[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Katarzyna
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Katarzyna »

Marta93 pisze:Według mnie ta przemowa niepotrzebna. Nie umie facet przegrywać.
Tu nie było żadnej gry....
Po tym programie jedni zyskają szacunek a inni wypracowali sobie (świadomie lub nie) wizerunek osób bez żadnych zasad.
Marta93
Obserwator
x 54

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Marta93 »

Ja słyszała, jak Kędzior mówił "ponad 30 dni". Chyba, że w innym wywiadzie wspomniał 40.
Z bungee nie skoczy w nastepnym odcinku więc nie odpadnie za tydzień.
Lester81
Użytkownik
x 3

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Lester81 »

Pozostaje jeszcze pytanie o co chodzilo Odecie w rozmowie przy dzbankach? przekonywala Kedziora zeby odkryl inna listewke i ze jak zrobi zgodnie z jej zyczeniem to ona cos mu powie...ale w koncu nie wiadomo o co jej chodzilo...co chciala przekazac jakie info...

a ten Alan strasznie drobiazgowy...rozszyfrowal kod z kluczy i jaki jedyny zapamietal ze gre przy dzbankach mozna przerwac w dowolnym momencie. Odeta wybrala jednak -500 a Alan od razu do niej PO CO ???

cos mi tu jeszcze pachnie jakims dziwnym ukladem i brakiem awansu dwoch kobiet do finalu....
me-now
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: me-now »

Szkoda Marka, polubilam faceta. Życzę mu nowych wyzwań w karierze po programie.

I te oczy Kreta...

Fajnie, że Kędzior wrócił, świetny gość ale no taki niesmaczek jest.

Nie rozumiem o co chodzi z tym zmylaniem Kreta, że Odeta jest agentem, przecież jest.

Po dzisiejszym odcinku mam trochę mętlik.
mortimer
Obserwator
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mortimer »

Maronia pisze:Nie przywiązywałabym wagi do tego kogo w setkach typuje Odeta, jeśli zakładacie, że to ona jest agentem. Przecież argumentacja, że teraz zmianiła typ agenta, bo Marek miał odpaść nie uwzględnia jednej - chyba już tu przesądzonej - kwestii, a mianowicie, że program jest reżyserowany. Setki z typami agenta mogą być nagrane w każdym czasie. Również przed samym finałem. Zatem dla mnie dziwne zmiany w typach agenta któregoś z uczestników nie potwierdzają jego agentury. Innymi słowy typy Odety nie potwierdzają, ani nie podważają jej agentury.
No widać setki nagrywane w Polsce gdzie na jednych Jarek jest opalony, a na innych blady mimo dłuższego przebywania na słońcu. A reżyserka programu jest żałosna i widoczna. Po reklamach Darii widać kto ma być w finale.
wylogowana
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wylogowana »

Gezas pisze:Oj tak narzekacie że Odea jest takim słabym agentem. Ale lepiej się ukryła niż Hubert ktorego rozszyfrowali w 2 odcinku a nie w połowie sezonu :D

Co do typowania, dziś każdy obstawiał każdego, oczywiście montaż się miał gdzie popisać.

Czyli że Marek to odpowiednik Moniki? #ahanookwtensposób
Ja osobiście długo Huberta nie mogłam rozszyfrować, a Odete bardzo szybko, stąd moja opinia że jest slabym agentem :) ale to tylko i wyłącznie moja osobista opinia. A Odetę typuje od odcinka z bananem, wcześniej faktycznie nie brałam jej pod uwagę.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2389

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Z playera dziewczyny wielki sojusz i koleżanki.
sailorm
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: sailorm »

Czyli to wszystko oznacza, że Maga jednak typował Niecika?? Bo skoro Kędzior nie mógł zobaczyć agenta w windzie, to musiał odp. źle na jedno pytanie....a były 22 belki..

Edyta typowała Darię i poleciała (odp. na pytanie, że agent wisiał na linie - Daria wisiała) i mówiła, ze typuje kobietę.. Marek przy jej odejściu mówi: Mogłaś słuchać wujka Marka, czyli Marek typował Odetę. Myślę, że Odeta jest agentem na 99% i wszyscy już ją typują.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

me-now pisze:Szkoda Marka, polubilam faceta. Życzę mu nowych wyzwań w karierze po programie.

I te oczy Kreta...

Nie rozumiem o co chodzi z tym zmylaniem Kreta, że Odeta jest agentem, przecież jest.

