[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 548
x 1324

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Widać zatem jak traktowana jest Kinga, pewnie pomyśleli sobie, że może chlapnąć coś bez zastanowienia, więc postanowili maksymalnie zminimalizować takie ryzyko :P
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2391

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Powiem szczerze , że po tym programie i po tym czacie na który wpadłem przypadkowo, bardzo polubiłem Tamarę , ona taka po prostu jest. Choć ten cały sojusz nie podobał mi się to jednak przyniósł skutek.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 548
x 1324

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Medyk24 »

Tamara jest wyjątkowo inteligentną osóbką i całkowicie obala stereotyp typowej blogerki modowej, szkoda, że jednak nie wygrała programu. Myślę, że gdyby podjęła się misji bycia agentem to jej działalność mogłaby być wyjątkowo spektakularna i nawet "złotousta" intryga Huberta wypadałaby przy tym blado ;)
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2391

[TVN] Agent-Gwiazdy

Z pewnością dała by radę :) Mam nadzieję , że w kolejnej edycji jeśli będą gwiazdy , to bardziej takie jak Tamara inteligentne i zaangażowane-bo jedno i drugie jest konieczne do dobrego programu. Ci co odpadli w 2 pierwszych odcinkach to nawet ciężko ocenić , ale Sylwia, Dominika czy Maciek byli za bardzo wycofani.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 142
x 601

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor »

Medyk24 pisze:Tamara jest wyjątkowo inteligentną osóbką i całkowicie obala stereotyp typowej blogerki modowej, szkoda, że jednak nie wygrała programu. Myślę, że gdyby podjęła się misji bycia agentem to jej działalność mogłaby być wyjątkowo spektakularna i nawet "złotousta" intryga Huberta wypadałaby przy tym blado ;)
Najlepsze jest to, że nie musiałaby nic zmieniać. Jedynie ciut mocniej zaangażować się w psucie zadań.
Kala79
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kala79 »

Mam nadzieję że znajdzie się jakaś nowa rola dla Tamary w tvn A może zastąpi Kinge Rusin w nastepnej edycji....byłoby super!
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 142
x 601

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor »

No już się nie zapędzajmy, bo jednak Tamara ma wadę wymowy.
Missmarylin
Użytkownik

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Missmarylin »

Kinga Rusin też nie jest rewelacyjna. 'Królikoski' ... Było jeszcze kilka smaczków. :/ ja jako aktorka powiadam Wam że mnie uszy bolały...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
encore_
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: encore_ »

Tamara też mówiła np. "chłopacy" o kolegach, jak już wyciągamy takie smaczki. Pamiętam, że Kinga - tłumacząc jedno z zadań (porwanie?) zaprzestała odmiany rzeczowników, i powiedziała coś w stylu "żeby otworzyć walizka (coś innego to było) potrzebujecie klucz" (jeszcze z akcentem na "walizka" i "klucz", żeby uczestnicy lepiej zrozumieli tekst mówiony :) ). Gdybym była poszukiwaczem wskazówek to uznałabym tę mowę Kaliego (i to w RPA!) za rodzaj nie do końca zakamuflowanej podpowiedzi.

A tak na serio Kina jako prowadząca trochę się jednak spinała i też role jej się wyraźnie pomyliły, bo Ona tam nie pojechała by obstawiać agenta - a z tego, co mówiła i robiła widać było, że zaangażowała się w grę - może to zatem błąd, iż nie wiedziała kto jest tym agentem. Mi to trochę przeszkadzało, właściwie to zachowywała się często jak koleżanka (tak się zresztą mówi, że im lepiej się układają relacje towarzyskie na planie tym gorzej dla materiału), albo fanka formatu - wyczekująca co i jak się wydarzy, a nie jak prowadząca mająca jakąkolwiek kontrolę. Z kolei jej zabawną surowość przypominającą belferską manierę wiele osób już tu krytykowało - na szczęście aż tak licznych sposobności ku temu nie było.

Obejrzałam jeden amerykański sezon, gdzie prowadzącym był Jon Kelly i jednak brakowało mi takiego luzu, ale z jednoczesnym zachowaniem estymy w polskiej edycji. Poza tym tam to nawet kolacje mieli (chyba nie tylko eliminacyjne) wspólne i obgadywali sobie rzeczy przy stole, także z prowadzącym, trochę jak to kiedyś bywało z Mellerem (na ile to w ogóle pamiętam). Jedna para uczestników nawet postanowiła upić kolegę podczas takiej kolacji przed testem żeby gorzej mu poszło, dolewali mu wina i gość nawet wtedy odpadł :).

