[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 200
x 306

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

MamaZ3ZT pisze:Niektorzy pisza, ze coraz gorzej sie oglada AG, a ja mam odczucia, ze coraz gorzej czyta sie to forum...
Zacznę od komentarza pod tym wpisem. Tak, to prawda. Jestem tu od 5 lat, było spokojnie i sympatycznie, komentarzy na pewno nie tyle co teraz, forum trochę senne, ale żyło i widać było, że życia tutaj coraz więcej. Nie przypominam sobie tak wyjątkowo nieprzyjemnych "wycieczek osobistych" jak te od @ balairon w kierunku Alana, takich "pudelkowych" epitetów, i w ogóle zrobiło się od jakiegoś czasu mniej sympatycznie, niestety :-\
MamaZ3ZT pisze:Wiadomo, ze jedni uczestnicy programu budza sympatie, inni wrecz przeciwnie, i bez wzgledu czy to edycja z gwiazdami, czy nie. Ale nie zapominajmy, ze to telewizja! Nie mamy podstaw tak naprawde, zeby na podstawie zmontowanego programu oceniac jakim kto jest czlowiekiem. Nie znamy tych ludzi prywatnie. I chyba tez nie o to na tym forum chodzic, zeby licytowac sie kto jest wiekszym 'cwaniakiem' itd.
Dokładnie tak! To tylko telewizja.
MamaZ3ZT pisze:Ogolnie mistrzostwo swiata by bylo gdyby agentem okazal sie Alan.
To prawda :D Już pisałam, że spadłabym z krzesła, gdyby to się wydarzyło :DJednak przychylam się do wersji z Odetą na pudle.
balarion pisze: Nie ma charyzmy, ani kumatości- cechy, która powoduje, że robi to co sam uważa.
To o Kędziorze, ale czyż takich cech nie ma Alan, po którym jeździsz, przepraszam forumowiczów za określenie, jak po burej suce i mówisz, że nie ma żadnych "zasad". Robi to co sam uważa i za to mu się dostaje. Tak, uważam, że ma charyzmę i jest kumaty.
balarion pisze: Mam wrażenie, że albo jesteś kimś z rodziny Alana, albo jakąś wielką fanką "talentu" tego pana. Bo jako jedyna pod każdym postem go bronisz.
To było do @kromkachleba, ale ja też bronię Alana (nie tylko Jego zresztą) bo uważam, że wiadra pomyj, które się na Niego w różnych miejscach wylewa to na prawdę duża przesada. Mnie np nie podoba się Odeta, Daria, Jarek, ale żeby od razu pałać do nich nienawiścią.... dlaczego.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba »

W ogóle zauważcie nawet to, że jak każdy uczestnik zrobi coś źle to od razu reszta grupy na niego wsiada. Daria na Jarka, że źle wiesza sznurki, Marek na Darię, że gada o obrazach bzdury zamiast odpowiadać na pytania o konkrety, na Kędziora, że zatrzymuje samochody i pyta kierowców zamiast przechodniów.
A gdy Odeta przynosi jeden sznureczek gdy reszta bierze po trzydzieści, albo "niechcący" wyjmuje -500 zl gdy gra mogła być już zakończona... to ledwie Alan czy tam Kędzior burknął, że "po co?", ale w setkach w ogóle tego nie skomentowali. Przy Darii by od razu było "wyjęła harpia -500 z dzbana, choć już nie musiała".
Wg mnie wszyscy jej to wybaczają bo już wiedzą, że taka jest jej rola i zwyczajnie machają na to ręką. Co mieliby jej powiedzieć gdy ona ma indywidualne reguły gry, inne od reszty.
Marta93
Obserwator
x 54

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Marta93 »

Ja jeszcze w ankiecie zagłosowałam na Kędziora, chociaż rozum mówi coś innego.
Do jego "odpadnięcia" byłam pewna, teraz mam tylko nadzieję.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Czy Daria może wykorzystać czarnego jokera w finale? Wtedy już chyba nie na takich bonusów, nie?
Czarnula87
Użytkownik
x 131
x 37

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Czarnula87 »

kromkachleba pisze:Czy Daria może wykorzystać czarnego jokera w finale? Wtedy już chyba nie na takich bonusów, nie?
Wydaje mi się, że chyba nie. Ale ona będzie miała teraz największe pole do popisu z tym czarnym jokerem. Najłatwiej jej będzie się wyzbyć konkurencji tuż przed finałem.
Dobrze zrozumiałam, że ten czarny joker wyeliminuje wszystkie jokery użyte przy danym teście? Nawet jak ktoś wyłoży jokera to mu to nic nie da jak ona wyjmie czarnego?
kasia_220
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kasia_220 »

