[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Reality
VIP Expert
x 25
x 51

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Reality »

annaboleyn pisze: Szkoda, że nie powiedzieli ani słowa na temat potencjalnych wskazówek w odcinkach. Mam prośbę - czy ktoś mógłby mi streścić jakie podpowiedzi znaleźliście i w których momentach? Pisaliście coś o muzyczce z milionerów, kiedy było ją słychać?
A moim zdaniem wskazówek po prostu nie było, wątpię by takiemu producentowi jak Jake Vision chciałoby się siedzieć nad wymyślaniem i wplątywaniem do programu takowych podpowiedzi (i to jeszcze dla widzów). Po prostu wybrali agenta/uczestników, pojechali do RPA, nakręcili, zmontowali a na końcu puścili w TV 8) i tyle.
annaboleyn
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: annaboleyn »

Reality pisze:
annaboleyn pisze: Szkoda, że nie powiedzieli ani słowa na temat potencjalnych wskazówek w odcinkach. Mam prośbę - czy ktoś mógłby mi streścić jakie podpowiedzi znaleźliście i w których momentach? Pisaliście coś o muzyczce z milionerów, kiedy było ją słychać?
A moim zdaniem wskazówek po prostu nie było, wątpię by takiemu producentowi jak Jake Vision chciałoby się siedzieć nad wymyślaniem i wplątywaniem do programu takowych podpowiedzi (i to jeszcze dla widzów). Po prostu wybrali agenta/uczestników, pojechali do RPA, nakręcili, zmontowali a na końcu puścili w TV 8) i tyle.
No ale skoro zerżnęli praktycznie wszystko z wersji holenderskiej, to podpowiedzi też powinny się znaleźć w naszej wersji. Szkoda, jeśli faktycznie nic się nie pojawiło, to moje rozczarowanie jest jeszcze większe.
Ostatnio zmieniony 19 maja 2016, 14:41 przez annaboleyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SkylarDiggins
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: SkylarDiggins »

annaboleyn pisze:Mam prośbę - czy ktoś mógłby mi streścić jakie podpowiedzi znaleźliście i w których momentach? Pisaliście coś o muzyczce z milionerów, kiedy było ją słychać?
Pierwszy odcinek, w czasie sprawdzania testu Evy Haliny Rich :)
despina
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: despina »

Takich podpowiedzi, ale chyba tylko urojonych przez nas bylo sporo :). Juz w samej czolowce programu Hubert pojawia sie dwa razy, porusza ustami w stylu "to ja", Kinga ma czapke z litera "H", juz wspomniana wczesniej przepowiednia i melodia z "Milionerow". Chyba cos jeszcze, ale sobie nie przypominam teraz.
Awatar użytkownika
SkylarDiggins
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: SkylarDiggins »

Jeszcze balkon z literą H, no i liczba 3989, która dawała cokolwiek sobie wymarzyliśmy :D

Czuję taki niedosyt po tym finale, coś okropnego. Ten materiał bonusowy, w którym Hubert opowiada o znakach od reżyserki, powinien być wyemitowany w odcinku, tak jak ktoś wyżej napisał. I wiele, wiele więcej, na pewno mnóstwo innych ciekawostek mogliby pokazać. Jedyna nadzieja teraz chyba w Tamarze, bo na Snapie obiecywała kolejny post dot. Agenta, w którym opowie nam o kulisach programu, obiecywała pokazać nam skany swojego notatnika, a także zrobić Q&A, w którym odpowie na szczegółowe pytania dot. Agenta, na które nie mogła odpowiedzieć w czasie emisji programu.
despina
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: despina »

[quote="SkylarDiggins"]Jeszcze balkon z literą H, no i liczba 3989, która dawała cokolwiek sobie wymarzyliśmy :D

Teraz mnie olsnilo :D! 89-39=50= wiek Huberta :D
Mr_Agent
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Mr_Agent »

@pstrejajo Z tego co wiadomo przesądziło jedno pytanie, przez które Antek wygrał a nie Tamara, a przy remisie to Antek miał lepszy czas.

