[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
SkylarDiggins
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SkylarDiggins »

Na profilu Agenta pod dwoma lub trzeba zdjęciami dodany jest hashtag #7, gdy Kędzior wychodzi z grabarni mówi "Minęła właśnie siódma", nie wiem, czy to dlatego, że był to siódmy odcinek, prawdopodobnie tak, ale mnie to już zdążyło zaintrygować :D Szczególnie że na profilu Agenta na Ig dodane jest też zdjęcie z uczestnikami, a pod nr 7 jest Daria, a na zdjęciu promującym tę edycję Daria stoi jako siódma od lewej, wiem, że to wszystko jest grubymi nićmi szyte, ale musiałem się tym podzielić :)
Marta93
Obserwator
x 54

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Marta93 »

Ok. Widziałam jeszcze raz, ten moment z Kędzioren i teraz mi się wydaje, że to jednak był puszczony fragment audycji, on tego nie mówi w tym momencie.
nowaczy

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: nowaczy »

Mocna wypowiedź Jarosława na koniec programu i wszystko już wiadomo!
Kala79
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kala79 »

Wydaje mi się że to tylko potwierdza fakt że żaden z nich nie jest agentem
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba »

Jaka mocna wypowiedz?
Kala79
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Że spotka się w finale z Markiem
Kala79
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Że spotka się w finale z Markiem
Sacrebleu
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Sacrebleu »

Morgan94 pisze:Nie wiem, czy ktoś zwrócił na to uwagę. W materiale dodatkowym widać test Olgi z perspektywy Kingi :) Zapewne jeden z tych czasów to czas wypełnienia testu?
http://prnt.sc/er2faa
A moze czas Olgi to ten drugi- 11 minut, a 8 minut to ten z ktorym przegrala (remis)? ;)
xPrcl4
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: xPrcl4 »

Widziałam, że pisał juz ktoś o powrocie Olgi do programu. Na początku pomyślałam, że to niemożliwe i napewno takiego czegoś nie będzie. No bo jak może przez jeden odcinek nie być agenta. Jednak po głębszej analizie stwierdziłam, ze rzeczywiście może takie cos się zdrzaczyc (lecz dalej wątpię). Uznajmy ze agentem jest Odeta, z która miała by się zamienić Olga. Ktoś tam (chyba były mąż)od odety trafił do szpitala, a pod jego opieką został jej syn i może Odeta chciała wrócić do domu, więc musiała się z kimś zamienić bo jako agent odpaść nie mogła. W poście na IG Olgi jest #cdn a podziękowania do Odety są trochę inne niż do innych. I podobno Kinga mówiła o jakimś zaksoczeniu. Wątpię, że Olga powróci lecz tego nie wykluczam.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

xPrcl4 pisze:Widziałam, że pisał juz ktoś o powrocie Olgi do programu. Na początku pomyślałam, że to niemożliwe i napewno takiego czegoś nie będzie. No bo jak może przez jeden odcinek nie być agenta. Jednak po głębszej analizie stwierdziłam, ze rzeczywiście może takie cos się zdrzaczyc (lecz dalej wątpię). Uznajmy ze agentem jest Odeta, z która miała by się zamienić Olga. Ktoś tam (chyba były mąż)od odety trafił do szpitala, a pod jego opieką został jej syn i może Odeta chciała wrócić do domu, więc musiała się z kimś zamienić bo jako agent odpaść nie mogła. W poście na IG Olgi jest #cdn a podziękowania do Odety są trochę inne niż do innych. I podobno Kinga mówiła o jakimś zaksoczeniu. Wątpię, że Olga powróci lecz tego nie wykluczam.
Wszystko już to było mówione, włącznie z tym, że Odeta może powrócić do Polski ze względu na Figurskiego, ale stwierdziliśmy, że z wywiadów raczej wynika, że tego nie zrobi.
xPrcl4
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: xPrcl4 »

kromkachleba pisze:
xPrcl4 pisze:Widziałam, że pisał juz ktoś o powrocie Olgi do programu. Na początku pomyślałam, że to niemożliwe i napewno takiego czegoś nie będzie. No bo jak może przez jeden odcinek nie być agenta. Jednak po głębszej analizie stwierdziłam, ze rzeczywiście może takie cos się zdrzaczyc (lecz dalej wątpię). Uznajmy ze agentem jest Odeta, z która miała by się zamienić Olga. Ktoś tam (chyba były mąż)od odety trafił do szpitala, a pod jego opieką został jej syn i może Odeta chciała wrócić do domu, więc musiała się z kimś zamienić bo jako agent odpaść nie mogła. W poście na IG Olgi jest #cdn a podziękowania do Odety są trochę inne niż do innych. I podobno Kinga mówiła o jakimś zaksoczeniu. Wątpię, że Olga powróci lecz tego nie wykluczam.
Wszystko już to było mówione, włącznie z tym, że Odeta może powrócić do Polski ze względu na Figurskiego, ale stwierdziliśmy, że z wywiadów raczej wynika, że tego nie zrobi.
No ale nie wydaje mi się, że w wywiadzie powiedziałaby, że wróciła czy cos takiego.
mrc5
Obserwator
x 2
x 3

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mrc5 »

Morgan94 pisze:Nie wiem, czy ktoś zwrócił na to uwagę. W materiale dodatkowym widać test Olgi z perspektywy Kingi :) Zapewne jeden z tych czasów to czas wypełnienia testu?
http://prnt.sc/er2faa
To jest jakiś darmowy odpowiednik PowerPointa (LibreOffice?). Przy prezentacji na dwa ekrany (np. na rzutnik, tu prawdopodobnie na przedni ekran przed laptopem Rusin) na drugim ekranie wyświetla się aktualny i następny slajd (jest nawet widoczny napis) oraz czas całej prezentacji i czas wyświetlania aktualnego slajdu. Po prostu to całe wyświetlanie czerwonych i zielonych odcisków to zwykła prezentacja komputerowa :lol:
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Nawiązując do Kingi-to (bo przyznam celowo pomijałam wywiady z nia) wiedziała w tej edycji kto jest agentem od produkcji-czy tak jak poprzednio? Jeśli nie wiedziała-to czy mówiła - jak obstawiała(czy miała jeden typ-czy jej się zmieniało?) ? Bo w 1 edycji za agenta miała Monike, sama przyznała ze była bardzo zdziwiona kiedy ona odpadła.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

a) jasne, ze Odeta by nie powiedziała w wywiadzie wprost, że wrociła do Polski, ale na pytanie o to czy sie denerwowala powiedziala, ze byla spokojna, i miala zaufanie, ze na miejscu wszystko jest ok. Niea co gdybac, ale wątpię.
b) Kinga znów mówiła, ze czuje się jak uczestnik, nie powiedziała czy wie kto jest agentem, ale myślę, ze to oznacza, ze nie wie.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 120
x 515

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor »

Ja tam obstawiam, że dla Rusin zwrot akcji oznacza, że jej typ nagle odpadł i będzie mega zdziwko.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”