wiem czy byłaby taka możliwość, że Sylwia Go nie przywróci. Raczej nie - czy wzięłaby immunitet czy kasę, to Antek wraca. Ale co, gdyby trafił się ktoś kto powiedziałby bez sentymentów: "Ale w takim razie teraz mogą odpaść dwie osoby? Tu są twarde reguły - napisałeś najsłabiej test, więc wracasz do Polski". Albo Sylwia i Antek zostają trafieni przez rangersa, przecież się zbliżali, było to pokazane wyraźnie.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 40

[TVN] Agent-Gwiazdy

Robi sie maslo maslane, na wiekszosc pytan padla juz dawno, nawet parokrotnie odpowiedz wyjasniajaca. Wiem jest sporo czytania zeby przebrnac przez watek, ale coz.

Ja po prostu potraktowalam pierwszy odcinek jako taki zerowy, powiedzmy ze mial nikt nie odpasc, nastraszyli Antka i gramy dalej - ale sie prosze tymi moimi przypuszczeniami zbytnio nie sugerowac, zwyklam sie mylic ;)
Aleksjej
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Aleksjej »

Informacja z bloga Tamary:
"8. Dlaczego do programu wrócił akurat Antek? Czy tajemnica jego powrotu rozwiąże się w ostatnim odcinku?

Moim zdaniem to tylko pomysł producentów programu, inspirowany zagranicznymi edycjami. Antek po prostu miał szczęście – w końcu Sylwia równie dobrze mogła wybrać tylko pieniądze albo immunitet."

czyli jednak mogła wziąć pieniądze i go np nie uwalniać? wkurza mnie, że nie zostało to wszystko wyjaśnione
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2469

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

To było bardzo chaotycznie zrobione, dodatkowo wtedy jeszcze montaż ,przez dużą ilość uczestników kulał, mogli sobie to darować .
qmate
Użytkownik
x 156
x 40

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: qmate »

Tradycja pisze:Robi sie maslo maslane, na wiekszosc pytan padla juz dawno, nawet parokrotnie odpowiedz wyjasniajaca. Wiem jest sporo czytania zeby przebrnac przez watek, ale coz.
Na większość pytań jednak nie znamy odpowiedzi - to tylko teorie, hipotezy, przypuszczenia ;-) Szczególnie dotyczy to pierwszego wyeliminowanego.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 40

[TVN] Agent-Gwiazdy

Czy ktos wie jaka byla ulubiona ksiazka Huberta ? ( wymienie sie za jockera ;) )
Awatar użytkownika
ali_cia
Junior
x 96
x 134

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: ali_cia »

"Świat według Garpa" - John Irving, polecam ;) czekam na jokera!

Myślicie, że Maślak przeczytał "Władcę pierścieni"?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”