[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 120
x 515

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

chatterbox pisze:TAMARA:"haha, producenci celowo tak zmontowali nasze typowania, by nie dawać Wam odpowiedzi na tacy :) Na szczęście już we wtorek dowiemy się, kto był przebiegłym AGENTEM"

No to mamy odpowiedz - wszystkiemu winny montaz ;)
Jeśli tak Tamara napisała, to pozostaje załamać ręce tylko.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 505
x 1260

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Medyk24 »

No i całe kilkudziesięciostronnicowe "rozkminy" na temat działalności agenta pójdą pewnie w błoto :P
POZDRAWIAM > Medyk24
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

czyli ze np. nagrywali podwójne filmiki jak odpowiadają na pytania w pociągu-te prawdziwe, i te dla zmyłki widzów??? To byłoby chore-i jeśli tak-jeśli okaze się ze Tamara które według filmików dała odpowiedzi typujące Huberta(dla zmyłki) , a naprawdę obstawiała Antka, to program jest bezsensu!! a wiemy żę według odpowiedzi nam POKAZANYCH typowała Huberta-no inaczej nie wychodzi-Antek też Huberta, Hubert Antka-ale może dla zmyłki-i wielkiego WOW nagrywali podwójnie.... Już się nie zdziwie ....

W takim razie WIDZ jest bez szans-i w razie kolejnej edycji- ja podziękuję...
Awatar użytkownika
SkylarDiggins
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: SkylarDiggins »

Tragedia! Ja myślałem, że ona to napisała odnośnie setek, na których uczestnicy mówią kogo typują, a ona napisała to odnośnie pytań w pociągu...
Oprócz tego napisała jeszcze: "Ale pięknie to policzyłaś!! Tylko czy producenci nie zrobili nam psikusa pokazując w odcinku takie oczywistości? Może gdzieś w tym wszystkim kryje się haczyk!" Dramat.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 120
x 515

[TVN] Agent-Gwiazdy

Chyba Tamara robi jeszcze więcej, żeby ją i produkcję znienawidzić, ale nie na zasadzie, że zaraz się o tym zapomni.
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
x 208
x 93
Kontakt:

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mateusz_71 »

E tam... "Not everything is what it seems to be" :) .
[ Spoiler ]
Spodziewałem się ingerencji reżysera w treść programu, a wręcz byłem tego pewien (w szczególności po zapowiedziach Edwarda Miszczaka w TOK FM- o wyższości gwiazd nad zwykłymi ludźmi). Zadziwia mnie Tamara, która otwarcie o tym opowiada, zrażając widzów do produkcji (patrz: komentarz @vissi).
Najbardziej rozbawiły mnie dywagacje na temat ostatniej sceny. Ewidentnie widać, że była to zaplanowana akcja.

Nowy zwiastun: http://dai.ly/x4agtvd
vissi pisze:czyli ze np. nagrywali podwójne filmiki jak odpowiadają na pytania w pociągu-te prawdziwe, i te dla zmyłki widzów???
Obstawiam, że chodzi o manipulacje montażowe: odpowiednie scenki pomiędzy odpowiedziami oraz wycinanie "niepotrzebnych" zdań uczestników. ;)
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 120
x 515

[TVN] Agent-Gwiazdy

Tak w ogóle znowu Tamarocentryzm w tym zwiastunie.
encore_
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: encore_ »

Macie rację, agentów było dwóch: pierwszy działał w RPA, a drugi już w Polsce - przy montażu. Ciekawe czy są jakieś branżowe nagrody dla montażystów, ten zasłużył na jakąś statuetkę typu krzywe nożyce.

Tamara w zajawce o Agencie Hubercie mówi "byłby", a o Agencie Antku "jest". Gdyby to był amerykański serial to na pewno na tej podstawie jej intencja zostałaby zdemaskowana i już byłoby wiadomo kto zabił, ale jako że nie jest...

A gdyby Borata z zajawki potraktować jako wskazówkę to najbliżej mu:
- imieniem do Kiryła,
- strojem do Tamary,
- humorem / inteligencją do Antka ;) .
confusion will be my epitaph
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
x 208
x 93
Kontakt:

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mateusz_71 »

Trzech- jeszcze reżyser w RPA. W mniejszym stopniu, ale na pewno informował gwiazdy: jak mają się obecnie zachować, jakie emocje okazywać, co mają zrobić (np. nagłe odnalezienie koperty pod stolikiem z informacją o porwaniu ;) ) itp.

A Borata nie chciało mi się wycinać. Tę zapowiedź Agenta widziałem tylko raz przed spotem tego filmu (o jakże przyjaznym tytule ;) ).

