[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2389

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Skoro śledzisz, to powinnaś wiedzieć, że takie i podobne rzeczy piszemy w spoilerze. Przypominam to też innym użytkownikom i dotyczy to wszystkie co jeszcze nie było w emisji, w tym przedpremierowych fragmentów ze strony agenta.
kam53
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kam53 »

[ Spoiler ]
nadziula_m
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: nadziula_m »

wiatriwoda pisze:Skoro śledzisz, to powinnaś wiedzieć, że takie i podobne rzeczy piszemy w spoilerze. Przypominam to też innym użytkownikom i dotyczy to wszystkie co jeszcze nie było w emisji, w tym przedpremierowych fragmentów ze strony agenta.
Wiatriwoda sorki, dopiero teraz zauwazylam jak wrzucac spoilery
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Przez krótką chwilę na FB był taki komentarz ( pod filmikiem o Alanie i Krecie) ze
[ Spoiler ]
, ale już nie ma tego komentarza-nie wiadomo kto usunął osoba która pisała-czy może ktoś kto prowadzi profil.
Sacrebleu
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Sacrebleu »

kromkachleba pisze:Wiem juz kto dostał czerwony ekran w The mole belgijskim, troche rozczarowujące, ale zawsze :p
Kto? :) i czemu rozczarowujace? Ja dalej czekam na angielskie tlumaczenie, bo po belgijsku to ja prawie nic nie rozumiem, ale jak juz wszystko wiadomo kto jest wygranym, kto agentem, to tego typu spoilery do odcinka juz za wiele nie wniosa ;)
kasia_220
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kasia_220 »

Agnieszka Rylik dodała nowe zdjęcie z agenta. :DD ale osób, które nadal są w programie jest trzy na zdjęciu
Sacrebleu
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

kasia_220 pisze:Agnieszka Rylik dodała nowe zdjęcie z agenta. :DD ale osób, które nadal są w programie jest trzy na zdjęciu
Napisala, ze wyjatkowo zaluje tym razem... Ciezko powiedziec z kim z wymienionej trojki miala najlepsze relacje, Z kazdym z wymienionej trojki miala dosyc bliskie....
kasia_220
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kasia_220 »

Sacrebleu pisze:
kasia_220 pisze:Agnieszka Rylik dodała nowe zdjęcie z agenta. :DD ale osób, które nadal są w programie jest trzy na zdjęciu
Napisala, ze wyjatkowo zaluje tym razem... Ciezko powiedziec z kim z wymienionej trojki miala najlepsze relacje, Z kazdym z wymienionej trojki miala dosyc bliskie....
W ddtvn mówiła, że bardzo polubila
[ Spoiler ]
, nie pamiętam czy o
[ Spoiler ]
cos mówiła, a o
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
chatterbox
Użytkownik
x 7
x 12

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: chatterbox »

U Rylikowej na fotce są
[ Spoiler ]
z dopiskiem "wyjątkowo żałuję...no właśnie kogo?"

Może tym razem padnie na
[ Spoiler ]
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Sacrebleu pisze:
Mogła tym razem dla zmyły :-X nie dać fotki tej osoby
Jak żałuje -to może chodzić o 3 osoby-Kędziora ale i Edytą (są na focie) i Marka( nie ma na focie), Kret i Daria na 100% nie :lol:
Sacrebleu
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

vissi pisze:
Sacrebleu pisze:
Mogła tym razem dla zmyły :-X nie dać fotki tej osoby
Jak żałuje -to może chodzić o 3 osoby-Kędziora ale i Edytą (są na focie) i Marka( nie ma na focie), Kret i Daria na 100% nie :lol:
Edyte musiala lubic, skoro dala jej jokera, chyba ze po odpadnieciu za to ja znienawidzila ;P Nigdy nie wspominala ofgicjalnie o Odecie, ale ta scena z 'prankami' telefonicznymi sugerowalaby, ze jakies tam relacje sie wytworzyly. Kiedys tez w ktoryms odcinku ktos (chyba Asia) mowil, ze dzilelilaby sie informacjami z Rylikowa, ale istnieje ryzyko, ze ta przekazalaby je Odecie, a ta z kolei Kedziorowi i Alanowi, wiec sie dzielic nie bedzie ;) W kazdym razie na troje babka wrozyla ;)
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 369
x 438
Kontakt:

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kacper3100 »

https://www.youtube.com/watch?v=tOMctwf73oI
Unikat, pełny odcinek pierwszej (chyba) serii.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 141
x 599

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor »

Akurat I edycja była wielokrotnie wrzucana na yt czy inne serwery ;)
Missmarylin
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Missmarylin »

kromkachleba pisze:Wiem juz kto dostał czerwony ekran w The mole belgijskim, troche rozczarowujące, ale zawsze :p
kto kto kto?? poprosze pw! :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba »

Sacrebleu pisze:
Kto? :) i czemu rozczarowujace? Ja dalej czekam na angielskie tlumaczenie, bo po belgijsku to ja prawie nic nie rozumiem, ale jak juz wszystko wiadomo kto jest wygranym, kto agentem, to tego typu spoilery do odcinka juz za wiele nie wniosa ;)
[ Spoiler ]
W sensie po flamandzku ew. francusku nie rozumiesz? Ja też nie, ale były same fragmenty odcinka na stronie, miedzy innymi ten, w którym mówili o ekranie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”