Od przyszłej edycji oczekiwałabym, że jeśli znowu pójdą w celebrytów to takich, którzy dopasują się do formatu, a nie format do nich. Ekipie technicznej radziłabym skupić się na dokumentalizowaniu tego, co się dzieje, a nie powtórkach, lepszych ustawieniach świateł itd. - naprawdę widz wybaczy niedociągnięcia w tym akurat obszarze, to nie jest Top Model. Prowadzącą też bym wymieniła, tylko nie na gorszą (co nie jest znowu takie oczywiste - bo Kinga była OK, przede wszystkim nie przeszkadzała).

Reasumując pierwsza edycja odświeżyła przetarty przed laty szlak i należy z niej wyciągnąć wiele wniosków na przyszłość. Większość jest chyba oczywista, bo zarzuty się jednak powtarzają - wierzę, że nie tylko na tym forum to widać.
confusion will be my epitaph
Awatar użytkownika
Reality
VIP Expert
x 26
x 51

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Reality »

encore_ pisze:Tamara też mówiła np. "chłopacy" o kolegach, jak już wyciągamy takie smaczki.
Tylko że forma "chłopacy" jest tak samo poprawna jak "chłopaki"... nie widzę problemu ;)
Awatar użytkownika
chatterbox
Użytkownik
x 7
x 12

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: chatterbox »

Missmarylin pisze:Na stronie tvn agenta jest kilka nowych materiałow. Właśnie czegoś takiego mi brakowało we wczorajszym finale.. :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gdzie widzisz takie materiały? :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2391

[TVN] Agent-Gwiazdy

Nie ma tego wiele ,ale to , że podpowiadano Hubertowi w różny sposób to na plus, akurat to powinno się zmieścić w odcinku.
encore_
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: encore_ »

Chyba pytanie dotyczyło linka, ta strona jest w sumie tak beznadziejnie prowadzona (i równocześnie z FB, ale jakby zupełnie oddzielnie), że nikt na nią nie zagląda (a wcześniej też bywały tam publikowane materiały, których nie było w tv). Łapcie chłopacy (i dziewczęta):

http://agent.tvn.pl/wideo,3207,v

;)
confusion will be my epitaph
pstrejajo
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: pstrejajo »

Trochę zajęło mi zebranie się z podłogi po wtorkowym szoku. ;) To i ja się może podzielę swoimi spostrzeżeniami. Trochę sporo tego także jest w spoilerze. Nie trzeba czytać. ;)
[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 19 maja 2016, 15:56 przez pstrejajo, łącznie zmieniany 1 raz.
annaboleyn
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: annaboleyn »

Na wstępie chciałabym się przywitać, szkoda, że tak późno trafiłam na to forum, no ale cóż... Jestem wielką fanką "Agenta", wciąż rozpamiętuję pierwszą polską serię, kolacje i otwieranie kopert, różnorodność zadań - miałam nadzieję, że nowy "Agent" będzie na równie dobrym poziomie, o tym co zastaliśmy chyba wszystko zostało powiedziane.

Na początku typowałam Monikę Morozowską, w zadaniu z laserami przesunęła znak, potem jeszcze podpadła mi kilkukrotnie. Później moje typy się zmieniały, na Huberta wpadłam w zasadzie bardzo późno - znalazłam odcinku WIDM i wkręciłam w szukanie podobieństw w wersji polskiej. No i znalazłam coś, co w sumie może być tylko urojeniem, ponieważ nic nie zostało wyjaśnione wprost. Chodzi o przepowiednię - nie czytałam całego tematu, z góry przepraszam jeśli powielam temat, ale w jednym z odcinków padły takie oto słowa:

Don'€™t say the truth about your fears. The mole is always listening.

Kombinowałam, kombinowałam, aż wyszło mi coś takiego:

Don't say tHe trUth aBout your fEaRs. The mole is always listening.

Szkoda, że nie powiedzieli ani słowa na temat potencjalnych wskazówek w odcinkach. Mam prośbę - czy ktoś mógłby mi streścić jakie podpowiedzi znaleźliście i w których momentach? Pisaliście coś o muzyczce z milionerów, kiedy było ją słychać?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”