[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2281

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Nie da się pokazać wszystkiego i musiałby 3 godziny trwać odcinek by to pokazać ,taka prawda. W WIDM w odcinku godzinnym też wiele rzeczy nie pokazują , a gadają o bzdetach, taka prawda.
CharlieMalcolm
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: CharlieMalcolm »

Niestety, straszna lipa - nad lipami. Miały być fajerwerki, a była pobożna stypa :) Tak właśnie pogrzebano legendę :) Chyba kolejne edycje sobie odpuszczę :) Oprócz akcji (fenomenalnej) ze złotem, ten podstarzały agent nic nie zrobił ;)
elgato
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: elgato »

Suoer ze wygral antek szkoda ze nie byl agentem. I Tamara nie obkrecila Antka wokol palca raczej na odwrot bo to on sobie korzystal z jej zeszyciku i swojego palacu pamieci;) ale tamara sie zachowala fair to jej trzeba oddac
Missmarylin
Użytkownik

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Missmarylin »

Eh masakra, jestem rozczarowana. Ale dziękuje WAM za wszelakie teorie, klucze itd :) fajnie było tak sobie oglądac to pod innym kątem. Następną edycję pewnie obejrzę ale już bez takiej ekscytacji.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 505
x 1260

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Medyk24 »

Podsumowując nasze ankiety można zauważyć ile użytkowników dało się zmanipulować agentom tu na forum i na portalach plotkarskich:

- 1 ankieta pojawiła się po 7 odcinku - co prawda z przewagą 1. głosu agentem jest Dominika Tajner - Wiśniewska - głosowanie na falii przecieków z portali plotkarskich
- 2 ankieta po 10 odcinku - zdecydowanie wygrywa w typowaniach na agenta Joanna Jabłczyńska - po fałszywej informacji z Wikipedii
- 3 ankieta przed finałem - typowana Tamara - po kilkustronnicowym przedstawieniu tu na forum jak się okazało jej rzekomej działalności.
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2281

[TVN] Agent-Gwiazdy

No tak to niby rozczarowało hah:)
Kala79
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kala79 »

Beznadzieja Cały czas się łudziłam że finał będzie świetny, że wiele zostanie wyjaśnione Brak słów Następna edycję obejrzę ale na luzie raczej bez emocji
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 20
x 192

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kryterium0 »

Te wszystkie zapowiedzi sprzed startu spełzły na niczym. Miał być nowoczesny program, a trącił myszką bardziej od edycji z początku nowego milenium.

Kto teraz traktuje widzów jako biernego obserwatora wydarzeń? Żadnych wskazówek dla widzów, strona internetowa bez pomysłu, bez dodatkowych materiałów nakierowujących na osobę agenta. Przyjęto zasady: usiądź człowieku przed telewizorem i oglądaj posiekany materiał, który jest tak zmontowany, byś się nie domyślił, że wszyscy uczestnicy wiedzą, że agentem jest Urbański.
RXRi2
Użytkownik
x 59

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: RXRi2 »

vissi pisze:Połowy rzeczy nie dali-np. w pierwszym odcinku Huberta typowa Eva-szkoda ze o tym nie powiedzieli, szkoda ze Eva nie powiedziała czemu zmieniła typy (chyba na Monike) , nie pokazali jak zbijał immunitet-żeby o zabrać uczestnikom, no większości nie pokazali-słaby finał-i nie chodzi o roztrzygniecie-tylko to co nam pokazano.
Eva nie zmieniła typu w 6 odcinku. Co najwyżej niewłaściwie dywersyfikowała swoje odpowiedzi między Huberta i Asię, którą również podejrzewała. Maciek był ostatnią osobą z wyeliminowanych, która nie rozpracowała agenta. Sylwia w 7 odcinku zmieniła swój typ z Huberta na kogoś z trójki. W ósmym Asia błędnie wskazywała Tamarę ale została w programie dzięki złym odpowiedziom Tomka.
Awatar użytkownika
SkylarDiggins
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: SkylarDiggins »

Strasznie przykro, że Tamara nie wygrała PIENIĘDZY, bo o całkowitej przegranej mówić raczej nie można - na pewno nabiła sobie od groma wejść na bloga, zrobiło się o niej głośniej, zdobyła nowych fanów, a to też ważne! No i to, że pokazała się jako świetna, sympatyczna i inteligentna osoba, a nie taka, z jakimi kojarzone są pewne inne blogerki ;) Antkowi oczywiście gratuluję, bardzo miło się zrobiło, gdy tak pięknie podziękował Tamarze!
A Hubert...no wiedziałem, że on jest tym Agentem, no i co poradzić! :D Nakierowała mnie na niego wskazówka dźwiękowa z Milionerów z pierwszego odcinka, która...nawet nie była wskazówką dźwiękową z Milionerów? :D
Awatar użytkownika
Reality
VIP Expert
x 25
x 51

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Reality »

Moim zdaniem przy kolejnej edycji TVN powinien zmienić producenta... Jake Vision poległ tutaj bardzo
Aaagentka
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Aaagentka »

No nic, moje życzenie, że Hubert wygra się nie sprawdziło ;) Szkoda.
Ze jest agentem wcale mnie nie zdziwiło, bo typowałam go wczesniej od jakiegos czasu.
Wydaje mi się, że wskazówki były, że jest agentem. Szkoda, ze tego nie potwierdzili jak np. czy czapka Kingi z literka H była przypadkowa?