A ja Ci powiem ze pierwszy raz mam tak jasną sytuacje w tym sezonie. Niby od jakiegoś czasu twardo że Odeta -ale zawsze miałam tam coś z tyłu, a dziś to już pewniak dla mnie/ Oczy Kreta powiedziały wszystko...
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba »

vissi pisze:
kromkachleba pisze:
giornalista pisze:Wiecie, co by było wspaniałe?

Dalej dla mnie Odzia jest oczywista. Zmylanie Kreta, żeby "błędnie" stawiał na Odzię. W setkach dorobili do tego komentarz, ewentualnie jest wręcz na odwrót i próbują Jarka zmylić, że ona właśnie nim nie jest bo w tak oczywisty sposób nie przegrywałaby kasy.
W dodatku wypowiedź Darii do Odety: "To kogo wciągamy ze sobą so finału? Oznacza jedno: wciągnąć mogą tylko zwykłego uczestnika, bo Agent już tam jest. Czyli albo agentem jest Odeta albo ona sama - Daria A Daria wg mnie gra tak bo chce bardzo mocna wygrać. Idzie po trupach.

.
To się Daria chyba moooocno zdziwi-bo mam wrażenie ze Odeta trzyma raczej ze swoimi Alanem/Kędziorem, nawet w DDTVN tuliła czy po głowie głaskała się do Alana-i mówiła ze na niego zawsze mogła liczyć, Kedzior kumpel od lat-razem pracują, także Daria wchodząc z nią w soujusz może się naciać jedynie-aczkolwiek ma czarnego jokera-to jedyne jej przewaga/ Dla mnie finał to Alan/Keddzior no i agent
A ja uważam, że właśnie trzyma z Darią. Nie widzę jej wielkiej sympatii do żadnego z nich, może trochę Kędziora. Ale Daria jest za sprytna raczej, żeby się na Odecie przejechać, wciągnęła ją tak czy siak. Teraz będą pewnie próbowały się pozbyć Jarka i Alana.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 226
x 336

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nina »

vissi pisze: Dokładnie mam to samo-to jest gra-eliminacja zrozumiała-ok, ale ta cała otoczka, właśnie te śmiechy miny-to taki niesmak odczułam do całej czwórki jedynie...
Takiej "otoczki", jak piszesz, nie zauważyłam w zagranicznych edycjach, może dlatego, że oglądałam "po łebkach", tam większość uczestników to takie "Marki", nie widzi się dwuznacznych minek czy cynicznych półuśmieszków, być może wypowiedzą się na ten temat osoby, które coś więcej wiedzą na ten temat.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

wiatriwoda pisze:Z playera dziewczyny wielki sojusz i koleżanki.
I Daria poczuje się pewnie-bo sojusz z agentem-a paradoksalnie może być to dla niej strzał w kolano...
Powtórzę się kolejny raz finał dla mnie to Kedzior/Alan i nie dlatego ze ich lubię-tylko widzę co się tam dzieje i jak grają
madzwoneczek
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: madzwoneczek »

IMG_20170418_231915.jpg
To te cudo Odea miała w ręku, wyciągnięte z dzbanka ze wskazówką, wiec prawdopodobnie to właśnie to. Raczej nic dodatkowego :)
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

vissi pisze:
me-now pisze:Szkoda Marka, polubilam faceta. Życzę mu nowych wyzwań w karierze po programie.

I te oczy Kreta...

A ja Ci powiem ze pierwszy raz mam tak jasną sytuacje w tym sezonie. Niby od jakiegoś czasu twardo że Odeta -ale zawsze miałam tam coś z tyłu, a dziś to już pewniak dla mnie/ Oczy Kreta powiedziały wszystko...
Ale w sensie oczy Kreta dały jakąś wskazówkę? Czy po prostu smutek, że kolega odpadł?
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Mam nadzieję, że sytuacja z Antkiem się nie powtórzy i nie wygra znowu kolejny dupek- Alan. Serio, myślałam, że to inny człowiek, za Niecika go nie winiłam bo to był kmiot... ale jak można było tak potraktować Marka? Strasznie mnie to zasmusiło. Kreta też nie lubię, Daria jest perfidna, może i zabawna, ale nie ma żadnych wyrzutów sumienia... a jak mówi, że je ma to nawet jej ton głosu jakoś sztucznie brzmi. Teraz to chyba bym chciała, żeby Kędzior wygrał.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”