[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
lajto7
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lajto7 »

przemyslv pisze:
lajto7 pisze:Jedno mnie tylko zostanawia, skoro Daria wie ze Odeta to agent to niby czemu przy jej obecnosci udaje agenta?Tak perifdnie psuje te zadania dzis a powinnio jej chyba zalezec na kasie by zarobic jak najwiecej
mają już 60 tys zl. bylo jej widocznie wszystko jedno czy do tego dolozy jeszcze 5, czy nie dolozy nic. a moze grala agenta aby ktoregos z rywali zmylic

Na jej miejscu chcial bym zarobic jak najwiecej,skoro kazdy z facetow bankowo typowal jedna z nich to w interesie Darii powinni byc zarobienie najwiecej kasy tak by faceci mieli metlik w glowie.Pewnie spodziewali sie ze Daria i Odeta malo zarobia bo wsrod nich jest agent a co jesli by zarobili jak najwiecej?
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2331

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Swoja drogą to lenistwo Kędziora czy Darii to wstyd dla naszej edycji.Dla produkcji i ich samych, że za taką kasę nie potrafią się bardziej zaangażować.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: balarion »

wiatriwoda pisze:@lajto7, niestety gwiazdom na stówce w tę czy tamtą nie zależy, bardziej Darii na wyglądzie i wsiadaniu znów na konia i dotykaniu owiec - Odetka za to przebiegła się ładny kawał drogi, a wiemy, że jakby nie była agentem by się jej nie chciało :)
wreszcie ktoś to zauważył.
Fillion
Obserwator
x 224
x 151

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Fillion »

Kedziot w busie chyba cos mowil ze nie obrazi sie jesli ktos go wyelimuuje albo Odetnie/podetnie??
turysti
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: turysti »

Mi się wydaje, że po prostu Daria sprawdzała swojego agenta i jej ewentalne reakcje np. na "ja tego zadania nie wykonam..".
ala
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: ala »

Pamięta ktoś pytania Alana w windzie. Bo to on zobaczył Jarka. Dalej się upieram, że nie wiadomo kogo zobaczył Jarek. Kinga nie mówi w windzie na które piętro ma wjechać. Pokazali Darię która stoi przed pokojem 301 a to Edyta miała wjechać na 3 piętro. Sądzę, że zmontowali Jarka i Edytę.
ala
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

turysti pisze:Mi się wydaje, że po prostu Daria sprawdzała swojego agenta i jej ewentalne reakcje np. na "ja tego zadania nie wykonam..".
Lub ją wkręca.
daking
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: daking »

Też tak uważam że Odeta specjalnie pobiegła za tą Owcą żeby Gauchos ich dogonili co koniec końców prawie się udało. Daria trzyma sobie blisko agenta głosuje na niego od jakiegoś czasu i dobrze na tym wychodzi. Dla mnie agentem jest Odeta od zadania z windą ale trzymam kciuki za Jarka - nie zapominajmy że on ma większość kluczy i ten najważniejszy ''wskazówka'' czyli agent. Może to być kluczowe za tydzień :)
Jordi
VIP Expert
x 1931
x 1888

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Jordi »

wiatriwoda pisze:Swoja drogą to lenistwo Kędziora czy Darii to wstyd dla naszej edycji.Dla produkcji i ich samych, że za taką kasę nie potrafią się bardziej zaangażować.
Niestety TVN uważa, że to dzięki gwiazdom są dobre wyniki, a mam dziwne przeczucie, że gdyby dobrze dobrano zwykłych ludzi i wywalono Rusin, a za nią Mellera, to TVN byłby nie do pokonania w paśmie.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

ala pisze:Pamięta ktoś pytania Alana w windzie. Bo to on zobaczył Jarka. Dalej się upieram, że nie wiadomo kogo zobaczył Jarek. Kinga nie mówi w windzie na które piętro ma wjechać. Pokazali Darię która stoi przed pokojem 301 a to Edyta miała wjechać na 3 piętro. Sądzę, że zmontowali Jarka i Edytę.
Widział Darie na 100%, Alan się go pyta kogo widział przy Darii -Jarek mówi nikogo-mina Darii w tym momencie bezcenna -bo przecież widział ją-wie że kłamie-oczywiście nie powiedziała tego-ale po jej minie widać wszystko

Jarek może i jest wkurzajacy-ale jego gra jakos bardziej mi się podoba niż gra Darii/
Fillion
Obserwator
x 224
x 151

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Fillion »

wszyscy tu pisza o Mellerze jako prowadzacym

Moze po prostu on juz nie chce sie w ten program bawic albo jest zajety i nie ma ochoty na gwiazdki
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Jordi pisze:
wiatriwoda pisze:Swoja drogą to lenistwo Kędziora czy Darii to wstyd dla naszej edycji.Dla produkcji i ich samych, że za taką kasę nie potrafią się bardziej zaangażować.
Niestety TVN uważa, że to dzięki gwiazdom są dobre wyniki, a mam dziwne przeczucie, że gdyby dobrze dobrano zwykłych ludzi i wywalono Rusin, a za nią Mellera, to TVN byłby nie do pokonania w paśmie.
też mi się wydaje ze 2 z przodu byłaby na pewno. Nawet wśród znajomych słyszałam- że Rusin jest niezjadliwa...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2331

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Niestety przy Jake i tym, że mają znów być gwiazdy nie widzę nadziei na kolejną edycję w lepszym stylu, w takim tempie za 10 lat będzie można ich pochwalić.

Jak widzę Belgię i ludzi i ich mega ciężkie zadania, to szkoda formatu, choć jestem dużym fanem.
ala
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

TVissi- ta mina mogła wynikać z tego, że oficjalnie przyznaje się, że jest agentem bo tylko on nie powinien kogoś zobaczyć. Może zdradził coś o czym ona sądziła, że tylko ona wie.
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: malamamba »

Jarek albo dobrze gra, albo jest agentem.
Przy windach w setkach mówił, że "zobaczyłem Darię, która NA PEWNO nie jest agentem", a dziś dał popis przy tratwie mówiąc "Daria, jesteś agentką".
Swoją drogą musi dobrze obstawiać na tym etapie, albo idealnie gra agenta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”