Ciekawe jakie to pytanie było, na które źle odpowiedziała.
Awatar użytkownika
chatterbox
Użytkownik
x 7
x 12

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: chatterbox »

To mogło być cokolwiek - nawet na finale było pytanie do Huberta czy był na wakacjach za granicą - wiekszosc - w tym ja - myslala ze był w Polsce, a on dał do zrozumienia - a nie, tu sie mylicie! ;)

Albo pytanie o wade wzroku - Hubert ma i plus i minus - moze np. Antek to wiedział, a Tamara była przekonana że ma np. tylko wadę ujemną i w pytaniu o "dodatnią wadę wzroku" dała NIE - bo z Antkiem rozmawiali tylko o tym, że ma wadę - a nie jaką ;)

Takie detale mogły niejednemu namieszać w głowie.
pstrejajo
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: pstrejajo »

Mr_Agent pisze:@pstrejajo Z tego co wiadomo przesądziło jedno pytanie, przez które Antek wygrał a nie Tamara, a przy remisie to Antek miał lepszy czas.
Ja właśnie brałem pod uwagę ten lepszy czas Antka, czyli w zasadzie brakowało Tamarze dwóch dobrych odpowiedzi by wygrać z takim czasem jaki miała. Chyba, że już do maksa brakowało jej tylko tej jednej odpowiedzi. Jakoś nie wspominali, o tym czy Antek wypełnił test bezbłędnie.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Ja zrozumiałam ze Antek miał jeden błąd MNIEJ, czyli wygląda ze mieli błędy oboje-ale Antek o jeden mniej + lepszy czas
Mr_Agent
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Mr_Agent »

Okazuje się że nie dostali odpowiedzi na jakie pytanie, pytania źle odpowiedzieli. Też to biorę pod uwagę że może Tamara coś wyjaśni a zarazem takie czekanie, pilnowanie jest denerwujące. Był finał, skończył się to powinno być ujawnione co mamy iść do produkcji i teczek w szafie szukać ;D ;D
pstrejajo
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: pstrejajo »

Najdziwniejsze jest właśnie to, że Tamara pisząc na swoim blogu o różnego rodzaju smaczkach na temat programu Agent robi lepszy PR tej produkcji niż TVN.

Uściślę też to co napisałem o wzajemnej lojalności finalistów z sojuszu, bo stwierdzeniem, że mogli zatajać pewne informacje. Otóż nie musiało tak wcale być, bo nie wiemy jakie pytania były na ostatnim teście. Nie było powiedziane, że są to tylko pytania z poprzednich testów. Zatem mogły się pojawić pytania, o których sojusznicy wcześniej nie musieli wymieniać informacji i stąd ta różnica. Wygrał wtedy Antek, może lepszy obserwator z lepszą pamięcią. A może miał jakąś niezafałszowaną przez Huberta wiedzę sprzed programu. Ale i tak tylko sobie możemy pogdybać nie mając podanych do wiadomości wyników testów. Podejrzewam, że to niestety nierealne.
Awatar użytkownika
ali_cia
Junior
x 85
x 105

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: ali_cia »

despina pisze:Takich podpowiedzi, ale chyba tylko urojonych przez nas bylo sporo :). Juz w samej czolowce programu Hubert pojawia sie dwa razy, porusza ustami w stylu "to ja", Kinga ma czapke z litera "H", juz wspomniana wczesniej przepowiednia i melodia z "Milionerow". Chyba cos jeszcze, ale sobie nie przypominam teraz.
Wiecie co jest najzabawniejsze - to forum to było źródło pomysłów i idei dotyczących tych podpowiedzi. Finał programu został nagrany prawie miesiąc przed jego emisją (20 kwietnia). Wystarczyłoby zrealizować na podstawie zaproponowanych przez nas (skoro to co widzieliśmy to nie była prawda) podpowiedzi materiał i umieścić go na stronie internetowej/Facebooku i tylko zaanonsować to pod koniec programu przez Kingę. Nie wspominając, że znaleźliśmy coś na prawie każdego finalistę! Jedynym problemem wydaje mi się typowo polskie tumiwisizm i lenistwo spod szyldu "i tak ktoś to obejrzy, a hajs się zgadza". Po prostu nie wierzę, że nikt z produkcji nie czyta opinii o programie, na takim, bądź co bądź, branżowym forum.

A tutaj wrzucam linki do filmików, które nie wiem czy były już dyskutowane, ale moim zdaniem obrazują jaka atmosfera panowała na planie i jakim prowadzącym była Kinga. No normalnie kolonia...
https://www.youtube.com/watch?v=WdGCyAK8Dbg
https://www.youtube.com/watch?v=tQVJ8EKIwX8
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2278

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Świetny filmik-Kinga rozwaliła system:)
annaboleyn
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: annaboleyn »

SkylarDiggins pisze:
annaboleyn pisze:Mam prośbę - czy ktoś mógłby mi streścić jakie podpowiedzi znaleźliście i w których momentach? Pisaliście coś o muzyczce z milionerów, kiedy było ją słychać?
Pierwszy odcinek, w czasie sprawdzania testu Evy Haliny Rich :)
Dziękuję :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”