Uzupełnię mój poprzedni post.
Konduktor: przed odpowiedzą Tamary pojawia się zielony ekran Huberta, przed odpowiedzią Antka pojawia się setka o Hubercie, przed odpowiedzią Huberta pojawia się zielony ekran Antka.
Kobieta ze zdjęciami: gdy Antek i Tamara wybierają zdjęcie Maślaka, pojawia się scenka z Hubertem. W rzeczywistości, Rafał był kierowany przez Vienia, a później Tomka (czyli błędna odpowiedź Antka i Tamary). Gdy Hubert mówi, że nikt ze zdjęć, pojawia się scenka z Antkiem (ot tak przypominają, bez celu ;) ). I tak dalej...
To jest manipulacja. Montaż naprowadza widza na to, że Tamara i Antek wybierają Huberta, a Hubert głosuje na Antka poprzez odpowiednie fragmenty przed ich odpowiedziami.
ala
Użytkownik

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: ala »

Missmarylin pisze:
SkylarDiggins pisze:
veltrish pisze:Czy ktoś ma może screen z tekstów które czytali zawodnicy w samolocie? Wydaje mi się że tam jest rozwiązanie i dzięki tekstom można stwierdzić kto jest agentem. Być może jest to motyw z tego koscielnego przemowienia w WIDM 2013 gdzie pierwsze litery wyrazow utworzyly odpowiedz na pytanie.

Edit: już chyba wiem kto jest Agentem na 100%. I dalej twierdze ze to Tamara. Byc moze ktos z Was widzial te zdjecia: http://jastrzabpost.pl/newsy/kto-wygral ... ost-346688 na zdj numer 5 jeszcze kilka dni temu, w tle za Ewa i Rafalem byla... Tamara! Byly pokazane tam w tle 2 grafiki z Tamara z roznych konkurencji, co prawda slabo bylo widac ale dalo sie rozpoznac bez problemu ze ona tam jest. Przed chwila znow weszlam na ta strone zeby jeszcze raz sie przyjrzec i co widze?? Zdjecie a raczej tlo zdjecia zamazane niemal zupelnie i nic juz nie widac. Jak dla mnie to dowod na to ze Tamara jest Agentem :)
To na 100% nie było to zdjęcie z Ewą i Rafałem. Mówisz o zdjęciu z Sylwią. Dobrze pamiętam to zdjęcie, ponieważ właśnie widać było w tle na ekranach Tamarę, a na pierwszym planie Sylwię z taką miną mówiącą "nieźle!" ;D No i to zdjęcie zostało usunięte... :-\
Tak, chyba z Sylwią i Vieniem :)

https://www.facebook.com/ProgramyTVN/ph ... =3&theater
To zdjęcie nie dotyczy Agenta. To po prawej jest z zadania jak schodzą z budynku, może Sylwii pokazali jak siedzi na murku, a po chwili rezygnuje. I tu montaż również komiczny osoby raz są na dole by po chwili znów na budynku np. Tamara, z kolei Joasia pokazana jak wchodzi ponownie do góry (z pasami na spodniach), aby wesprzeć np. Monie ( tu już Joasia bez pasów) po chwili obserwuje zejście Moniki z budynku ( z pasami). Niby bzdura, ale świadcząca, że ze spontanicznością to niema nic wspólnego Ponowne przeglądanie tego programu utwierdza mnie, że to jest spektakl teatralny.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Na fotach z finału w tle uczestników , Monika przekonująca Huberta do zejścia z budynku, ale czy to o czymś świadczy??? no, ale było to pokazywane w finale-może w omówieniu działalności agenta-a może i nie....
Awatar użytkownika
x-bass
Użytkownik
x 1
x 7

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: x-bass »

już nie snując kolejnych teorii (bo w końcu finał tuż tuż :D) ale ...
[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 16 maja 2016, 0:09 przez x-bass, łącznie zmieniany 1 raz.
---
ala
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: ala »

Jak Dominika skarży się że ręce ją bolą bo liny są za wysoko i spada to jest ujęcie Huberta, który napiera na liny. Co to za liny bo u dziewczyn nie widzę ( wiem, że musiały być przypięte ale jakoś nie widzę)
Missmarylin
Użytkownik

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Missmarylin »

To niestety ostatni moment na snucie takich teorii bo za dwa dni się skończy... Będzie mi tego brakować :P

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
SkylarDiggins
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: SkylarDiggins »

@ala Jeśli chodzi Ci o zadanie z tym, gdy przechodzą nad wodą i zapamiętują słowa, to każda z trójki dyktujących ma te pomarańczowe liny, pewnie było to dla nich zabezpieczenie na tych skałach, a liny Huberta są napięte bo pewnie się bardziej wychylił. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”