[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krejzolekk »

Oj, Nina, chyba wyjątkowo nie lubisz Antka. :P
gregory15
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: gregory15 »

Odcinek trochę zamieszał, całkiem nieźle się sytuacja prezentuje. Uczestnicy, jacy by nie byli, wciąż są "jacyś". W poprzedniej edycji mniej więcej w tym samym czasie mieliśmy niemrawych graczy pokroju Moniki (która niby trochę mieszała, ale później jakby jej się odechciało) i Dominiki.

W sumie trochę bezsensownie jest wyrzucać dwie osoby w kolejnym odcinku, bo potem przed finałem zaserwują nam kolejny, w którym w zasadzie będzie finałowa trójka i nic się nie wyjaśni, nic to do rozgrywki nie wniesie. A można by pójść tropem holenderskiej edycji i w przedostatnim odcinku w połowie wyrzucić ostatnią osobę niebędącą w finale. Swoją drogą wciąż jestem przekonany, że Alan nie zajedzie aż do finału, chociaż może to kwestia osobistej niechęci - w setkach wygadywał coś o tym, jaki to Marek nie jest cwany i zmylił Kędziora, doprowadzając do jego odpadnięcia z programu, a sam poszedł w wymianę kopert z Jarkiem, którego chwilę później wyrolował. Jego bezczelność jest dla mnie powalająca.

P.S. na facebookowym fp Agenta doskonale widać, jak szybko można manipulować nastawieniem widzów wobec uczestników - wcześniej Kret irytujący, bezczelny, teraz nagle po odpadnięciu Marka jest honorowym uczestnikiem, któremu kibicują, żeby pokonał "gówniarzerię" i wygrał. Czyżby wszyscy zapomnieli już, ile razy to on kręcił i zwodził resztę? To chyba taki etap gry, gdzie niekiedy zdarzają się zagrywki poniżej pasa. W pierwszej edycji sojusz Tamara/Antek też na tym etapie bardzo mocno blokował dostęp do informacji innym i dbał tylko o własny interes.
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Dzisiejsze eliminacje oglądałem na Playerze, na szczęście odcinek szybko wrzucono, więc mogłem raz dwa zobaczyć ostatnie 5 minut programu. Potem przeglądałem posty i zastanowił mnie wpis dotyczący czerwonego kciuka Marka, bo coś mi tu nie pasowało. Odpaliłem końcówkę nagranego odcinka w TV i podczas wypowiedzi Darii o Marku widać czerwonego kciuka, natomiast w nagraniu na Playerze ten kciuk jest... zielony. O co tu chodzi?
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba »

Taak, mimo całej mej niecheci do Antka to Tamara się tymi notatkami z nim dzieliła. Nie zaglądał do nich w sekrecie. To już jest jej strata, że on wygrał. Mogła nie mówić mu wszystkiego. Ale jak już się zdecydowała to co..? Miała oczekiwać, że gorzej wypełni test? Cóż. Tamara i tak bardzo dobrze na programie wyszła, wejścia na bloga poszybowały, zdecydowanie stała się bardziej rozpoznawalna i jeszcze zyskała skuter przegrywając. Jakby grała tylko na siebie też mogła przegrać i odejść bez niczego. A tak to ktoś jej podarował skuter, jeśli to w ogóle prawda.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

krejzolekk pisze:Dzisiejsze eliminacje oglądałem na Playerze, na szczęście odcinek szybko wrzucono, więc mogłem raz dwa zobaczyć ostatnie 5 minut programu. Potem przeglądałem posty i zastanowił mnie wpis dotyczący czerwonego kciuka Marka, bo coś mi tu nie pasowało. Odpaliłem końcówkę nagranego odcinka w TV i podczas wypowiedzi Darii o Marku widać czerwonego kciuka, natomiast w nagraniu na Playerze ten kciuk jest... zielony. O co tu chodzi?
Polecam cofnąć się paredziąt stron na forum, tam dyskutowaliśmy o pokolorowanym kciuku Marka. Czerwonego dostał Alan. Natomiast nie widziałam, że na playerze wstawili normalny :p
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

