[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
despina
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: despina »

Tak sie zastanawiam, ze skoro Agent mial placona gaze za kazdy odcinek, to jak myslicie - komu jest potrzebna pewna kasa? Tzn, kto najchetniej by poszedl na uklad bycia czarnym charakterem, ale przynajmniej kasa jest pewna I to pewnie jakas zgrabna sumka?
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk »

A to czasem nie wszyscy uczestnicy mają płaconą gażę za każdy odcinek? Poszukując informacji na ten temat, natrafiłem na spoiler?, który chyba nie był tutaj podawany.
Rafał Maślak drugi raz dokonał wpadki i zdradził, kto jest agentem w programie TVN "Na językach" Mimo, że jego wypowiedź została zagłuszona w momencie, gdy wypowiadał nazwisko Agenta, spostrzegawczy mogli odczytać tą informację z ruchu jego ust, z których wynikało, że Agentem jest
[ Spoiler ]
.
Okaże się jutro.
Aaagentka
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Aaagentka »

despina pisze:Tak sie zastanawiam, ze skoro Agent mial placona gaze za kazdy odcinek, to jak myslicie - komu jest potrzebna pewna kasa? Tzn, kto najchetniej by poszedl na uklad bycia czarnym charakterem, ale przynajmniej kasa jest pewna I to pewnie jakas zgrabna sumka?
Ja myślę, że Tamara :D
krejzolekk pisze:A to czasem nie wszyscy uczestnicy mają płaconą gażę za każdy odcinek? Poszukując informacji na ten temat, natrafiłem na spoiler?, który chyba nie był tutaj podawany.
Rafał Maślak drugi raz dokonał wpadki i zdradził, kto jest agentem w programie TVN "Na językach" Mimo, że jego wypowiedź została zagłuszona w momencie, gdy wypowiadał nazwisko Agenta, spostrzegawczy mogli odczytać tą informację z ruchu jego ust, z których wynikało, że Agentem jest
[ Spoiler ]
.
Okaże się jutro.
Płacone mieli wszyscy, dopóki nie odpadli.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 120
x 515

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor »

A ja skłaniam się ku... Antkowi. Tak patrząc to przepiep...ł największą sumkę. Wygrywa Hubert. Nawet jeśli się pomylę, to gwarantuję, że nie zmieni to mojej oceny względem całej edycji, choć nie ukrywam, że część oceny oprę na podstawie realizacji finałowego odcinka.
Awatar użytkownika
SkylarDiggins
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: SkylarDiggins »

Maślak to jest na serio debil, ale on chyba nie mógł wiedzieć, kto jest Agentem w czasie, kiedy był nagrywany ten odcinek "Na Językach", prawda? To było jakoś 8-9 marca... Tzn. emitowany był wtedy. To ten odcinek: http://player.pl/programy-online/na-jez ... 60139.html 27 minuta, 27 sekunda. Ale ja tam mogę z jego usta wyczytać każdego finalistę :D Poza tym on to mówi bardziej w formie żartu moim zdaniem :P
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk »

Tak, oczywiście miałem na myśli odcinki, w których brali udział.

Osobiście, obserwację Agenta zacząłem dopiero po paru odcinkach. Po ogłoszeniu listy uczestników powiedziałem sobie, "Nie ma szans, żebym to oglądał." Zbyt wielu pseudocelebrytów, osób, których kompletnie nie kojarzę. Z całej 14-tki słyszałem wcześniej o 8. Anonimami byli dla mnie Eva, Rafał, Vienio, Tamara, Maciek, Sylwia. O Tomku pewnie też nigdy wcześniej bym nie usłyszał, gdyby nie fakt, iż jestem fanem "Pitbulla" i "Służb specjalnych". Pomimo tego, ze względu na sentyment do poprzednich edycji, postanowiłem oglądać wersję z gwiazdami. Pierwsze odcinki były ciężkie i obawiałem się, że odstawię to po jakimś czasie. Na szczęście bardzo szybko odpadli Rafał, Kamila i Michał. Osób, które z pewnych względów mnie irytowały, już nie było, program zaczynał się rozkręcać. Moim pierwszym typem na Agenta była Eva, kolejnymi Monika i Dominika, a po odpadnięciu tej ostatniej, Antek. Wtedy też, jako zwycięzcę obstawiałem Tamarę, wielkiego przegranego Huberta, a Asię jako osobę, która odpadnie tuż przed finałem. Dwadzieścia godzin przed rozstrzygnięciem nadal uważam, że to Antek jest Agentem, chociaż teraz już tak naprawdę nic mnie nie zdziwi, nawet "agentura" Tamary, której nie brałem w ogóle pod uwagę jeszcze parę odcinków temu. Mam nadzieję, że to właśnie ona wygra główną nagrodę. Bardzo ją polubiłem po tym programie, podobnie jak Maćka, Sylwię, Antka i Tomka.
Awatar użytkownika
SkylarDiggins
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: SkylarDiggins »

