[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 36

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Program sie skonczyl, ciekawe co jutro w DDTVN dopowie Antek z Tamara.
Mielismy smaka i nakrecalismy sie na mega widowisko koncowe a wyszlo jak wyszlo kazdy pewnie ma spory niedosyt.
RXRi2
Użytkownik
x 59

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: RXRi2 »

Przy kolejnej edycji będzie można z dużym prawdopodobieństwem szacować płeć agenta. Gdyby teraz okazała się nim Tamara byłoby 50/50.
Missmarylin
Użytkownik

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Missmarylin »

Apropo tego co pisaliśmy tu na forum odnośnie 'spotkania z agentem' - moja pierwsza myśl po ogłoszeniu tajniaka - "to Hubert ma takie kobiece rączki?" :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 36

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Tradycja »

Trzeciak pisze:
Nawet mam ochotę nieco przerobić nazwę producenta, ale publicznie jednak tego się nie odważę zrobić. ;)

Lacze sie telepatycznie :) bo mnie tez korci ;)

"Skojarzenia to przekleństwo,
więc możemy dziś dać głowę
– jakiekolwiek podobieństwo
było czysto przypadkowe! "
Aaagentka
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Aaagentka »

Ciekawym pomysłem byłaby kolejna edycja pół na pół - gwiazdy i "zwykli" ludzie z castingu, tylko czy "gwiazdy" nie miałyby nic przeciwko :D i ciekawe kto z kim wchodziły w sojusze :D
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
x 20
x 210

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Captain_M »

Zobaczymy jak test gwiazdy + zwykli ludzie sprawdzi się w Azja Express, choć tam to trochę inna bajka - będziemy mieli zaledwie chyba 4-5 nieznanych publicznie uczestników, ale których jednak dana gwiazda z pary zna bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
Skarlet
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Skarlet »

Cóż w zasadzie nie ma co podsumowywać, ale może ktoś znajdzie chwilę i zechcę się "zabawić". Tak więc:

0. Osoba którą typowałam/em na agenta
1. Najbardziej pozytywny uczestnik
12. Najbardziej prymitywny uczestnik
13. Najbardziej irytujący uczestnik
14. Najzabawniejszy uczestnik
15. Najinteligentniejszy uczestnik
16. Uczestnik jakiego wymieniła\wymieniłbym na innego
17. Najciekawsze zadanie
18. Najsłabsze zadanie
19. Zadanie które rozczarowało
20. Najlepsza intryga
21. Najnudniejszy wątek programu
22. Najciekawsze wątki
23. Najlepszy tekst/dialog
24. Najlepsza akcja
25. Najśmieszniejsze wydarzenie
26. Najbardziej zaskakujący motyw
27. Najlepsze pomysły scenarzystów/ Najlepiej poprowadzony wątek
28. Najgorsze pomysły scenarzystów / Najgorzej poprowadzony wątek
29. Największe zaskoczenie pozytywne
30. Największe rozczarowanie
31. Największa wpadka
32. Najlepszy odcinek
33. Najgorszy odcinek
34. Osoba jaką chciałabym/ chciałbym zobaczyć w II edycji
35. The best of :
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2389

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Raczej mieszanka nie wchodzi w grę-za dużo informacji o znanych w stosunku do zwykłych ludzi.
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk »

Po pierwsze gratulacje dla wszystkich, którym udało się zdemaskować Agenta, szczególnie dla tych, którzy typowali Huberta od samego początku.

