[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

sailorm pisze:Czyli to wszystko oznacza, że Maga jednak typował Niecika?? Bo skoro Kędzior nie mógł zobaczyć agenta w windzie, to musiał odp. źle na jedno pytanie....a były 22 belki..

.
Na to wychodzi-ciekawe jaką Maga miał strategię , w sumie postawił na kumpla z którym trzymał :lol: Niecik do niego ciągle z tymi podejrzeniami ze jak ktoś kumpluje się z Alanem to wylatuje-to Maga jego wziął za agenta ,piękne
Maronia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Maronia »

vissi pisze:
sailorm pisze:Czyli to wszystko oznacza, że Maga jednak typował Niecika?? Bo skoro Kędzior nie mógł zobaczyć agenta w windzie, to musiał odp. źle na jedno pytanie....a były 22 belki..

.
Na to wychodzi-ciekawe jaką Maga miał strategię , w sumie postawił na kumpla z którym trzymał :lol: Niecik do niego ciągle z tymi podejrzeniami ze jak ktoś kumpluje się z Alanem to wylatuje-to Maga jego wziął za agenta ,piękne
Kędzior mógł zobaczyć agenta (choć już wiemy, że nie zobaczył). A nie sorki - faktycznie, macie rację :-)
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2017, 23:43 przez Maronia, łącznie zmieniany 2 razy.
Marta93
Obserwator
x 54

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Marta93 »

Jak to powiedział Kędzior?
"Tylko szaleniec mógł głosować na Niecika" ; ;D
sailorm
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: sailorm »

kromkachleba pisze:Mam nadzieję, że sytuacja z Antkiem się nie powtórzy i nie wygra znowu kolejny dupek- Alan. Serio, myślałam, że to inny człowiek, za Niecika go nie winiłam bo to był kmiot... ale jak można było tak potraktować Marka? Strasznie mnie to zasmusiło. Kreta też nie lubię, Daria jest perfidna, może i zabawna, ale nie ma żadnych wyrzutów sumienia... a jak mówi, że je ma to nawet jej ton głosu jakoś sztucznie brzmi. Teraz to chyba bym chciała, żeby Kędzior wygrał.
A ja bym go za Niecika winiła, bo wielki pan Andersz sam zaczął traktować go z góry, czepiając się nawet tego, jak obiera pomarańczę. Widać było, że Niecik był miły dla niego, chciał się zakumplować, aż w pewnym momencie traktowania z góry przez Alanka nie wytrzymał i mu pojechał (też za bardzo i prostacko, ale nie on zaczął). Andersz jest furiatem, drze się na ludzi, strasznie się wywyższa i uważa za lepszego od innych, poza tym Kędzior mu powinien w facjatę przylutować za ostatnią akcję, zamiast tworzyć z nim sojusze. Posuwa tylko głodne kawałki o tym, jak zmienił się po wypadku na lepsze. Taaa

Nie przepadam za Kretem, ale już wolę, żeby on wygrał albo Daria, niż ten cham.

Co do agentury Odety - jedynym naprawdę świetnym agentem z polskich edycji był Mirek z Limanowej. Na drugim miejscu Mirek z trzeciej edycji. Reszta taka sobie, Hubert za szybko zdemaskowany.
mortimer
Obserwator
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mortimer »

Niech cytat z Vivy podsumuje ten program "Formuła, w której uczestnicy dostosowują się do wcześniej skonstruowanego scenariusza niekoniecznie się przyjęła, a takie zarzuty można przeczytać w Internecie. Czy produkcja wyciągnie wnioski na przyszłość, a co za tym idzie, czy wyniki oglądalności kolejnych edycji wzrosną? Przekonamy się niebawem.".
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba »

W ogóle mnie to nie dziwi. Przypominam, że tutaj też sporo osób głosowało na Niecika gdy jeszcze był w grze ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2389

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Tak, ankiety są dowodem jak to było i jak jest i jak się okaże. Dziś miał lecieć Alan :)
sailorm
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: sailorm »

vissi pisze:

.
Może miał dość tego programu i chciał odpaść??? Widać było, że to nie jego bajka i ma to wszystko gdzieś..
Weter93
Użytkownik
x 2
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Weter93 »

Po pierwsze - szkoda Marka. Moim zdaniem jego przemowa na końcu jak najbardziej potrzebna. "Forma" o jakiej wspomniał to pewnie to głupie śmiechy i dogadywania pozostałej czwórki. Dla mnie faktycznie żenujące to było i kompletnie nie wiem czemu to miało służyć. Ja wiem, że na tym polega ta gra, ale jednak trochę szacunku za całokształt zachowania w programie Marka powinien być. Dobrze, że chociaż Kędzior zachował się w miarę fair i z nim później pogadał.

