[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kromkachleba »

Maronia pisze:Nie wiem, o co chodziło Markowi. Oczywiście prawdopodobna jest wersja, że miał na myśli, że agentem nie jest Daria. Ale czy to oznacza, że jest nim Odeta?

Ostatecznie Odeta może okazać się agentem i będziecie mieli rację stawiając na nią. Jednak czytając to forum widać, że większość osób zmieniła zdanie po tym jak odpadła JJ. Może niektórzy już wcześniej zmienili zdanie, ale na forum masowo ujawniło się to po odpadnięciu JJ.
Nie oznacza, ale wg mnie wszystko wskazuje na Darię/Odetę. Chyba, że setki są co do joty zmyślone.
przemyslv
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: przemyslv »

Taki mały szczegół - nie wiem jak były nagrywane te setki, ale ja przykładzie Darii -
jest sobie Daria siedząca w takiej "sukience" z golfem z odkrytymi ramionami gdzie widać jej tatuaże na ramieniu, wymalowana, i w tej samej stylizacji wypowiada się w setce w drugim/trzecim odcinku, jak i w dziesiątym... mam wrażenie ze setki nagrywane były w większej części lub w całości w Polsce już po powrocie do kraju.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 127
x 536

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor »

Na pewno część setek była zrobiona po fakcie, ale powiedzmy sobie szczerze, że gwiazdy całych szaf ubrań nie zabierają ze sobą ;)
przemyslv
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: przemyslv »

Chodziło o identyczna fryzurę, identyczna szminkę na ustach (a Daria kolor ust zmienia dość często). No po prostu nagrywane w tym samym czasie a puszczane w innych odcinkach.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 127
x 536

[TVN] Agent-Gwiazdy

Kobiety czasami dobierają strój pod kolor szminki :D
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: malamamba »

Jeśli Kret Daria i Odeta wejdą do finału, to będę mieć kompletny mętlik w głowie, co do agenta.
Jeśli odpadnie Jarek i Alan (przykładowo) to się lekko rozjaśni wszystko.
Awatar użytkownika
sebastiannn
Activist
x 410
x 291

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: sebastiannn »

Śniło mi się, że odpadła Odeta i Daria.
DZIWNE. XD
3 lata na forum :)
despina
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: despina »

Mnie przekonalo kilka rzeczy: w zadaniu z krolami mimo, ze Daria podjudzala, aby ich nie zapisywac, to Odeta zapisala ich kilka, ale na gorze nie wyciagnela swoich notatek, aby pomoc. W zadaniu w winnicy powiedziala "w prawo" , a skierowala grupe w lewo (czy odwrotnie). W zadaniu ze stekami dala Niecika do obslugi VIP stolu, choc ona zna agielski, a on nie, a potem to ona zaniosla zamowienie do stolu i je pomylila.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2331

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Mnie jak już tak się zastanawiam, nie przekonała jakaś wielka akcja Odety, tylko scena z Niecikiem i zapiskami, jako pierwszy punkt by na nią zwrócić uwagę. Potem, jej wprowadzenie nerwowej atmosfery i kłótni praktycznie w każdym zadaniu. Chciałbym by był to ktoś inny, ale nie uważam by Odeta źle jakoś to robiła. Jedynie ostatnie 2,3 odcinki już całkowicie jakby wiedząc, że wszyscy wiedzą postanowiła nie mieszać. Dlatego też jako 2 osobę, biorę wyeliminowaną na początku prze ze mnie Darię, którą jest podobna do Odety pod wieloma względami. Ktoś inny byłby dużym szokiem.
me-now
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: me-now »

U mnie sie zgadza, ze od 6 odcinka,chociaż myślałam o Odecie wcześniej, ale nie przez odpadniecie JJ a przez jej zachowanie przy walizkach. Jakby chciała złapać myśl Kedziora, ze najbliżej.
nadziula_m
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: nadziula_m »

Cieszyłabym sie , gdyby
[ Spoiler ]
. nalezy się mu, w koncu juz kilka razy mial je i musial je oddac/obronic. Uważam ze zasluzyl na to,by tym razem zatrzymac go przy sobie. Osobiscie kibicuje Jarkowi przy wejściu do finału
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba »

przemyslv pisze:Chodziło o identyczna fryzurę, identyczna szminkę na ustach (a Daria kolor ust zmienia dość często). No po prostu nagrywane w tym samym czasie a puszczane w innych odcinkach.
Odpowiedź jest prosta i nie, wg mnie nie były nagrywane w Polsce.
Po prostu były nagrywane po każdym odcinku, ale zostały totalnie pomieszane i wstawiana do różnych odcinków.
To, że widziałeś Darię w tym samym stroju na setkach w 10. odcinku, jak i w 3.odcinku może oznaczać po prostu tyle, że do odcinka trzeciego wkleili setki nagrane w 10. bądź na odwrót bądź jakiekolwiek. Oczywiście to musi mieć miejsce tylko w przypadku gdy mówią bardzo mgliście, bez odnoszenia się do konkretnych sytuacji. Co przecież jest nagminne w tych setkach.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
me-now pisze:U mnie sie zgadza, ze od 6 odcinka,chociaż myślałam o Odecie wcześniej, ale nie przez odpadniecie JJ a przez jej zachowanie przy walizkach. Jakby chciała złapać myśl Kedziora, ze najbliżej.
Czyli od 7ego, bo w 7 były walizki.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oto mój mindfuck mindfucków:
w przyszłym odcinku odpada Daria i Kędzior
w finale Kret, Odeta i Alan,
Alan agentem,
Odeta wygrywa
Kret wielki przegrany

Jaki byłby Wasz? Może coś się sprawdzi :lol:
Połączyłem posty. Bez przesady z pisaniem aż 3 wypowiedzi pod rząd. Od tego jest opcja "Edytuj". [Trzeciak]
donixxx
Obserwator
x 15

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: donixxx »

Byłbym zaskoczony gdyby teraz odpadli Odeta i Kędzior,
Alan agentem
Wygrywa Daria
Jarek przegrany
Oxygen
Obserwator
x 255
x 102

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Oxygen »

W następnym odcinku odpadają Odeta i Alan
Kret Agentem
Wygrywa Kędzior
Przegrana Daria

Oczywiście to najbardziej zaskakujący scenariusz, nie brać tego za spoiler w żadnym wypadku :D
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2017, 18:19 przez Oxygen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 127
x 536

[TVN] Agent-Gwiazdy

Każdy wymieni każdą kombinację, ale ja uważam, że byłoby to więcej niż nieprawdopodobne gdy:

Daria i Odeta odpadają

Kędzior agentem
Jarek wygrywa
Alan przegrywa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”