Ja od samego początku obstawiałem Joannę Jabłczyńską i jak odpadła, to było mi aż wstyd, bo już połowę rodziny i przyjaciół przekonałem, że ona jest Agentem, masakra. Odkąd jej nie ma to Agentem mianowałem Huberta i tego się trzymam ;)
Kala79
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kala79 »

Dzisiaj wszyscy uczestnicy Agenta będą w ddtvn Wydaje mi się że w zajawce widziałam

Kod: Zaznacz cały

Antka coś tlumaczacego na finale 
szybko to mignelo ale oglądajcie może jeszcze raz pokażą
Kala79
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kala79 »

Albo to był Maslak?
elgato
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: elgato »

Oddalam swoj glos w ankiecie. Na kogo wiadomo bo to glosze od paru tygodni ale aby fornalnosci stalo sie zadosc agent Antoni. Zwicieza Hubert.

Szkoda ze juz koncie;)
Jeszcze bedzie nam brakowac tych rozkminek.
A dla narzekajacych na poziom absurdu wsrod niektorych analiz (tym samym i dla siebie samej) niejako na pocieszenie dodam: dobrze ze na forum nie trafily osoby ktore sadza ze uczestnicy programu wciaz siedza w rpa:-D. A sa i tacy oj sa:-D
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Tak to jest ze od 2 odcinka typowałam na agenta Huberta...
I ten ostatni tydzień; Już zagłosowałam-jakze inaczej niż obstawiałam cały program ;)

Agent; Antek

Wygrany; Hubert
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

W DD TVN Monika mówi że mniej więcej od 5 odcinka wiedzieli kim jest agent-o wszystkim decydowały szczególowe pytania na testach np; sporo było o ubraniu agenta-czy miał podwinięte rękawy w koszuli , czy miał skarpetki etc
Maciek okazało się ze nawet spał z agentem ;)

Antka nie było w studiu-bo jak powiedział Jarek ponoc ma próbe od 7 rano- a wszyscy w smiech ;D
Czarnula87
Użytkownik
x 131
x 37

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Czarnula87 »

I z materiału przed rozmową wnioskować można, że obstawiali w większości Huberta.

edit: przeglądałam kilka razy ten materiał i nawet jak siedzą na kanapach to w niektórych momentach ewidentnie spoglądają w stronę Huberta, ale to może o niczym nie świadczyć :D
Ostatnio zmieniony 17 maja 2016, 9:22 przez Czarnula87, łącznie zmieniany 1 raz.
encore_
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: encore_ »

To było wiadomo, że obstawiali, ciekawi raczej wypowiedź Moniki, że ważne były też odpowiedzi, na bardzo szczegółowe pytania, a agent na tym polu też działał (podwijanie / odwijanie koszuli Huberta, którego tożsamość niby wszyscy bardzo wcześnie odgadli). Z drugiej strony może się tak umówili - żeby był zaskok (stąd właśnie uwaga o cygarach, czy tej koszuli). Poza tym tylko Hubert stawił się z trójki, więc na nim się skupiono - o nieobecnych się nie mówi (pytanie czemu nie przyszli - grupowe spotkanie im nie leży...?). Ponadto reszta grupy ewidentnie nawet nie chciała się wypowiadać konkretnie o sojuszu (bezpośrednie pytanie o sojusz przejął Maciek i skończyło się na spaniu z Hubertem i konstatacji "zazdrość przemawia" :D; wcześniej Sylwia jakby odpowiadając za dziewczyny mocno dała do zrozumienia, że nie były zdesperowane by zostać jak najdłużej - wiadomo do kogo bijąc).

IMO: agent Antek, zwycięzcą Hubert (którego wreszcie odwiedził męskiego fryzjera, więc może już z powrotem prowadzić Milionerów 8) ) .
Ostatnio zmieniony 17 maja 2016, 9:33 przez encore_, łącznie zmieniany 1 raz.
confusion will be my epitaph
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

A może Antka i Tamary dziś nie było-bo będą jutro -po finale-już oficjalnie jako agent i wygrany???
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”