[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2205

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

vissi pisze:Bo Daria też jest dobra-wczoraj to widzieliśmy jak pograła. Nie wiadomo kto wygra-wcale nie twierdze ze Marek-na ta chwile może być mocny-a potem podzielić losy Joasi z 1 ;) Na pewno 2-3 odcinki jeszcze nie odpadnie, bo ma najlepsza sytuacje na tą chwile w grupie
Zakładając, co oczywiście nie jest pewne, że wszyscy podejrzewają Odetę, co wcale nie musi być pewne, że jest agentem, mogą decydować pojedyncze pytania na teście i każdy może odpaść. W tym Odeta gdyby nie była agentem :)
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

wiatriwoda ja mówię o sytuacji że ludzie piszą "Tak Odeta to agent,a też odpadnie Marek"-dla mnie nie ma w tym logiki-bo rozumiem ze bardziej typuja Marka bo najstarszy- to niech spada. A Marek akurat wyrażnie typuje Odetę-a Odeta jego ;)
kasia_220
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kasia_220 »

Już się na stronie tele tydzień pojawił opis 10. odcinka
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba »

killi pisze:Mnie dziwi, że nikt nie wpadł, żeby w zadaniu w windzie zakombinować w drugą stronę. Pytania były trudne i szanse na poprawną odpowiedź na oba były małe, szanse że będzie 100% pewny obu (czyli 100%, że zobaczysz Agenta) już w ogóle minimalne. Ale chociaż kilka osób miało takie pytania, że znali poprawną odpowiedź chociaż na jedno. I wystarczyło odpowiedzieć na nie niepoprawnie i wtedy mają pewność, że osoba którą zobaczą nie jest agentem. Także szanse na pewność, że ktoś jest agentem były małe, ale na pewność że ktoś nie jest agentem już dużo większe.

Ale nikt tego chyba nie wykombinował.

A co do typów to jak większość Odetta albo Kędzior. Jeśli to będzie Kret to szacun dla niego, jak będzie Daria to będzie spory zawód (ale jak nie ona to szacun, bo tak to rozegrała, że od początku programu to pewnie tak 60% typów szło na nią). Alana i Marka bym obstawiał w najbliższym czasie do odpadnięcia. Finał Odetta, Daria, Kędzior brzmi bardzo prawdopodobnie.
Niestety to by nie zadziałało - jak ktoś odpowiedziałby dwa razy źle to też mógł go zobaczyć.
Maro dojdzie do finały wg mnie. Widzę to tak: Daria-Maro-Odeta/ Kret-Maro-Odeta/Daria-Kret-Odeta
Ta trójka Maro Daria i Kret wydaje mi się tak pewna, że brakuje mi wręcz miejsca na agenta w niej :p No więc zakładam, że kogoś z nich pożegnamy tuż przed finałem.
Awatar użytkownika
chatterbox
Użytkownik
x 7
x 12

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: chatterbox »

Nie zgodzę się, że Odeta jest zbyt prostym agentem. Prostym jest dla nas na forum, ale montażyście wcale nie rozgadują się na prawo i lewo o jej wpadkach i o tym, że wszyscy ją typują. A co robią?
Najpierw podsuwają nam Darię i informacje o tym jak wszyscy na nią głosują. Potem podsuwają nam Marka mówiąc jak to kombinuje i jak zawala zadania. O typowaniu Odety usłyszałam gdzieś między-słowami od Marka plus od Olgi (Jesli nie Daria to na pewno Odeta).
Poza tym - nie slyszalam bezposrednich typowan na nią. To samo bylo z Hubertem - podsuwali nam Dominike, Monike... a o Hubercie kazdy wiedzial ze miesza, u mnie byl w top 3 podejrzanych od poczatku, ale wstyd sie przyznac montazysci namieszali mi w glowie i typowalam tez sugerowanych kandydatow. I okazalo sie z to jednak pewniak :)

Tak samo bedzie z Odeta, ktora notabene pewnie wszyscy juz typuja (moze poza Alanem, ktory jako jedyny nie wydaje sie na 100% pewny i dlatego poleci za tydzien).

Dlatego nie uslyszymy juz raczej slowa o typowaniach pozostalych bo pewnie teraz beda juz jednomyslni ;)
Czarnula87
Użytkownik
x 131
x 37

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Czarnula87 »

Odpalilam teraz agenta na zadaniu z winda. I tak:
-Kędzior startował z jakiegoś parteru brudnego
- A kolejna pokazana Daria już z jakiegoś pietra. A drugie pytanie odpowiadała z tego brudnego pokoju. A jak kinia jej powiedziala ze ma wcisnąć guzik i wyszła z windy to znowu na tym piętrze co stały najpierw
-A Alan pierwsz epytanie brudna ściana drugie już na tle pokoju 101
- Odeta - jedno pytanie brudny
- Edyta - brudny
- Marek pytanie dostal przy pokoju ale nie moge rozkminiac numwru
- Kret brudny pokoj
-Potem pokazana Odeta na tle 201
- Edyta na tle 101

Wydaje mi się ze to mogło być tak. Oni stali każdy na swoim piętrze. I przyjechała np do Alana kinia. Zadała mu pytanie pojechali na jakies piętro zadała drugie i wysiadla a on pojechał na kolejne zobaczyć kto tam stoi. Po czym wracał na swoje pietro. I potem znowu kinia do kolejnej osoby tak i znowu to samo
Sprawdziłam także ciuchy. Ubrani tak samo w windzie poza winda i pod hotelem. Daria po prostu bluzę zalozyla
I zadanie z winda mieli tego samego dnia co obelisku szukali. Bo identycznie ubrani i Kinga tez
Konspiracja
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Konspiracja »