Spadlabym z krzesła gdyby to jednak Tamara była agentem ;)

Natomiast myślałam, ze jednak wygra Tamara - byla tak perfekcyjnie zaopatrzona we wszystkie informacje od sojuszników.

A Antek jakoś się strasznie nie cieszył z wygranej.. czyżby miał coś za uszami... ? - kiedyś mówił, że nie jest pewny tego co mówi mu jego sojuszniczka. Szkoda, że nie podali ile błędów zadecydowało o wygranej Antka, czy był to może tylko czas wypełnienia testu?

Sam odcinek oceniam bardzo średnio - za dużo powtórek tego co juz widzielismy, niby pokazali jak Hubert sabotuje (złotousty Hubert- rewelacja ;)) ale jakoś bylo mało informacji o tym jak przygotowywał sie (przygotowywano go) do zadań.

Nie wytłumaczono tez z czego wynikała różnica w kwocie jaka podawal Antek i jaka podawał lektor - w zwiazku z czym podejrzewam, że to błąd w montazu.

Montaż, szczególnie na początku był bardzo haotyczny i z ewidentnymi błędami (jak Antek pojawiajacy sie na drugim planie, gdy jeszcze nie został odnaleziony przez Sylwie, mówili tez, że go przywrócili do gry jeszcze przed uwolnieniem). Trakcie programu nie wytłumaczyli wszystkich konkurencji - brakowało jasnego wyjaśnienia.
No i na końcu niedorobka - Kinga mówi, że wygrany ma zielona kartkę a przegrany czerwona , po czym Antek wyciąga ciemna kartkę z napisem wygranej kwoty.

Byc moze gdyby odcinki trwały chociażby o 15 minut dłużej, wyszloby to 100 razy lepiej. I gdyby skladajacy ten material jeszcze raz spojrzal na to co skleja i jakie bledy przy tym wychodza. A tak to wyszło jak wyszło, ale ostatecznie "lepszy rydz niż nic" - i tak to odbieram, fajnie ze powrócili do Agenta, bo bardzo podobał mi się ten rodzaj rozrywki, ale miejmy nadzieję, że naprawia takie oczywoste błędy w kolejnym sezonie.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2281

[TVN] Agent-Gwiazdy

Generalnie ja nie narzekam, choć jestem zawsze w odosobnieniu :) I tak się ciesze, że format powrócił i , że za rok powróci znów.

Co do samego pomysłu gwiazd ma to swoje minusy i plusy , myślałem , że za rok będą zwykli ludzie i trochę jeszcze na to liczę, ale udział znanych osób mniej czy bardziej też ma swoje plusy.

Zdecydowanie jednak za dużo uczestników, to na początku wprowadziło duży bałagan.

Kinga była znośna, ale widziałbym w jej roli Huberta bez dwóch zdań dodałby trochę do tej pozycji.

Na plus piękne widoki i plenery, kilka bardzo udanych zadań i akcji, kilka gorszych czy nie przemyślanych , w tym przywrócenie Antka-bez lepszego określenia.

Montaż był czasem lepszy czasem gorszy, na minus brak konsekwencji i mapek z miejscami gdzie są, lektor też nie był tak dobry jak stary, muzyka dobra, ale momenty nie zawsze dobrane idealnie.
Nie wytłumaczanie jokerów , zadań niektórych -to musi być poprawione.

Co do uczestników -to jak bardzo wiele było różnych wskazań różnych osób na agenta-pokazuje , że to zostało zrobione na spory plus.

Na minus brak podpowiedzi tajemnych i ich w finale oraz szerszego powiązania z FB-to fakt.

Na szybko tak , ale generalnie fajnie , że program powrócił i oby wyciągnięto wnioski z błędów i w nowej odsłonie powrócił lepszy. A i jak tak chcą robić program to musi być dłuższy powinien trwać do 23 -wtedy można po prostu więcej rzeczy pokazać i wytłumaczyć , dodać logiki i sensu.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2016, 23:29 przez wiatriwoda, łącznie zmieniany 1 raz.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Po odcinku w którym Hubert zbił immunitet, napisałam na FB programu ze to na 100% agent-bo niby ma lęk wysokości a tu mu tak dobrze poszło-cos takiego-i ten komentarz polubiła BOZENA z tymi nazwiskami co Tamara ( zakładam wiec ze to rodzina), i od tamtej pory bardziej zaczęłam wierzyć w swoje przekonanie że to Hubert/ ale blog Tamary namieszał bardziej i po zeszłotygodniowym zmieniłam swój typ na Antka ;)
Ostatnio zmieniony 17 maja 2016, 23:28 przez vissi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3269
x 1444

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Trzeciak »

Reality pisze:Moim zdaniem przy kolejnej edycji TVN powinien zmienić producenta... Jake Vision poległ tutaj bardzo
Nawet mam ochotę nieco przerobić nazwę producenta, ale publicznie jednak tego się nie odważę zrobić. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”