No ja wiem, że go pokolorowali tydzień temu, tylko czemu na Playerze jest zielony? :)
http://oi63.tinypic.com/35avd69.jpg
http://oi65.tinypic.com/9hon6e.jpg
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

krejzolekk pisze:No ja wiem, że go pokolorowali tydzień temu, tylko czemu na Playerze jest zielony? :)
http://oi63.tinypic.com/35avd69.jpg
http://oi65.tinypic.com/9hon6e.jpg
no jak to czemu xD bo sa głupi i zapomnieli wstawić podkolorowany fragment. nie ma chyba innego wytłumaczenia.
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Groteska. Ujęcie na zielony kciuk i w tle głos Darii " Ostatnio Marek miał czerwonego palucha, czyli napisał test najsłabiej z nas." :lol:

Świetnie to Marek powiedział: "Tę sumę, życząc miłej zabawy, przekazuję Odecie." No to się pobawi forsą nasz agent.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2017, 2:08 przez krejzolekk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

No dokładnie, aż sama przewinęłam do tego fragmentu. Porażka :evil:
MamaZ3ZT
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: MamaZ3ZT »

Alan podkreslal, ze Marek w poprzednim odcinku oszukal Kedziora. W jaki sposob? Zamieniajac sie z nim na pusta koperte? Przeciez z kims musial....A dziewczyny szybko rozegraly swoje ruchy.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Nie wiem co Alan próbuje nam wmówić, ale zadziwia mnie to. "Oszukali nas!" już na instagramie po programie pisał. To zdanie nie ma żadnego sensu nawet gdyby dostał tego zielonego kciuka. W sensie, że kto? Marek i Kret? Przecież to on się z Kretem wymienił na koperty zanim Marek zdążył cokolwiek zrobić. Marek, że powiedział, że ma czerwonego kciuka a miał zielony? O to nie powiniem był się złościć, lepiej na tym wyszedł. Może produkcja? Że niby on dalej myśli, że Marek też dostał kciuka i dwie osoby w takim razie go dostały...? A miała dostać jedna? Czy ktoś zna odpowiedź na te irracjonalne wypowiedzi Alana?
Jestem ciekawa czy prawda o tym kciuku w ogole zostanie pokazana w odcinku finałowym.
Czarnula87
Użytkownik
x 131
x 37

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Czarnula87 »

Zastanawia mnie jedna kwestia. Czy Odeta wiedziała która idzie w kolejności po sznurki. Przyniosła tylko jeden. No ok - jeśli jest agentem wiele nie zarobiła. Ja na jej miejscu zebrałabym wszystkie możliwe i wyrzuciła gdzieś w krzaki ;)
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: malamamba »

Coraz słabiej się to ogląda.
Mimo, że Kret irytuje swoim zachowaniem, to jednak z Markiem byli wytrawnymi graczami, a teraz kolejne odcinki to będzie pewnie "kupa".
Młodzi nie wiedzą o co chodzi w tej grze, Alan to narwaniec i wiecznie wspomina o "drugiej szansie" (oczywiście to, że się pobił na pijackiej imprezie to mało ważne :rolleyes: ), Kędzior "nie lubię ćwiczyć i się męczyć", Odeta, która jest mdła i Daria, która irytuje jeszcze bardziej (a szczególnie jak widzę reklamę Lidla 100x dziennie :lol: )

Jakoś nie polubiłam ten 4. Nie pokazali się z dobrej strony.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Wygląda na to że Marka nie będzie dziś w DDTVN-ciekawe czemu?
Awatar użytkownika
chatterbox
Użytkownik
x 7
x 12

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: chatterbox »

Może wróci do programu :D

No chyba, że się obraził również na TVN... ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”