[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kromkachleba »

No niczym. Ewentualnie jeśli nie podzielił się z nią kasą tak jak obiecywał - to tym.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 226
x 336

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nina »

kromkachleba pisze: Daria jest perfidna, może i zabawna, ale nie ma żadnych wyrzutów sumienia... a jak mówi, że je ma to nawet jej ton głosu jakoś sztucznie brzmi.
Daria jest "gorsza" niż mocno tu krytykowany Alan, bo sprawia wrażenie bardzo wyrachowanej osoby, takiej co to, jak ktoś już zauważył, "po trupach...". O ile po Alanie widać, że to wszystko go po prostu bawi i liczy się "fun" (czasami trochę za bardzo się rozpędza, to fakt), o tyle Daria jest bardzo ambitna, zacięta, przebiegła i chce po prostu wygrać i nawet jej to wychodzi.
sailorm pisze: A ja bym go za Niecika winiła, bo wielki pan Andersz sam zaczął traktować go z góry, czepiając się nawet tego, jak obiera pomarańczę. Widać było, że Niecik był miły dla niego, chciał się zakumplować, aż w pewnym momencie traktowania z góry przez Alanka nie wytrzymał i mu pojechał (też za bardzo i prostacko, ale nie on zaczął). Andersz jest furiatem, drze się na ludzi, strasznie się wywyższa i uważa za lepszego od innych, poza tym Kędzior mu powinien w facjatę przylutować za ostatnią akcję, zamiast tworzyć z nim sojusze. Posuwa tylko głodne kawałki o tym, jak zmienił się po wypadku na lepsze. Taaa
Pamiętam sytuację z pomarańczą, to była ewidentna zagrywka "pod kamerę", widać było, że reakcja Alana jest naciągana i takich sytuacji w programie trochę było, potyczki z Niecikiem też wg mnie podkręcone trochę sugestiami z reżyserki. Skąd wiesz kto i jak zaczął? Tyle wiemy co nam pokażą. Nie przeżywaj tak tego co widzisz na ekranie, bo to jest tylko zmontowany PROGRAM ROZRYWKOWY, a już komentarz do wypadku Alana to zupełna kula w płot.
Weter93 pisze:Po pierwsze - szkoda Marka. "Forma" o jakiej wspomniał to pewnie to głupie śmiechy i dogadywania pozostałej czwórki. Dla mnie faktycznie żenujące to było i kompletnie nie wiem czemu to miało służyć.
Jak to czemu miało służyć? Zobacz jak ta sytuacja jest komentowana i ile szumu wokół tematu :o
Weter93 pisze: Jeżeli w przyszłej edycji też ktoś powróci, to po prostu się pochlastam.
No tak, rośnie legion tych co się chcą pochlastać ;D Nie wiem dlaczego, ale ten manewr jest bardzo irytujący :angry:
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2017, 0:29 przez Nina, łącznie zmieniany 1 raz.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk »

W doniczkach były klucze ODETA i ALAN, więc teorie o braku jednego klucza (z imieniem agenta) można wyrzucić do kosza. :P
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

W ogóle znów bym się czepiała produkcji. Jeśli Odeta faktycznie jest Agentem to dlaczego nie siedzieli z nią po każdym odcinku i nie nagrywali chociaż po jednym zdaniu o typowaniu każdego uczestnika. Pod koniec programu, przy montażu, tylko wybraliby wypowiedzi pasujące do uczestnika, który pozostał najdłużej w programie i wyglądałoby to tak, że Odzia od długiego czasu typuje na jedna osobę i najwyraźniej przechodzi, więc może ta osoba jest Agentem? W tym momencie wygląda to tak, że Odzia głosuje na byle kogo a jakoś się trzyma i to ma prawo być podejrzane.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

kromkachleba pisze:No niczym. Ewentualnie jeśli nie podzielił się z nią kasą tak jak obiecywał - to tym.

