[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2389

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Odeta musi coś jeszcze niby robić źle, bo muszą w 13 odcinku coś pokazać. Ale wg mnie jak wie, że wszyscy na nią stawiają, od tego momentu jej agentura jest strasznie słaba.
Fillion
Obserwator
x 224
x 151

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Fillion »

Jesli ew Jarek odpadnie za tydzien to musi komus przekazac swoje fanty?
czy wiedzac ze tam zostalo kolko wzajemnej adoracji nie dac ich nikomu? albo niech da agentowi Odecie bo ta w takim przypadku raczej by sie z tym nie podzielila z "sojusznikami"
sailorm
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: sailorm »

Słabe to wszystko było - ten powrót Kędziora, z jakiej racji?? I nagle wielcy przyjaciele z Alankiem, który ro raz wystawił i gdy mu się zacznie walić grunt pod nogami, to zrobi to ponownie...
Chamsko zagrali z J i M - i już nawet nie chodzi o to co zrobili, ale te śmiechy, jakieś głupie miny.. masakra. Dobrze im Marek powiedział, hehe.

Nie mogę patrzeć na Andersa, jest takim chamem, ze masakra. Podobnie Daria. Bleh
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Fillion pisze:Jesli ew Jarek odpadnie za tydzien to musi komus przekazac swoje fanty?
"
Musi? Może nie musi? A może za tydzień użyja tych kluczy?
Gezas
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Gezas »

Wydaje mi sie ze te fanty zostana w przyszlym odcinku wykorzystane. Mysle ze musialby oddac Kindze tak czy siak.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2017, 23:00 przez Gezas, łącznie zmieniany 1 raz.
Lester81
Użytkownik
x 3

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Lester81 »

A ten Alanek nie moze byc agentem? a bo odgadl zasade odkodowania kluczykow? ciekawe czemu akurat on tak bezproblemowo poradzil sobie z tym zadaniem i dlaczego nikt nie zaprezentowal nawet sojusznikowi wskazowki z dzbanka?

myslicie ze kazdy typuje juz prawidlowo Agenta? mieliscie racje ze dzis Odeta zmieni w setkach info na temat swojego typu na Agenta. zaproponowala nam Alana. no tak bo wczesniej typowala Marka i by bylo glupio jakby grala dalej typujac Marka na agenta skoro ten dzis odpada. a tak wybrala Alana. no chyba ze to jest nowy typ i sluszny typ...

a rozmowa dwoch sojuszniczek w pokoju? i pytanie. kogo bierzemy do finalu? pyta Daria. Odeta cisza. i pytanie czemu cisza? bo co obie sa czyste i wiedza ze to trzecie miejsce w finale jest dla Agenta? czy moze Daria chciala sprawdzic jak zachowa sie Odeta? ale to wtedy ktora w koncu jest Agentem?

mowice cos o jakims zaginieciu kasy ktore moze sie zdarzyc. i co jak kasa zginie to bedzie na skarbnika? czy moze na osobe ktora mieszka w pokoju ze skarbnikiem? ale teraz Daria moze kombinowac....
Pasiiu
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Pasiiu »

Odeta od odcinka z zadaniem aby nauczyć argentyńczyków imion typowała Marka
I nadal jest w programie. Śmierdzi na 3 kilometry
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba »

giornalista pisze:Wiecie, co by było wspaniałe?

Gdyby Marek po dzisiejszym dniu pomyślał tak: skoro mnie wydymali, ja wydymam ich. Stawiam na jedną z dwójki Odeta/Daria, a jak się pomylę, dam tej drugiej cały hajs, niech przewali. W ten sposób agent dostał wszystko, co do tej pory zarobili, doskonała sytuacja :D
Dokładnie.
Maro był sfrustrowany, czy jego przemowa końcowa była konieczna? No może i nie, ale W ZUPEŁNOŚCI go rozumiem. Marek zawsze był uczciwy nawet jak miał bekę z reszty - na końcu okazywało się, że właśnie po prostu miał bekę, nikogo nie wrabiał. Przypominam sytuację z poprzedniego odcinka. Wziął na siebie czerwony odcisk. Domyślał się może, że to Alan go miał... może nie wiedział kto, ale wziął na siebie złość grupy, bo jest po prostu Good Guy Marek, a dziś ktoś z grupy (Alan) wiedząc dokładnie co zrobił, podstawił mu nogę. Stąd przemowa. On komuś pomógł i ta sama osoba mu podstawiła w dzisiejszym odcinku nogę.*
Co do przekazania kasy Odzi... to jest piękna zemsta. Maro nigdy się z nią nie trzymał, nie dałby jej kasy z czystej sympatii. To przemyślany ruch. A może coś z tą kasą "zachachmęci"?
Dalej dla mnie Odzia jest oczywista. Zmylanie Kreta, żeby "błędnie" stawiał na Odzię. W setkach dorobili do tego komentarz, ewentualnie jest wręcz na odwrót i próbują Jarka zmylić, że ona właśnie nim nie jest bo w tak oczywisty sposób nie przegrywałaby kasy.
W dodatku wypowiedź Darii do Odety: "To kogo wciągamy ze sobą so finału? Oznacza jedno: wciągnąć mogą tylko zwykłego uczestnika, bo Agent już tam jest. Czyli albo agentem jest Odeta albo ona sama - Daria A Daria wg mnie gra tak bo chce bardzo mocna wygrać. Idzie po trupach.

