[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
encore_
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: encore_ »

Mnie te Tamarowe wywody o Agencie nie kręcą - wiadomo, że ona będzie doić tę krowę wypuszczając posty o wszystkim i niczym zw. z programem (nawet mimo goryczy przegranej), ale zwyczajnie może opisywać tylko perspektywę własną - czyli gracza. W tym momencie bardziej interesujący jest agent, zwłaszcza, że w finale odniesiono się do Jego działalności po łebkach. I tu nawet nie chodzi jedynie o takie operacyjno-produkcyjne smaczki od kuchni (wspomniana chustka), ale konkrety z zadań (np. czy chował te książki Aśce - skoro już zaczynali pewne wątki to wypadałoby je pozamykać). Wiadomo, że nawet i poprzez kontekst gwiazdorski - chciałoby się dokładniej zobaczyć, co ten Urbański tam nawywijał. Na pewno materiału mają dużo więcej, bo większość komentarzy Huberta puszczonych w programie była nagrywane w Polsce (wnosząc po fryzurze). Przydałby się jakiś porządny wywiad - może nawet z Kingą, ale nie taki 5-minutowy w telewizji śniadaniowej. Niestety TVN ma taką ramówkę, że nawet nie znajdzie się do przeprowadzenia czegoś takiego autonomiczny format - bo przecież kryterium informacyjnego nie spełnia talk show Wojewódzkiego. Swoją drogą Meller mógłby kompetentnie taki wywiad przeprowadzić.
confusion will be my epitaph
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

szkoda ze nic nie wspomnieli o plazy i szampanie za 15 tysi ;) A jestem przekonana ze Hubert musiał się zgłosić do tegoSPA-a potem dostał sygnał-zapewne niebieską chustką że skrzynia otwarta i ma bezbłędnie odpowiadać co kto je, mysle że on nawet mógł wiedzieć wcześniej kto co dostanie, jakby nie otworzyli skrzyni-to zapewne sknocił by to zadanie zła odpowiedzią-i tak czy siak byliby te 15 tysi w plecy Szkoda, że nie dowiedzieliśmy się jak to było-tylko możemy gdybać
Mr_Agent
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Mr_Agent »

Wręcz przeciwnie jeśli wszystko zostało ujawnione kto jest agentem to wygrał itp. to myślisz że po wszystkim nie gadali o programie @encore_?

Biorąc udział w agencie chciałbym się dowiedzieć czy w danym zadaniu maczał palce agent czy nie. Tak jak wspomniała Sylwia o windzie. Tak samo Asia spytała się o te książki czy to Hubert chował czy może ktoś inny itp. Czy np co było w kopercie gdy Antek leciał helikopterem. Myślisz że będąc na luzie o tym nie rozmawiali, aby wiedzieć jak to było a nie było pokazane w TV? Przecież z TV się nie dowiedzą a kto inny wie o takich rzeczach jak nie oni sami i mogli się z tymi informacjami podzielić.
Awatar użytkownika
SkylarDiggins
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: SkylarDiggins »

Wiem, że była wstawiana muzyka z czołówki, ale nie wiem, czy była wstawiana muzyka z eliminacji. Jako że udało mi się ją znaleźć, to się dzielę: https://www.youtube.com/watch?v=h9dJa6Cnfis Mam już ustawione na budzik, codziennie o 6 będę miał eliminację! :D
Missmarylin
Użytkownik

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Missmarylin »

SkylarDiggins pisze:Wiem, że była wstawiana muzyka z czołówki, ale nie wiem, czy była wstawiana muzyka z eliminacji. Jako że udało mi się ją znaleźć, to się dzielę: https://www.youtube.com/watch?v=h9dJa6Cnfis Mam już ustawione na budzik, codziennie o 6 będę miał eliminację! :D
Ah dzięki, dorwałam dzięki Tobie czołówkę. Genialny kawałek! https://youtu.be/FhwhQcbCuvg i sie zastanawiam czy to nie Szpak tam śpiewa? Bardzo podobne!
Awatar użytkownika
SkylarDiggins
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: SkylarDiggins »

Muzyka z czołówki to Two Steps From Hell "Haiganon" z albumu "Open Conspiracy" :) Two Steps From Hell to amerykańska wytwórnia muzyczna zajmująca się tworzeniem właśnie ścieżek dźwiękowych do programów, gier, filmów :)
Kala79
Użytkownik
x 2

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kala79 »