Co do powrotu Kędziora - nie, nie podobało mi się to wcale, a na pewno nie na tym etapie gry. Jeżeli w przyszłej edycji też ktoś powróci, to po prostu się pochlastam. Lubię Piotrka, ale myślę że reżyser nie powinien przesadzać z tymi "comebackami" - jeszcze po takim zadaniu, a chyba jasnym było, że grupa się zgodzi, żeby on wrócił.

Po tym odcinku nadal obstawiam Odetę. W lesie bez problemu mogła pochować sznurki w lepszych miejscach. Na tych "przerywnikach" też pokazują ją tak, że nie może niczego znaleźć - dziwne, bo Marek szedł po niej i przyniósł dużo sznurków. Przypadek? Nie sądzę. W drugim zadaniu koncertowo (dzięki sojuszowi z Darią) traciła pieniądze - wszystko po to, żeby zmylić Jarka, który wcale taki głupi nie jest.

Zastanawiające jest to, co chciała powiedzieć Kędziorowi w zamian za to, jak weźmie on "-500". Myślę, że chciała mu wprost powiedzieć, że jest Agentem i wciągnąć go do finału. W ten sposób mielibyśmy finał Daria/Kędzior/Odeta, ale to tylko takie luźne przypuszczenie.

Moim zdaniem Marek genialnie zagrał z tym, że przekazał pieniądze Odecie - myślę, że dobitnie dał reszcie do zrozumienia, że on dobrze wiedział, że ona jest Agentem. Wcale się nie zdziwię, jak w przyszłych odcinkach zaczną znikać pieniądze :)

Jeżeli mam być szczery chciałbym żeby Jarek wygrał program - należy mu się, ale znając życie za tydzień niestety poleci on i mam nadzieję ktoś z dwójki Daria/Alan. Jeszcze bardziej byłbym zadowolony gdyby okazało się, że to jednak Kret jest Agentem. Byłoby to epickie rozwiązanie - Jarek, który zabiera im wszystkie klucze, którego za wszelką cenę chcą wyeliminować okazuje się tym, którego wyeliminować się nie da :D
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2017, 23:56 przez Weter93, łącznie zmieniany 1 raz.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

wiatriwoda pisze:Tak, ankiety są dowodem jak to było i jak jest i jak się okaże. Dziś miał lecieć Alan :)
Przyznam ze po tamtym odcinku tez zagłosowałam na Alana-jednak odkąd pojawił się spoiler ze Kędzior wraca, czułam że tak nie będzie/ Za szybko oddałam głos :)
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Z tymi kluczami-może będą jakieś schowki w których będą pamiętniki uczestników-i kto ma klucz do kogo to sobie weźmie ten pamiętnik. W 1 w odcinku przedfinałowym też można było zdobyć pamiętniki współzawodników w bibliotece-no i teraz może będzie podobnie-chociaż oczywiście w inny sposób to się odbędzie
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

sailorm pisze:
kromkachleba pisze:Mam nadzieję, że sytuacja z Antkiem się nie powtórzy i nie wygra znowu kolejny dupek- Alan. Serio, myślałam, że to inny człowiek, za Niecika go nie winiłam bo to był kmiot... ale jak można było tak potraktować Marka? Strasznie mnie to zasmusiło. Kreta też nie lubię, Daria jest perfidna, może i zabawna, ale nie ma żadnych wyrzutów sumienia... a jak mówi, że je ma to nawet jej ton głosu jakoś sztucznie brzmi. Teraz to chyba bym chciała, żeby Kędzior wygrał.
A ja bym go za Niecika winiła, bo wielki pan Andersz sam zaczął traktować go z góry, czepiając się nawet tego, jak obiera pomarańczę. Widać było, że Niecik był miły dla niego, chciał się zakumplować, aż w pewnym momencie traktowania z góry przez Alanka nie wytrzymał i mu pojechał (też za bardzo i prostacko, ale nie on zaczął). Andersz jest furiatem, drze się na ludzi, strasznie się wywyższa i uważa za lepszego od innych, poza tym Kędzior mu powinien w facjatę przylutować za ostatnią akcję, zamiast tworzyć z nim sojusze. Posuwa tylko głodne kawałki o tym, jak zmienił się po wypadku na lepsze. Taaa

Nie przepadam za Kretem, ale już wolę, żeby on wygrał albo Daria, niż ten cham.

