[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

Witam,
moim zdaniem ten program nie ma jakiegokolwiek sensu. Pominę fakt, że Kędzior został po odpadnięciu jako jedyny z uczestników przywrócony (co jest chore), ale skupię się na kluczowej roli agenta w tym programie. To, że jest nim Odeta każdy wie już od kilku odcinków. Zawodnicy też już to dawno wiedzieli (Odeta jest najsłabszym agentem jakiego w życiu widziałem- zawodnicy zarobili już dużo kasy, nie umie nic psuć. Jak już coś zaczyna, to robi tak nieporadnie, że ślepy by się nie domyślił). Edyta była ostatnią osobą, która odpadła i jej nie typowała, choć jak wiemy- Marek jej to sugerował. Przejdźmy do problemu o jakim chcę napisać:

Zawodnicy spędzali tam ze sobą 24h i poza kamerami atmosfera była pewnie dużo luźniejsza. Nie wierzę, że zawodnicy nie podchodzili np. na kawie do Odety i nie mówili żartem hasła typu "tylko nie psuj nam za dużo, bo chcemy aby w puli coś tam było". Odeta w pokoju była z Darią. Siłą rzeczy były skazane na siebie (ostatnie dwie kobiety). I wy wierzycie w to, że spędzając ze sobą sam na sam z 10 nocy Odeta się nie przyznała? Wiem, powiecie, że Daria nie musiała mieć potwierdzeń, bo jest bystra i była pewna, że Odeta to agent. Ale to niesprawiedliwe, bo Daria miała dużo większy dostęp do informacji, co nie jest sprawiedliwe. Dobrze wiemy, że w eliminacjach zawodnicy odpadali np., bo 1 pytanie mniej dobrze odpowiedzieli. Załóżmy, że było pytanie "W którym roku Agent był na wczasach w Afryce?" Wszyscy strzelali, bo skąd mieli to wiedzieć. A Daria już po eliminacjach zapytała się Odety i wszystko wiedziała. W finale jest 50 pytań i pewnie część się powtarza. Taka Daria może wszystko się dowiedzieć- ile ma tatuaży, ulubiona potrawa itd. A reszta zawodników może tylko strzelać. Nie pomyśleliście o tym, że Daria ma straszną przewagę nad każdym dzięki temu? Odeta nawet pomogła jej pozbyć się największego rywala- Marka. Tak być nie powinno. Hubert był jaki był, ale nikogo nie faworyzował.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba »

Ale nie wiemy na ile to jest prawda. Wszystko zależy od Odety. Równie dobrze mogłaby na każde pytanie Darii kłamać, co stawiałoby Darię w gorszej pozycji co do reszty uczestników. Sądzę, że​ na tym etapie mają sojusz, ale na ile on jest silny to ciężko powiedzieć.
Btw, właśnie obejrzałam Agent wiecej... nic ciekawego nie było prócz tego, że Daria przeklina jak szewc. I irytuje się o straszne bzdury.
Swoją drogą to mi dało do myślenia pod względem tego dlaczego Alan, Marek, Kędzior i Jaro chcieli wyeliminować kobiety (wspomnianie z odcinku, w którym odpada Edyta). Brzmiało trochę jak "bo w męskości siła", a tak naprawdę mogło chodzić tylko o to, że wtedy nikt nie byłby w pokoju z Odeta i nie miałby przewagi nad innymi jeśli chodzi o informacje. Odeta zostałaby sama na placu boju.
Marta93
Obserwator
x 54

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Marta93 »

Czekajcie, czyli Marek miał zielonego kciuka?
Po wczorajszym odcinku myślałam, że jednak miał czerwony.
To zmienia trochę moje nastawienie do jego zachowania wczoraj.
Na jego miejscu jeszcze bym im o tym powiedziała na pożegnanie, żeby trochę namącić. :twisted:
me-now
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: me-now »