Czarnula87 pisze:
kromkachleba pisze:Czy Daria może wykorzystać czarnego jokera w finale? Wtedy już chyba nie na takich bonusów, nie?
Wydaje mi się, że chyba nie. Ale ona będzie miała teraz największe pole do popisu z tym czarnym jokerem. Najłatwiej jej będzie się wyzbyć konkurencji tuż przed finałem.
Dobrze zrozumiałam, że ten czarny joker wyeliminuje wszystkie jokery użyte przy danym teście? Nawet jak ktoś wyłoży jokera to mu to nic nie da jak ona wyjmie czarnego?
Tak
Awatar użytkownika
Asjata
Poster
x 105
x 330

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Asjata »

@Czarnula87 Dobrze zrozumiałeś. Jeśli ktoś zechce zagrać jokerem, a Daria rzuci czarnego jokera, to tej innej osobie nie będzie anulowana jedna zła odpowiedź na teście.
BIG BROTHER 22 - ALL STARS FAVES: DA'VONNE
TANIEC Z GWIAZDAMI 24 FAVES: BRAK
HOTEL PARADISE 2 FAVES: BRAK
LOVE ISLAND 2 FAVES: BRAK
WIDM RENAISANCE FAVES: NIKKIE | PATRICK
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2221

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

A kto ma jokery?
me-now
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: me-now »

Tak się też zastanawiam bo Daria miała dwa zwykłe jokery i w momencie, gdy Odeta zarzuciła Kedziorowi, że przez niego nie wyjęła jokerow to Daria powiedziała, że jej da jednego, ale wydaje mi się, że na stole przy laptopie Daria położyła dwa. Nie sprawdzałam tego, co prawda drugi raz.
gregory15
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: gregory15 »

Faktycznie dziwny ten sojusz Darii i Odety. Hubert miał przynajmniej taką osobowość, że nie dawał się za bardzo do siebie zbliżyć pozostałym uczestnikom, a agentura Odety to w programie już najwyraźniej taka tajemnica poliszynela.

Swoją drogą, ktoś może wie, czy gdzieś w necie krążą edycje WIDM starsze niż 15-17, które można znaleźć na YT? W razie czego byłbym ogromnie wdzięczny za podlinkowanie w prywatnej wiadomości.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

me-now pisze:Tak się też zastanawiam bo Daria miała dwa zwykłe jokery i w momencie, gdy Odeta zarzuciła Kedziorowi, że przez niego nie wyjęła jokerow to Daria powiedziała, że jej da jednego, ale wydaje mi się, że na stole przy laptopie Daria położyła dwa. Nie sprawdzałam tego, co prawda drugi raz.
Wydaje mi się, że położył jeden.
Awatar użytkownika
Adrri
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Adrri »

Czytając wasze komentarze już od dawna zacząłem siebie uważać za nienormalnego i z innego świata, bo chyba tylko ja uparcie od 2 odcinka stawiam na Jarka :D. A tak z innej beczki pytanie, czy to pewne że w następnym odcinku odpadną dwie osoby ?
Awatar użytkownika
sebastiannn
Activist
x 347
x 232

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: sebastiannn »

Adrri pisze:Czytając wasze komentarze już od dawna zacząłem siebie uważać za nienormalnego i z innego świata, bo chyba tylko ja uparcie od 2 odcinka stawiam na Jarka :D. A tak z innej beczki pytanie, czy to pewne że w następnym odcinku odpadną dwie osoby ?
Kinga Rusin w ostatnim odcinku powiedziała, że odpadną 2 osoby, wiec raczej pewne. :)
3 lata na forum :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2221

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

W agencie nic nie jest pewne, ale wyraźnie tak powiedziała Kinga. Z resztą w finale musi być trójka.
me-now
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: me-now »

kromkachleba pisze:
me-now pisze:Tak się też zastanawiam bo Daria miała dwa zwykłe jokery i w momencie, gdy Odeta zarzuciła Kedziorowi, że przez niego nie wyjęła jokerow to Daria powiedziała, że jej da jednego, ale wydaje mi się, że na stole przy laptopie Daria położyła dwa. Nie sprawdzałam tego, co prawda drugi raz.
Wydaje mi się, że położył jeden.
Oj, zerknęłam stojąc w korkach, znalazłam też fotkę z pojedynczym na stole i chyba jednak są dwa albo joker z lekka przytył.

Jeśli tak jest to kto jej dał jokera choćby dla pozoru? Nikt bo szkoda marnować?

Ja zasadniczo też nie mam 100% pewności, co do Odety i nawet chciałabym się mylić. Kiedyś obstawialam jeszcze Kędziora.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”