*Jakoś totalnie nie rozumiem tej perfidii Alana "nie dawaj Markowi jokerów". On cholera chyba bazy nie zczaił, że Marek się za nim wstawił wtedy? Albo jest bezsensownie wredny albo jest po prostu głupi.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

sailorm pisze:...
Chamsko zagrali z J i M - i już nawet nie chodzi o to co zrobili, ale te śmiechy, jakieś głupie miny.. masakra. Dobrze im Marek powiedział, hehe.

Dokładnie mam to samo-to jest gra-eliminacja zrozumiała-ok, ale ta cała otoczka, właśnie te śmiechy miny-to taki niesmak odczułam do całej czwórki jedynie...
wylogowana
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wylogowana »

Lester81 pisze:A ten Alanek nie moze byc agentem? a bo odgadl zasade odkodowania kluczykow? ciekawe czemu akurat on tak bezproblemowo poradzil sobie z tym zadaniem i dlaczego nikt nie zaprezentowal nawet sojusznikowi wskazowki z dzbanka?

myslicie ze kazdy typuje juz prawidlowo Agenta? mieliscie racje ze dzis Odeta zmieni w setkach info na temat swojego typu na Agenta. zaproponowala nam Alana. no tak bo wczesniej typowala Marka i by bylo glupio jakby grala dalej typujac Marka na agenta skoro ten dzis odpada. a tak wybrala Alana. no chyba ze to jest nowy typ i sluszny typ...

a rozmowa dwoch sojuszniczek w pokoju? i pytanie. kogo bierzemy do finalu? pyta Daria. Odeta cisza. i pytanie czemu cisza? bo co obie sa czyste i wiedza ze to trzecie miejsce w finale jest dla Agenta? czy moze Daria chciala sprawdzic jak zachowa sie Odeta? ale to wtedy ktora w koncu jest Agentem?

mowice cos o jakims zaginieciu kasy ktore moze sie zdarzyc. i co jak kasa zginie to bedzie na skarbnika? czy moze na osobe ktora mieszka w pokoju ze skarbnikiem? ale teraz Daria moze kombinowac....

Mam tylko nadzieję, że nie jest tak że Odeta z Darią już są umówione co do pieniędzy... Odeta jako agent pomaga Darii wygrać a Daria dzieli się kasą....
Awatar użytkownika
sebastiannn
Activist
x 418
x 303

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: sebastiannn »

Kędzior pewnie będzie w finale.
Marek podziękowal za 4 tygodnie, więc 28 dni : 10 (odcinków) to 2,8 w przybliżeniu 3.
3 * 10 (odcinków) = 30 dni
Skoro Kędzior mówił gdzieś, że był 40 dni, a odcinków jest wszystkich 13 wiec zostały jeszcze 3 wiec:
3 (odcinki) * 3 (dni [2,8 w przybizeniu 3] ) = 9 wiec prawie to 10 dni
Wiec te 30 dni + 10 dni = 40 dni o których mówił Kędzior więc to jest już finał.
Może ktoś cos zrozumiał z Was.
3 lata na forum :)
Gezas
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Gezas »

Oj tak narzekacie że Odea jest takim słabym agentem. Ale lepiej się ukryła niż Hubert ktorego rozszyfrowali w 2 odcinku a nie w połowie sezonu :D

Co do typowania, dziś każdy obstawiał każdego, oczywiście montaż się miał gdzie popisać.

Czyli że Marek to odpowiednik Moniki? #ahanookwtensposób
Maronia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Maronia »

Nie przywiązywałabym wagi do tego kogo w setkach typuje Odeta, jeśli zakładacie, że to ona jest agentem. Przecież argumentacja, że teraz zmianiła typ agenta, bo Marek miał odpaść nie uwzględnia jednej - chyba już tu przesądzonej - kwestii, a mianowicie, że program jest reżyserowany. Setki z typami agenta mogą być nagrane w każdym czasie. Również przed samym finałem. Zatem dla mnie dziwne zmiany w typach agenta któregoś z uczestników nie potwierdzają jego agentury. Innymi słowy typy Odety nie potwierdzają, ani nie podważają jej agentury.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2389

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Fajnie by było jakby to był ktoś inny niż Odeta, ona jeśli jest agentem, to była dość dobrym do 7,8 odcinka, potem się posypało.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

kromkachleba pisze:
giornalista pisze:Wiecie, co by było wspaniałe?

Dalej dla mnie Odzia jest oczywista. Zmylanie Kreta, żeby "błędnie" stawiał na Odzię. W setkach dorobili do tego komentarz, ewentualnie jest wręcz na odwrót i próbują Jarka zmylić, że ona właśnie nim nie jest bo w tak oczywisty sposób nie przegrywałaby kasy.
W dodatku wypowiedź Darii do Odety: "To kogo wciągamy ze sobą so finału? Oznacza jedno: wciągnąć mogą tylko zwykłego uczestnika, bo Agent już tam jest. Czyli albo agentem jest Odeta albo ona sama - Daria A Daria wg mnie gra tak bo chce bardzo mocna wygrać. Idzie po trupach.

.
To się Daria chyba moooocno zdziwi-bo mam wrażenie ze Odeta trzyma raczej ze swoimi Alanem/Kędziorem, nawet w DDTVN tuliła czy po głowie głaskała się do Alana-i mówiła ze na niego zawsze mogła liczyć, Kedzior kumpel od lat-razem pracują, także Daria wchodząc z nią w soujusz może się naciać jedynie-aczkolwiek ma czarnego jokera-to jedyne jej przewaga/ Dla mnie finał to Alan/Keddzior no i agent
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”