[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Imou
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Imou »

W tej sytuacji WINNI są widzom wytłumaczenie wątku z odpadnięciem Antka.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 994
x 386

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Dejmian »

No i wszystko jasne! Antek zwycięzcą, a Hubert Agentem! To był świetny program. Z niecierpliwością czekam na drugą edycję, którą zapowiedziała Kinga. Według mnie wszystko było okej, prowadząca też na plus. Nic mi nie przeszkadzało. No i cieszę się, że nowy sezon również będzie z celebrytami.
11 lat na forum! :)
Eltomas
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Eltomas »

Antek wygrał odpowiedzią na temat jokerów agenta :)

No i wyjasnilo sie Tamary "Przegrana z podniesiona glowa, do konca lojalna blablabla"
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1122
x 3659

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: pulkownik »

Co do podpowiedzi - technicznie rzecz biorąc, to Hubert zagrał w filmie kinowym, w Vinci. Co prawda wycięto jego sceny, ale pojawiły się w wydaniu DVD.
Missmarylin
Użytkownik

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Missmarylin »

Przeczuwałam że wygra Antek bo Tamara tak pisala na blogu o tej lojalnosci, nawet kosztem kasy i wygranej. Kurde :(

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jordi
VIP Expert
x 2020
x 1934

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Jordi »

Pod koniec kwietnia (po nagraniu finału) była wypowiedź zastępcy Miszczaka, że jeszcze nie zdecydowali, czy będą gwiazdy, czy jednak normalni ludzie.
donixxx
Obserwator
x 20

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: donixxx »

Antek wygrał zasłużenie, utarł nosa "najmądrzejszej" Tamarze a wrócił w drugim odcinku bo każdy kto by odpadł w pierwszym by mógł wrócić pamiętajcie że wtedy tylko pięć osób pisało test gdyby pisali wszyscy może by nie odpadł
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2389

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

No i były zaskoczenia , głównie wygrana Antka , jak Tamara mogła to przegrać , nie wiem:)
ketjow
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: ketjow »

jestem MEGA ZAWIEDZIONY! Serio żadnego podsumowania wskazówek dla widzów? nic? abstrahując od tego kto wygrał kto jest agentem to całe emocje uleciały w tym finale.... może poza wkurzeniem, że tak olali to, co nas najbardziej nakręcało, a chyba koniec końców nie istniało (wskazówki, ukryte kody itp.) MEGA MINUS
Aleksjej
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Aleksjej »

hah dla widzów faktycznie było skomplikowane ale dla mnie niesmaczne jest to, że uczestnicy go rozgryźli już na początku (większośc go obstawiała a sam antek od zadania z laserami) słabym agentem był Hubert i to jest moim największym rozczarowaniem.

Dodam jeszcze, że faktycznie przykre jest jeszcze to, że olali wskazówki. Szkoda było naszego czasu.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
x 20
x 210

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Captain_M »

Z tej 14 w filmie kinowym grali jedynie Antek, Tomek i Joasia jeśli dobrze myślę. Trochę mało tej agentury pokazano dzisiaj, wiele spraw nie wyjaśniono według mnie do końca.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2016, 22:39 przez Captain_M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 548
x 1323

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Medyk24 »

Jak z agenta jestem nawet zadowolony tak z tego, że wygrał Antek już niekoniecznie - on był głową tego paktu a Tamara szyją, która tą głową kręci - taka prawda i to ona w pełni zasłużyła sobie na to zwycięstwo, no ale życie nie jest sprawiedliwe...

No niestety pozostało wiele niedomówień, jak np. historia z powrotem Antka, zabrakło także informacji kto pierwszy zaczął typować agenta i jak to się dalej rozwijało.
wiatriwoda pisze:I będzie druga edycja z gwiazdami.
Niestety, już całkowicie odcinkają się od poprzednich edycji nazywając tą obecną pierwszą...
POZDRAWIAM, Medyk24
donixxx
Obserwator
x 20

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: donixxx »

Teraz chyba przyznacie że już lepszym agentem był Antek, a nawet można stwierdzić że przynajmniej przez pięć osób grupa straciła więcej pieniędzy niż przez agenta, szkoda też że nie pokazali typowań uczestników choć pewnie dlatego że szybko wykryli agenta oraz szkoda że nie wiadomo jaką kopertę wziął Antek na górze
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Ale Tamary to chyba nie lubili-wyraźnie była radość innych widoczna ze wygrał Antek...
madzwoneczek
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: madzwoneczek »

Ja też jestem mega rozczarowana, tym bardziej że to wszystko było podane na tacy, poza tym złotem. To było ekstra. Jest strasznie przykro, że Tamara, jedna z najmadrzejszych i najbardziej spotrzegawczych uczestnikow przegrała. Mimo tego że szła po trupach do celu robiła to z głową. Jestem ciekawa czy jej lojalność była równa lojalności Antka. Czy wszystko co wiedzial, jej powiedział.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”