Co do agentury Odety - jedynym naprawdę świetnym agentem z polskich edycji był Mirek z Limanowej. Na drugim miejscu Mirek z trzeciej edycji. Reszta taka sobie, Hubert za szybko zdemaskowany.
Dobra, nie mówię, że Alan był milusiński. Ale Niecik był okropny dla każdego. I dowody na to znajdziesz w wywiadach po programie prawie z każdym uczestnikiem, nawet w z tymi uczciwymi, typu Olga. Ja im wierzę. Niecik po prostu kłamał, a irytująca osobowość nie przysporzyła mu wielu przyjaciół. Mówił, że wielkie gwiazdy inaczej zachowywały się przed kamerą, a inaczej na osobności... co ciekawe większość uczestników mówi to samo o nim. Są nawet momenty gdy MAREK jest wybitnie Niecikiem poirytowany (Agent Więcej). To chyba o czymś świadczy. Nie chodzi tu w ogóle o to, że robi disco polo czy nie (co wiele osób wytacza jako główny argument, że ludzie go hejtują). Typ osoby, która zgrywa maczo a jest słabiutki i tchórzliwy. Telewizja wykreowała go na skrzywdzonego outsidera... Bo wybrali jego najlepsze momemty. Polecam jednak obejrzeć dodatkowe materiały bo tam trochę więcej jest pokazane.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

vissi pisze:
wiatriwoda pisze:Tak, ankiety są dowodem jak to było i jak jest i jak się okaże. Dziś miał lecieć Alan :)
Przyznam ze po tamtym odcinku tez zagłosowałam na Alana-jednak odkąd pojawił się spoiler ze Kędzior wraca, czułam że tak nie będzie/ Za szybko oddałam głos :)
Ja też już chyba od kilku odcinków uparcie głosuje na odpadnięcie Alana. A on mi tu jeszcze może wygra...
Fillion
Obserwator
x 224
x 151

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Fillion »

vissi pisze:Z tymi kluczami-może będą jakieś schowki w których będą pamiętniki uczestników-i kto ma klucz do kogo to sobie weźmie ten pamiętnik. W 1 w odcinku przedfinałowym też można było zdobyć pamiętniki współzawodników w bibliotece-no i teraz może będzie podobnie-chociaż oczywiście w inny sposób to się odbędzie

w odcinku za tydzien ma byc zadanie ''Plonace strzaly"i tam maja grac o pamietniki
[ Spoiler ]
Jesli Daria nie uzyla czarnego jokera podczas tej eliminacji to moze go uzyc nastepnym razem?
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2017, 0:08 przez Fillion, łącznie zmieniany 1 raz.
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk »

malamamba pisze:Nie chcę pisać pewniaka, ale czy ja dobrze myślę?
Zdaje mi się, że Kędzior pisał/mówił, że w Agencie był 40 dni (? czy to moje wymysły)
Dziś Marek podziękował "za 4 tygodnie gry".
Wychodzi na to, że Kędzior być może dojdzie jednak do finału?
W DDTVN mówił coś o 40 dniach.
Marta93 pisze:Nie rozumiem tego oburzenia Marka.
Ostatnio ewidentnie chcieli wyeliminować Darie. Jaka różnica?
Tylko te śmiechy były niepotrzebne.

Wątpie zeby Odeta coś z kasą zrobiła, zbyt oczywiste by to było.
Czemu? Wszyscy ją podejrzewają i ona pewnie już o tym wie. Świetny ruch Marka.

Ciekawe, czy powrót uczestnika w tym odcinku był od początku zaplanowany, czy gdyby po wymianie kopert odpadłaby ta sama osoba, to nie zdecydowaliby się na taki krok? Po co w takim razie ta konkurencja z kopertami? Żeby namieszać w głowach?
Nina pisze:[A czyż fair zachował się Królikowski wobec Macademian :huh:
Przypomnisz, czym zawinił, bo szczerze mówiąc nie pamiętam. ;)

Mam nadzieję, że program wygra Jarek lub Kędzior, jednak obstawiam, że ten pierwszy wyleci niestety za tydzień.

Wg setek agent Odeta oczywiście zmienił typ. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”