Jestem bardzo rozczarowany i zarazem zszokowany. Zszokowany dlatego, że po niedawnym wpisie Tamary na blogu o sztuczkach monterskich przy typowaniu w pociągu, że pospadają nam kapcie, uwierzyłem, że co najmniej jedna osoba z paktu nie głosowała na Huberta. Tak jednak się nie stało, wiemy natomiast, że Hubert został bardzo szybko rozpracowany, co oznacza, że był zwyczajnie słabym Agentem. Mam wrażenie, że dla osób, które poza oglądaniem odcinków, nie zaglądały na inne fora, blogi, facebooki, odgadnięcie Agenta było bardzo proste. Nasze analizy, szukanie wskazówek tylko namieszały w głowach. Jako przykład mogę podać kolegę, który Huberta obstawiał od samego początku, a po ostatnich odcinkach miał wręcz 100% pewność. Jego jedynym kontaktem z programem było oglądanie odcinków w tv. My natomiast szukaliśmy wielu wskazówek, nastukaliśmy ponad setkę postów, by na końcu okazało się, że tak naprawdę straciliśmy czas, bo lepiej było przecież zająć się w finale działalnością paktu. Mimo że dzięki temu programowi polubiłem zarówno Antka jak i Tamarę, żałuję, że zwycięzcą nie okazała się ta druga. Moim zdaniem bardziej zasłużyła na wygraną, ciekawe, czy Antek celowo zataił przed nią informację o jokerach? Być może to właśnie ona zaważyła o zwycięstwie. Finał strasznie chaotyczny, do dzisiejszego dnia nawet pozytywnie odbierałem obecność Kingi jako prowadzącej, ale jak dzisiaj doszła do głosu.... No właśnie. Pocieszam się, że zawsze mogło być gorzej. Nie sprawdziło się wiele spoilerów oraz sugestii z WIDM 2013, chociażby dotyczących umiejscowienia finałowej trójki przy stole czy Agenta lecącego helikopterem po kopertę. Jednak nie wszystko zostało skopiowane. Nie wiemy, czy czapka Kingi z literką H miała być podpowiedzią dla widzów czy był to zwyczajny przypadek? Mam jeszcze cichą nadzieję, że informacje o podpowiedziach pojawią się chociaż na programowym FB. No i na koniec wiadomość o kolejnej edycji z gwiazdami... Moim zdaniem wersja z gwiazdami się nie sprawdziła, ale dla stacji najważniejsza jest oglądalność, a ta widocznie była na co najmniej zadowalającym poziomie. Czy obejrzę kolejną edycję? Pewnie tak, ze względu na sentyment, ale na pewno już nie z takimi emocjami, tym bardziej jeśli znowu będzie nam dane oglądać celebrytów.
vissi pisze:Wywiad z Tomkiem-po którym już jasne kto jes agentem _kto nie chce sobie psuć zabawy niech nie oglada :)
Ciekawostka jest fragment w którym mówi ze odpadł bo min; "nie byłem doinformowany przez Tamarę i Antka"
Na szczęście nie zepsułem sobie radości z oglądania i wszedłem w powyższy link dopiero po finale. Wg mnie takie wywiady nie powinny mieć miejsca, kolejny kamień do ogródka tych, którzy wolą wersję gwiazdorską.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

o własniie o Helikopterze i kopercie którą wybrał Antek-zero...Większej połowy nie było-DUPA nie finał
dww3
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: dww3 »

Powie mi ktoś bo już nie pamiętam pierwszego sezonu polskiej wersji za dobrze ale czy tam też był jakieś podpowiedzi, immunitety, tuby, sojusze itp? Bo właśnie nie mogę sobie przypomnieć i mam wrażenie że tego nie było. Jednym słowem nie podoba mi się coś takiego.

1 sezon miał jednak dużo lepszy klimat i zadania ale wiadomo że teraz przez poprawność nie dadzą do zabicia królika czy kurczaka ( nie pamiętam co to za zwierzę było).

Odnośnie tej edycji:

Obstawiałem Antka bo pokazywał strasznie że jest agentem ale po prostu grał i jest gamoniem jeżeli chodzi o zadania. Nie wiem jak on to wygrał ale wolę jego niż Tamarę.

Hubert mi się podobał jako agent, nie obstawiałem go do końca. Dawałem 80:20 chyba dla Antka a wcześniej obstawiałem Jabłczyńską.

Co do zadań to były bardzoo słabe tak samo jak i realizacja (brak kolacji z kopertami i inne takie smaczki)
Ostatnio zmieniony 18 maja 2016, 0:23 przez dww3, łącznie zmieniany 1 raz.
qmate
Użytkownik
x 151
x 40

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: qmate »

W 1 sezonie nie było podpowiedzi dla widzów, ani immunitetów, tub, sojuszy jako takich chyba też raczej nie było, choć gdzieś tam przemknęło mi, że Liwia z Jerzym mieli zaufanie do siebie, że nie są Agentami i tyle.
k+b
VIP Expert
x 41
x 25

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: k+b »

Czy podczas finału nie było Kamili Szczawińskiej, czy po prostu jej nie pokazywali?
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 226
x 336

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nina »

Kamila była i ją pokazywali, nawet zabierała głos :)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
qmate
Użytkownik
x 151
x 40

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: qmate »

Szkoda, że Tamara nie wygrała, bo jednak z całej grupy to właśnie ona była najbardziej zaangażowana w grę. Ciekawe jak daleko dotarłby Antek, gdyby nie mógł korzystać z notatnika Tamary.

No i oczywiście wiele wątpliwości pozostaje w związku z odpadnięciem Antka - jeżeli była to "standardowa" eliminacja, czyli rzeczywiście na pierwszym teście odpowiadał najsłabiej, to miał już na starcie dużą podpowiedź... Absolutnie nie fair, od początku mi się to nie podobało, nie wolno naginać reguł programu bez słowa wyjaśnienia widzom! Szopka jakaś
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”