Ciekawe czy jej kupił ten skuter w końcu-ale jeśli by kupił to by się pewnie chwaliła-a tu jakoś dziwnie cicho...

Marek na instagramie podziękował...Kini i Jarkowi, reszcie życzył powodzenia
sailorm
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: sailorm »

[/quote]
Pamiętam sytuację z pomarańczą, to była ewidentna zagrywka "pod kamerę", widać było, że reakcja Alana jest naciągana i takich sytuacji w programie trochę było, potyczki z Niecikiem też wg mnie podkręcone trochę sugestiami z reżyserki. Skąd wiesz kto i jak zaczął? Tyle wiemy co nam pokażą. Nie przeżywaj tak tego co widzisz na ekranie, bo to jest tylko zmontowany PROGRAM ROZRYWKOWY, a już komentarz do wypadku Alana to zupełna kula w płot.[/quote]

Równie dobrze zachowanie Darii o której piszesz, może być podkręcone i wyreżyserowane, jak wszystko inne. Akurat Niecik z Anderszem się naprawdę nie lubią, nawet na eventach po programie nie podają sobie rąk.
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Kupił jej, wspomniała o tym w którymś wywiadzie.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Nie kupił, wiem ile kosztują dobre skutery, bo sama chciałabym mieć. Nowe vespy potrafią kosztować kilkanaście a nawet prawie 20 tys. Nie wierzę zarówno w to, że Antek uszczknąłby taką sumę z tych 50, które wygrał, ani w to, że Tamara chciałaby skuter używany oraz mniej rozpoznawalnych marek, które już są w rozsądnych cenach. No i właśnie... myślę, że focia ze skuterem już by gdzieś była ;) (może jest, nie ślędzę Tamary, ale czuję, że jakiś portal by o tym zatrąbił).
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

krejzolekk pisze:Kupił jej, wspomniała o tym w którymś wywiadzie.
serio? no to szok
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Szok że tak cicho o tym....
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Nie jestem w stanie podać linka, ale dam sobie rękę uciąć, że w którymś z video wywiadów została o to zapytana i potwierdziła, że Antek wywiązał się z obietnicy.

Ok, znalazłem:

https://www.youtube.com/watch?v=ySSGfYT4gQM

Kiedy w końcu ma być nagrywany finał? W tym tygodniu?
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2017, 0:41 przez krejzolekk, łącznie zmieniany 1 raz.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

A może chciała oszczędzić Antka-bo by znow po nim jechali ...
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

krejzolekk pisze:Nie jestem w stanie podać linka, ale dam sobie rękę uciąć, że w którymś z video wywiadów została o to zapytana i potwierdziła, że Antek wywiązał się z obietnicy.

Ok, znalazłem:

https://www.youtube.com/watch?v=ySSGfYT4gQM
O proszę, no cóż. Zdziwko, nie powiem :D
Ale przeszukałam właśnie Instagram i nie widzę żadnych skuterów. Szkoda.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 226
x 336

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nina »

kromkachleba pisze:
krejzolekk pisze:Kupił jej, wspomniała o tym w którymś wywiadzie.
serio? no to szok
Mnie bardziej chodziło o skrupulatne notatki, które robiła Tamara, o czym często się mówiło i o tym, że Antek intensywnie z tych notatek korzystał, bo sam ich nie robił chyba w ogóle, bo jak stwierdził nie musiał, bo miała je Tamara. A na końcu notatki Tamary pomogły wygrać nie jej tylko jemu. W kwestii Vespy zwracam honor, obejrzałam materiał z podanego linka na YT.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2017, 0:50 przez Nina, łącznie zmieniany 1 raz.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Fillion
Obserwator
x 224
x 151

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Fillion »

Co z tego ze robila notatki jak nie potrafila ich pozniej dobrze wykorzystac?
wchodzac w sojusz z nim i udostepniajac mu swoje notatki musiala sie liczyc z faktem ze sie na tym moze przejechac.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”