Missmarylin pisze:
SkylarDiggins pisze:Wiem, że była wstawiana muzyka z czołówki, ale nie wiem, czy była wstawiana muzyka z eliminacji. Jako że udało mi się ją znaleźć, to się dzielę: https://www.youtube.com/watch?v=h9dJa6Cnfis Mam już ustawione na budzik, codziennie o 6 będę miał eliminację! :D
Ah dzięki, dorwałam dzięki Tobie czołówkę. Genialny kawałek! https://youtu.be/FhwhQcbCuvg i sie zastanawiam czy to nie Szpak tam śpiewa? Bardzo podobne!
też mi się wydaje że Szpak to śpiewa
Powiedzcie jak to zapisać w tel bo jestem słaba w te klocki....z góry dziękuję :D
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1005
x 2924

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: pulkownik »

To nie żaden Szpak, muzyka jest z banku utworów.
encore_
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Wpisz sobie w google "youtube to mp3", któryś z tych konwerterów powinien działać.

Mogliby też wytłumaczyć dlaczego to właśnie Monika wylądowała z Hubertem w parze, gdy reszta pojechała na safari. Najlepiej napisała test i stąd dostała szansę na immunitet? Wielu rzeczy niestety wciąż się trzeba domyślać.

Z tym zgłoszeniem się Huberta do SPA - to agent znowu pewnie liczył, że zadanie położą sami zawodnicy, być może też już był to ten etap kiedy od nich uciekał (a Oni bardzo chcieli mieć Go na oku). To było też ciekawe rozwiązanie z perspektywy sojuszu. Z jednej strony gdyby cała trójca poszła na plażę to pewnie nie otworzyliby skrzyni - byliby w większości (3 na 2), Tamara z Tomkiem zapewne skutecznie poskromiliby zapędy Antka. Z drugiej strony straciliby dostęp do Huberta (informacje), dodatkowo gdyby to wegetarianka Monika zgłosiła się do tego zadania szybciej - to nie dość, że na bank nie podzieliłaby się żadnym szczegółem z resztą to jeszcze zawaliłaby z degustacją, oddając pełną kontrolę Hubertowi. To zadanie mogło mieć wiele ciekawych scenariuszy, ten z Tamarą w SPA spowodował, że skrzynia została otwarta (Tomek nie powstrzymał Antka, Tamarze może by się to udało) - więc w sumie był optymalny, ale to raczej tak po prostu wyszło - bo Kinga raczej nie wybrała Tamary tendencyjnie, po prostu szybciej się zgłosiła? Myślę, że najgorszym wariantem dla agenta byłoby znalezienie się w spa z Antkiem - On był bardzo potrzebny na plaży, i to jeszcze z Moniką. Te zadania są naprawdę nieźle pomyślane - zauważmy, że grupa mogła być wkurzona na Tamarę, albo nawet na siebie (mogli się szybciej zgłosić), że siedzą na plaży i to bez śniadania, a tymczasem Tamara wypracowuje sobie przewagę zbierając info o agencie. I na tej fazie poprawili sobie humor skrzynią - trochę na złość sytuacji. Co ciekawe to w tym zadaniu Aśka zdobyła wszystkie (?) swoje tubki, więc pozostanie na plaży miało w Jej przypadku jednak jakieś plusy.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

ja mysle ze Monika może wtedy najlepiej pisała testy o agencie-ze wybrali akurat ja z Hubertem-i zauważcie-tylko oni dostali szanse zdobycia immunitetu i jokera-czyli agent i osoba najlepiej typujaca-wiec tak jakby zadnemu z nich to tyłka nie ratowało na kolejnym teście/ a ze SPA trzymam się wersji-ze Hubert musiał się zgłosić pierwszy- i wtedy grupa traci kasę niezależnie czy otworzą skrzynie czy nie, oczywiście dla agneta stała się rzecz lepsza ze nie musiał zawalić zadania-bo jednak grupa pokazała na co ja stać ;)
Sacrebleu
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Sacrebleu »

