[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krejzolekk »

2 maja w porze "Agenta" film "Godziny szczytu". Za tydzień jest normalnie odcinek.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba »

Konsekwentnie nie pokazują kogo typuje nie tylko Daria, ale też Jarek i Alan.
Wg mnie to była tego rodzaju podwójna podpucha. Jeśli w ogóle, bo komentarze do tej sytuacji nagrywali w setkach.
Jedyne co wynikło dla mnie z tego odcinka na 100% to fakt, że agentem jest kobieta. Wypowiedzi z wczorajszego odcinka bardzo mocno sugerują nam jednak, że jest nim Daria. Co musi być wg mnie montażem próbującym jeszcze trochę nas pooszukiwać na wypadek gdybyśmy byli zbyt pewni.
Bo jakoś nie wyobrażam sobie, że przy założeniu, że setki pokrywają się z prawdą i większość głosowała na Darię tak wcześnie... to miałoby sens. A już na pewno nie komentarz Edzi, że mogła posłuchać Marka. I z kolei setki Odety, że głosuje na Marka też musiałyby być kłamstwem i cały czas głosowała na Darię dlatego się utrzymuje... Próbuję sobie udowodni ć, że Agentem nie jest Daria :p
MamaZ3ZT
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: MamaZ3ZT »

Czyli wynikaloby, ze Marek nie zobaczyl czerwonego kciuka...Moze 'oszukali nas' oznacza, ze tak naprawde nikomu nie pokazali czerwonego kciuka...
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Nie, bo widać, że Alan miał czerwony:
Załączniki
1790273014712538-01.jpeg
Izotonic
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Izotonic »

Trochę się rozpiszę o ostatnich 3 odcinkach i moich przewidywaniach, więc zapraszam wytrwałych do czytania
[ Spoiler ]
Czarnula87
Użytkownik
x 131
x 37

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Czarnula87 »

Pokiełbasiło mi się. Chodziło mi wał$nie o 2 maja, że nie ma ;)
doublemom
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: doublemom »

despina pisze:
Marta93 pisze:Czekajcie, czyli Marek miał zielonego kciuka?
Po wczorajszym odcinku myślałam, że jednak miał czerwony.
To zmienia trochę moje nastawienie do jego zachowania wczoraj.
Na jego miejscu jeszcze bym im o tym powiedziała na pożegnanie, żeby trochę namącić. :twisted:
Tak, mial zielonego kciuka. Na playerze jest jak kawa na lawe :) .
Powiedzcie proszę ten kciuk to w tym 10 odcinku był pomylony? Muszę przejrzeć materiał, oglądałam jedynie w tv. :)
Fillion
Obserwator
x 223
x 151

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Fillion »

Marek w 10odcinku zobaczyl zielony kciuk(montazysci podstawili czerwony) a czerwonego kciuka zobaczyl Alan
Marek powiedzial ze go zobaczyyl pewnie chcac namieszac albo uspokoic Kedziora.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

tak, w 10
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 196
x 301

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nina »

krejzolekk pisze:Oj, Nina, chyba wyjątkowo nie lubisz Antka. :P
Nie jest tak źle ;) Po prostu po babsku pomyślałam, że wykorzystał Tamarę (notes) i rzucił (nie kupił obiecanego skutera :angry: ).
Jednak chyba do końca nie wierzę w deklarację Tamary na YT, jak wiemy potrafi pięknie mówić, żaden to dla niej problem dyplomatycznie obejść temat pt. skuter, nie wierzę, podobnie jak @vissi, że ukryłaby go przed światem, blogerka i celebrytka :huh: co to to nie :D
vissi pisze: Ciekawe czy jej kupił ten skuter w końcu-ale jeśli by kupił to by się pewnie chwaliła-a tu jakoś dziwnie cicho...
vissi pisze:A może chciała oszczędzić Antka-bo by znow po nim jechali ...
Owszem Antek mnie wkurza w różnych aspektach, ale są tu tacy, których (sądząc po komentarzach) wkurza bardziej. Poza tym moja "niechęć" do Antka jest niczym w porównaniu do niechęci @sailorm do Alana :P
sailorm pisze: Andersz jest furiatem, drze się na ludzi, strasznie się wywyższa i uważa za lepszego od innych, poza tym Kędzior mu powinien w facjatę przylutować za ostatnią akcję, zamiast tworzyć z nim sojusze.
Andersz dostał "niewdzięczną" rolę tego "niegrzecznego", bo taka osoba musi w grupie być, tę postać oczywiście uwiarygadnia jego naturalna zadziorność, poza tym co by nie mówić jest twardzielem, a wiadomo, większą sympatią cieszą się "misie" takie jak Kędzior. Olga Frycz po odejściu z programu podziękowała w sieci (prawie ;) ) wszystkim uczestnikom pisząc o Alanie - Jesteś rycerzem, nerwowym, ale rycerzem. W wielu wywiadach po powrocie z Argentyny Andersz wypowiadał się w sposób wyważony i żadnego "furiactwa" w nim nie zauważyłam. Podkreślał, że program rządził się swoimi prawami. No cóż nie każdemu mogła się podobać "taktyka" poszczególnych zawodników.
Marka szkoda.
malamamba pisze: Mimo, że Kret irytuje swoim zachowaniem, to jednak z Markiem byli wytrawnymi graczami.
Na szczęście odpadł dopiero w końcówce, pokazał się z dobrej strony, na pewno zostanie zapamiętany jako, właśnie, wytrawny gracz, a odejście -majstersztyk :)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2205

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Ja mam za to tak, że mnie nikt tak nie denerwuje jak trójca z tamtego sezonu.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

wiatriwoda pisze:Ja mam za to tak, że mnie nikt tak nie denerwuje jak trójca z tamtego sezonu.
Oj tak, bez porównania. Każdy z nich za co innego i każdy prawie w równym stopniu, włącznie z Oświecińskim. Do tej pory żaden uczestnik (no może prócz Niecika) nie działał tak bardzo na nerwy jak działali tamci. Zniechęcali mnie do programu całkowicie.
doublemom
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Fillion pisze:Marek w 10odcinku zobaczyl zielony kciuk(montazysci podstawili czerwony) a czerwonego kciuka zobaczyl Alan
Marek powiedzial ze go zobaczyyl pewnie chcac namieszac albo uspokoic Kedziora.
To oszustwo (to, że Marek się przyznał do rzekomego otrzymania czerwonego kciuka) widziałam w 9 odcinku. Tam też po zatrzymaniu i rozjaśnieniu obrazu w trakcie ukazania się monitora Alana widziałam, że to on miał czerwony. Jednak nie wiedziałam, że w 10 odcinku w tv pokazali ponownie ten "nałożony" czerwony kciuk, a na playerze jest zielony. Właśnie przejrzałam materiał z playera i nie widziałam zielonego, ktoś może mi podpowiedzieć w której minucie pojawia się ten kciuk? Chyba jestem już zmęczona.

Edit: WIDZIAŁAM! Faktycznie jest zielony.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2017, 19:03 przez doublemom, łącznie zmieniany 1 raz.
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk »

doublemom
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

krejzolekk pisze:@ doublemom - http://oi63.tinypic.com/35avd69.jpg
Dzięki :) akurat edytowałam komentarz, bo obejrzałam drugi raz i faktycznie był ten zielony.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”