[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2221

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

To jest nic przy tym, o czym już pisałem, że w finale WIDM pokazano wskazówki dla widzów i jedną z nich była czołówka, w której agent
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba »

Ale na czysty przypadek to nie wygląda :D Są dwie opcje - a) produkcja nasza skopiowała taką wskazówkę chcąc nas wpuscic w maliny. b) skopiowała celowo by nas naprowadzić... tylko to średnia zagadka jak jest kopiowana...
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: malamamba »

Szczerze mówiąc to gdyby nie wasze posty to nigdy bym tego kciuka nie zauważyła :D
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba »

Ja też nie, raczej chodzi mi o to, że jeśli jest to wzorowane na innych edycjach to można się spodziewać, że spora część widzów je ogląda. Dla NICH to żadna zagadka.
me-now
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: me-now »

kromkachleba pisze:Kędziora nie wykluczam, jest moim drugim podejrzanym w tej chwili, po Odecie. Ale jednocześnie mało go podejrzewam, bo mam przeczucie, że Agentem będzie kobieta.
Ostatecznie mam podobne odczucia. Odeta, Kędzior, Daria, Alan, Marek, Kret, Edyta. Taka by była moja kolejność podejrzanych na te chwile.
Czarnula87
Użytkownik
x 131
x 37

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Czarnula87 »

Uparli się wszyscy, że u Darii pokazał się czarny odcisk kciuka. A czy ktoś zauważył, że u Edyty pokazały się dwa zielone? A u Alana jest czarny nad wejściem budynku do którego wchodzi?
gawcia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: gawcia »

Jak dla mnie istotne jest też że podczas zadania z odmierzaniem czasu pokazano nam dwóch graczy którzy udali się na stronę do tzw. toalety. Czyli Daria i Kędzior. Podczas takiego oddalenia się od grupy agent mógł otrzymać od produkcji zegarek lub inną informację która pozwoliłaby mu kontrolować czas. Pytanie tylko czy tylko ta dwójka się oddalała. Tak mi to zadanie ciągle nie daje spokoju...
kasia_220
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kasia_220 »

gawcia pisze:Jak dla mnie istotne jest też że podczas zadania z odmierzaniem czasu pokazano nam dwóch graczy którzy udali się na stronę do tzw. toalety. Czyli Daria i Kędzior. Podczas takiego oddalenia się od grupy agent mógł otrzymać od produkcji zegarek lub inną informację która pozwoliłaby mu kontrolować czas. Pytanie tylko czy tylko ta dwójka się oddalała. Tak mi to zadanie ciągle nie daje spokoju...
Tez o tym myślałam, ale wydaje mi się że później większość poszła skorzystać z toalety, bo trudno chyba tyle godzin wytrzymać i może rzeczywiście wynikało to z ich potrzeb fizjologicznych. Ale Daria nieźle tam namieszala, a później się tłumaczyła że ona się nie nadaje do takich rzeczy. Jarek tam się zachował podobnie do Huberta jak mieli wybrać w 1. Edycji w która stronę jechać i Hubert powiedział dobrze, ale reszta go przeglosowala, i tak wiedział, że nie posluchaja go. Tak samo Jarek mówił, że poczekajmy, jak i tak wiedział, ze reszta grupy zrobi coś innego. I się zastanawiam czy udaje agenta czy nim jest, bo jeśli udaje agenta to uważam, ze jego zachowanie mija się z celem, bo przez niego bardzo często tracą czas albo pieniadze
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Ha ha raczej nie myślę w ten sposób, to mógłby być każdy przecież siku to norma fizjologiczna a tamten fragment pokazali bo po prostu był zabawny przez Piotrka. Ja np. Po 3h musze na stronę, a oni tam musieli siedzieć od 18do 22-wiec w sumie taka mala dygresja.
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Czarnula87 pisze:Uparli się wszyscy, że u Darii pokazał się czarny odcisk kciuka. A czy ktoś zauważył, że u Edyty pokazały się dwa zielone? A u Alana jest czarny nad wejściem budynku do którego wchodzi?
Tak, widać to, ale zauważ, że nie tak mocno i wyraznie jak u Darii.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Skoro Joanna i Olga głosowały na Darie i odpadły-a cała reszta reszta już zmieniła typy-i została-to raczej rachunek prosty ze Daria agentem nie jest/
Jedynie wykluczam Darię z bycia agentem-z pozostałych każdy mógłby być. Najbardziej Odeta-po odpadnięciu Olgi,ale i Marka i Kędziora nie wykluczam/ W sumie Kędziora to ta agentura by trochę uratowała-bo inaczej -jeśli nie jest agentem-to taka d.pa wołowa z niego nie facet-ale jeśli jest agentem i ma taka taktykę-to brawo!
gawcia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: gawcia »

A i jeszcze mam w głowie taką sytuację gdy Edyta rozdawała wylicytowane jokery. Jak sama mówiła jeden joker dla Asi bo jej się należy za uczciwą grę a drugiego dała Odecie - żeby zobaczyć jej reakcję (o ile dobrze pamiętam). W tamtym momencie wydawało mi się że sonduje Odetę pod kontem tego czy jest agentem. Tak więc nie byłabym taka pewna że ona cały czas obstawia Darię jak niektórzy tu piszą na forum.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 200
x 306

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nina »

vissi pisze:W sumie Kędziora to ta agentura by trochę uratowała-bo inaczej -jeśli nie jest agentem-to taka d.pa wołowa z niego nie facet-ale jeśli jest agentem i ma taka taktykę-to brawo!
A różowa czapeczka jeszcze podkreśla tę du**watość ;D Idąc Twoim tokiem myślenia to nie tylko Kędziorowi agentura uratowałaby wizerunek. Gdyby to Daria była agentem to też mogłaby zostać rozgrzeszona z takiego trochę bazarowego stylu bycia, no bo taka musiała być. Andersz, ku swej radości, zapewne zostałby rozgrzeszony z arogancji i bezczelności, no bo...taki musiał być. Reszta w zasadzie chyba nie wymaga "rozgrzeszenia", ale może i do agenta im dalej ;)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Wiecie co...tak szczerze zaczęłam się zastanawiać, szukać wywiadów w necie, i w sumie Kędzior chyba jest lekko taki dupo-wołowaty... moje podejrzenia co do niego maleją, a wręcz powiedziałabym, że nie mam teraz kandydata na agenta.

Jednak gdybym była producentem - wybrałabym kogoś odwrotnego od Huberta, takiego, któremu większość będzie ufać, doświadczonemu, czyli... Marka ;)
Pasiiu
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Pasiiu »

https://www.youtube.com/watch?v=lx5iuBPPsC4
[ Spoiler ]
Mimo tego wszystkiego nadal najbardziej śmierdzi mi Odeta. Jej zachowanie, pieprzenie zadań, zmiany typów. Albo jest taka genialna i dobrze to gra, albo jest agentem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”