Ja jestem coraz bardziej pewna agentury Odety, ten odcinek mnie w tym upewnił. Marek w windzie NA BANK widział Odetę. Świadczy o tym nie tylko ten fragment piętra uchwycony w kadrze, ale także odbijająca się w metalowych drzwiach windy kolorowa koszula Odety - chyba nie powiecie, że ten odblask też wgrali w montażu? :D No bez przesady. A co do ćwiczeń na siłowni to obejrzałam przed chwilą dodatkowy materiał i tam ewidentnie widać, że Odeta najmniej się spociła, wszystkim spływał pot po twarzy, tylko nie Odecie. Dodatkowo zagadywała wszystkich cały czas, żeby zmniejszyć ich wydolność, zmęczyć rozmową. A sama miała siłę tak perorować, bo najpewniej jechała na najniższym obciążeniu...
gawcia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: gawcia »

Co do Odety to ona w którymś wywiadzie mówiła że na początku agenta to że miała znajomego w grupie jej pomagało natomiast pod koniec gry już raczej przeszkadzało. Czyli jak dla mnie pod koniec gry było jej trudniej przez Kędziorem ukryć agenturę bo zna ją na tyle że mógł wyczuć kiedy ściemnia.
Niestety nie pamiętam gdzie to mówiła to nie wstawię linka.
Ja typuję Odetę bo mi tak jakoś od początku podpada swoimi wypowiedziami.
Chciałabym mieć czas żeby wszystkie odcinki przeanalizować pod jej kątem :-/
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: malamamba »

Czarnula87 pisze:Odpalilam teraz agenta na zadaniu z winda. I tak:
-Kędzior startował z jakiegoś parteru brudnego
- A kolejna pokazana Daria już z jakiegoś pietra. A drugie pytanie odpowiadała z tego brudnego pokoju. A jak kinia jej powiedziala ze ma wcisnąć guzik i wyszła z windy to znowu na tym piętrze co stały najpierw
-A Alan pierwsz epytanie brudna ściana drugie już na tle pokoju 101
- Odeta - jedno pytanie brudny
- Edyta - brudny
- Marek pytanie dostal przy pokoju ale nie moge rozkminiac numwru
- Kret brudny pokoj
-Potem pokazana Odeta na tle 201
- Edyta na tle 101

Wydaje mi się ze to mogło być tak. Oni stali każdy na swoim piętrze. I przyjechała np do Alana kinia. Zadała mu pytanie pojechali na jakies piętro zadała drugie i wysiadla a on pojechał na kolejne zobaczyć kto tam stoi. Po czym wracał na swoje pietro. I potem znowu kinia do kolejnej osoby tak i znowu to samo
Sprawdziłam także ciuchy. Ubrani tak samo w windzie poza winda i pod hotelem. Daria po prostu bluzę zalozyla
I zadanie z winda mieli tego samego dnia co obelisku szukali. Bo identycznie ubrani i Kinga tez
Myślę,że to dość realne wytłumaczenie,ale co z Kędziorem wtedy? Dlaczego został "na parterze"?
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: malamamba »

Konspiracja pisze:Ja jestem coraz bardziej pewna agentury Odety, ten odcinek mnie w tym upewnił. Marek w windzie NA BANK widział Odetę. Świadczy o tym nie tylko ten fragment piętra uchwycony w kadrze, ale także odbijająca się w metalowych drzwiach windy kolorowa koszula Odety - chyba nie powiecie, że ten odblask też wgrali w montażu? :D No bez przesady. A co do ćwiczeń na siłowni to obejrzałam przed chwilą dodatkowy materiał i tam ewidentnie widać, że Odeta najmniej się spociła, wszystkim spływał pot po twarzy, tylko nie Odecie. Dodatkowo zagadywała wszystkich cały czas, żeby zmniejszyć ich wydolność, zmęczyć rozmową. A sama miała siłę tak perorować, bo najpewniej jechała na najniższym obciążeniu...
Wspominałam o tym wcześniej dzisiaj,ale nikt chyba tego nie zauważył, co pisałam...
Mało realne, że montażyści wgrali odblask koszuli Odety.
nadziula_m
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: nadziula_m »

kasia_220 pisze:Już się na stronie tele tydzień pojawił opis 10. odcinka
[ Spoiler ]
Ciekawe czy
[ Spoiler ]
..a tak na marginesie.. w tej edycji wogole nie ma skokow na bungee, skoków nad przepascia ani innych zadan wysokosciowych...szkoda..moze to dlatego ze w tej edycji są "osoby starsze" czyli Marek i Krecik.. w tamtej edycji byli sami mlodzi, no procz huberta ale jak wiadomo on się pasjonował skokami itd
po31
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: po31 »

Ciekawe czy będzie 3 edycja ?
Memorex_94
Poster
x 4
x 106

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Memorex_94 »

Jeżeli wyniki będą się utrzymywać i będą chętni do udziału to sądzę, że będzie.
Fillion
Obserwator
x 223
x 151

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Fillion »

Przy tych literkach z zadania z rozami przy O bylo 1 a przy E byla 3 moze to jakas podpowiedz ale pewnie przypadek
O_E_ _

Kinga zadajac pytanie Kedziorowi spytala kogo Maga podejrzewal na Agenta? Podejrzewal a nie typowal wiec jak dla mnie mozliwe ze poprawna odpowiedz w tym pytaniu to Niecik(ktos tu pisal ze podejrzewal Alana i Niecika)
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2017, 19:32 przez Fillion, łącznie zmieniany 1 raz.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

po31 pisze:Ciekawe czy będzie 3 edycja ?
Rok temu w kwietniu zapadła decyzja-o czym donosiły media-w ostatnim odcinku w finale Kinga to potwierdziła
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”