A niby dlaczego w SPA mieliby stracic kase niezaleznie od tego, czy grupa otworzy skrzynie, czy nie? Jakby nie odgadli potraw, to by co najwyzej nie zarobili, a poza tym byla jeszcze Tamara, ktora odgadla wszystkie potrawy
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Jakby nie otworzyli skrzyni-Hubert na 100% pomyliłby co jedzą-a tak odgadł nawet to czego Monika nie spróbowała ;) A jak się okazało jedno było połączone z drugim-zadanie wykonane- ale skrzynia otwarta-wiec traca kase-jakby nie otworzyli skrzyni a skopał Hubert odgadywanie-też nici z kasy
Tamara była i owszem-ale wystarczyło ze Hubert pierwszy by wyskoczył ze złą odpowiedzią-i pozamiatane!
encore_
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Ciekawe czy przypadkiem te zadania nie były zsynchronizowane, czyli w wariancie otwarcia skrzyni tracą dwukrotność wygranej w degustacji kwoty. Czyli im więcej potraw odgadli (wszystkie), tym więcej kasy stracili. Zauważmy, że na plaży nikt nie wiedział ile ich ta skrzynia kosztuje. Może to był taki myk, i znowu agent (oraz oddani pomocnicy: Monika i Antek) się popisał? Ja to tak zrozumiałam, ale chyba nie było wprost powiedziane w programie czy tracą tyle ile mogli wygrać (7500), czy tyle ile wygrali (0-7500).

PS. Ktoś tam pisał, że niby uczestnicy wszystkiego się dowiedzieli - na własną rękę, gadając potem z Hubertem. Już to widzę jak podchodzą do Urbańskiego i mówią: "powiedz, jak Nam wtedy skopałeś zadanie - pamiętasz, wtedy kiedy kazałam Ci się zamknąć?". Myślę, że odpowiedź typu: "zagrałem na najgorszych cechach Waszego charakteru" (potrzeba kontroli, arogancja, leserstwo, niesubordynacja...) to nie byłoby coś, co chcieliby usłyszeć. Nawet Aśka, którą wyraźnie sytuacja z Hubertem bawiła, a nie drażniła (więc mogłaby spokojnie spytać, nie mieli żadnego disa) - dalej nie wie czy Hubert Jej te książki wtedy chował. Ciekawe, co może Nam zatem powiedzieć Tamara na blogu - no chyba, że będzie miała gorącą linię z Hubertem, ale nie wiem czy ich relacja jest na poziomie "telefonu do przyjaciela", jednak wątpię - też po tej przygryźliwej jednak uwadze o końcu Maty Hari :P . Zresztą i tak wolałabym przeczytać jakiś wywiad z pierwszej ręki niż relację "wielkiej przegranej", która wszystko widzi ze swojej subiektywnej perspektywy, akcentując głównie swoją lojalność, spostrzegawczość itp. Hubert nie ma potrzeby naginania rzeczywistości bo był w roli, na którą może wszystko teraz zrzucać. Również wydaje mi się, że Antek byłby skłonny do rzetelniejszej autorefleksji niż Tamara. Ona nawet fakt, że zbili jedną kulę, w której akurat była aż połowa kwoty do wygrania - więc najdroższą, uznaje za swój osobisty sukces, bo ponoć sama ją wybrała - to już jest jakaś spostrzegawczość do kwadratu rodem z Marvela, jeśli nie zwyczajna dziecięca licytacja. Mi już nie chce się tego wałkować bo lata nastoletniości (też mentalnej) mam już dawno za sobą, także Jej bloga sobie z ulgą odpuszczę. Zresztą jak coś tam jednak będzie wartego uwagi to i tak ktoś tu pewnie wklei i się podzieli.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 20
x 192

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kryterium0 »

Infantylność Rusin przechodzi kolejne granice...
"Trzeba mieć wyjątkowe cechy, żeby poradzić sobie tak, jak Antek. Był jedyną osobą wśród uczestników, która nie robiła notatek"

To nawet widzowie wiedzą więcej, niż ona - prowadząca program. Nie zauważyła, że Królikowski nie musiał robić notatek, bo korzystał z najlepiej prowadzonego dziennika, Tamary...
milka89
Obserwator
x 22
x 7

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: milka89 »

Kinga nie pojmuje, że jak gość przeczytał wszystko skrupulatnie zapisane to udało mu się to zapamiętać ;)

Swoją drogą, jako ciekawostka, pojawiła się dziś informacja na Plejadzie, że udział w Agencie proponowali również Ostrowskiej - Królikowskiej, ale się nie zgodziła. Opowiedziała o tym, gdy zapytano ją czy to prawda, że udzielała Antkowi rad jak wydać wygraną. Swoją drogą, jakoś nie wyobrażam sobie jej ganiającej po Afryce. A w duecie z Antkiem to już w ogóle...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”