Nie oglądałam tego fragmentu (może już zresztą pomalowali kciuka i w playerze). Jeśli tak faktycznie jest, w co Wam nie bardzo wierzyłam to znaczy, że chcieli ukryć kto na pewno nie jest agentem. Chociaż bez sensu. Nie musieli pokazywać. Przyznanie się Marka było w sumie mało taktyczne bo przyznał, że agentem nie jest. Kto mógł dostać czerwony. Alan? Czemu Kędzior był przekonany, że Alan (wcześniej, że Daria)? Jestem ciekawa jak to wszystko wyglądało naprawdę w kontekście także tego "oszukali nas", które podobno napisał Alan...
kasia_220
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kasia_220 »

Wydaje mi się, że podejrzewał, że to Alan miał czerwonego kciuka bo Daria nie chciała się z nim wymienic
me-now
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Kurczaki, sprawdziłam na Playerze i na nagranym z TV, macie rację. Ta sama scena różne kciuki, czyli musieli kolorować już na zmontowanym materiale przed emisja a tu zapomnieli.
despina
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: despina »

Marta93 pisze:Czekajcie, czyli Marek miał zielonego kciuka?
Po wczorajszym odcinku myślałam, że jednak miał czerwony.
To zmienia trochę moje nastawienie do jego zachowania wczoraj.
Na jego miejscu jeszcze bym im o tym powiedziała na pożegnanie, żeby trochę namącić. :twisted:
Tak, mial zielonego kciuka. Na playerze jest jak kawa na lawe :) .
Marta93
Obserwator
x 54

[TVN] Agent-Gwiazdy

Przed wymianą faceci byli pewni, że Daria miała czerwony bo dobrze zagrała.
Po wymianie gdyby Marek nie wziął tego na siebie (pewnie chciał uspokoić Kędziora) wiadomo by było, że to Alan który nie utrzymał kamiennej twarzy.
Swoją drogą głupie zagranie ze strony Marka, a produkcji z tym malowaniem kciuka to wogóle nie rozumiem. Tak jak piszecie, mogli wcale nie pokazywać.

Edit: Alan pewnie sie bał, że w odcinku pokażą, że to on miał czerwony.
Teraz myśli, że mu się upiekło
Poczekajmy do finału :D
lordi
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: lordi »

Kto według was odpada za tydzień a kogo zobaczymy w finale ? Ja stawiam, że we wtorek odpada Jarek z Odetą i w finale Daria,Kędzior i Alan.
Marta93
Obserwator
x 54

[TVN] Agent-Gwiazdy

Odpadnie Alan, Jarek/Daria.
Chociaż Jarek w finale i wielki przegrany by mnie bardziej satysfakcjonowało.
me-now
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Jeżeli sądzę, że Odeta jest agentem to czemu wkrecali Jarka w to, a on mówił coś, że się nie dał nabrać. Taki montaż, czy Daria jest agentem? Ona jest jednak dziwna, skąd ta pewność siebie... Kogo obstawiala w różnych odcinkach Daria, czy kiedykolwiek mówiła? Ja kojarzę tylko jej podejrzenia wspomniane co najmniej dwa razy, co do Kedziora.
Marta93
Obserwator
x 54

[TVN] Agent-Gwiazdy

To miała być taka podwójna podpucha
Odeta jawnie traci dużo kasy więc może nie jest agentem, bo to zbyt oczywiste.

Bardziej zwróciłam uwagę jak Daria w pokoju mówi " Kogo bierzemy do finału?"
"Brać" to mogą zwykłego uczestnika, bo nie agenta przecież.
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk »

lordi pisze:Kto według was odpada za tydzień a kogo zobaczymy w finale ? Ja stawiam, że we wtorek odpada Jarek z Odetą i w finale Daria,Kędzior i Alan.
Za tydzień odpadnie Alan i Jarek.
Czarnula87
Użytkownik
x 131
x 37

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Czarnula87 »

lordi pisze:Kto według was odpada za tydzień a kogo zobaczymy w finale ? Ja stawiam, że we wtorek odpada Jarek z Odetą i w finale Daria,Kędzior i Alan.
Za tydzień nikt nie odpadnie :] Odcinek dopiero za dwa tygodnie :D
Marta93
Obserwator
x 54

[TVN] Agent-Gwiazdy

Jak to za dwa?
2 maja miało nie być odcinka, za tydzień jest.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”