[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2331

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ciekawe czy mają pretensje, że ta przewiozła do finału Darię :)
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 226
x 331

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nina »

vissi pisze:Kędzior powiedział że agentem okazała się osoba
[ Spoiler ]
Tak, to było to jedno zdanie za dużo, odniosłam wrażenie, że Alan może właśnie dlatego był oszczędny w słowach, bo co słowo to mogłaby być "wpadka", co się okazało przy Kędziorze właśnie. Może lepiej byłoby odpuścić sobie takie wizyty szczególnie przed finałem "Agenta" :-\
wiatriwoda pisze:Ciekawe czy mają pretensje, że ta przewiozła do finału Darię :)
Nie wyglądało na to. Alan często podkreśla w wywiadach, że to gra, zabawa, Kędzior generalnie chce, żeby dali mu spokój, swoje zreszta ugrał, bo stał się ulubieńcem :D A wygrać raczej chce każdy, nawet jak nie mówi tego wprost, przecież widać jak Kret się stara, przechodzi sam siebie, podobnie z resztą jak Daria :P
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2017, 10:34 przez Nina, łącznie zmieniany 1 raz.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
przemyslv
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: przemyslv »

vissi pisze:Moim pierwszym poważnym typem była Olga, na pewno po 1 odcinku wykluczyłam Alana, potem Darię bo ciągle dawali setki jak to wszyscy ją obstawiają-co wiemy ze jakby była agentem -to w zyciu by takich setek nie dawali/ Odeta wzbudziła podejrzenia-nie przez to jak działała a przez to jak obstawiała -w kazdym odcinku ktoś inny...
Kędzior powiedział że agentem okazała się osoba
[ Spoiler ]
....Także nie będzie zaskoczenia

A kto był najbliżej nich bo nie rozumiem?
Blisko była i Daria i Odeta wiec? Która była bliżej? Ból wg mnie dwie jednakowo
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 226
x 331

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nina »

Mówiąc szczerze jakbym miała sobie przypomnieć sytuacje wspomnianej "bliskości", to musiałabym przejrzeć odcinki, bo aż tak precyzyjnie tego nie pamiętam.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: malamamba »

Tak poza sympatiami i antypatiami wolałabym, żeby agentem okazała się osoba
[ Spoiler ]
Nie zdziwiło Was, że przed zadaniem z płonącymi strzałami, Kinga jedynie powiedziała, że Alan i Odeta będą walczyć o immunitet, a reszta grupy będzie psuła, zaś Kret sprawdził pogodę, wiedząc/będąc pewnym, że będą strzelać (tylko jak? przecież nikt tego nie powiedział wprost?).
Kala79
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kala79 »

To przecież Odeta jest od wielu lat dobra koleżanka Kedziora i to o niej mówił Ją na początku nie stawiałam na nią bo wiedziałam że jest w sojuszu z Kedziorem i Alanem Na początku obstawialam Darie później Olgę a teraz Odete Mam nadzieję że Jarek wygra
MamaZ3ZT
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: MamaZ3ZT »

Kala79 pisze:To przecież Odeta jest od wielu lat dobra koleżanka Kedziora i to o niej mówił Ją na początku nie stawiałam na nią bo wiedziałam że jest w sojuszu z Kedziorem i Alanem Na początku obstawialam Darie później Olgę a teraz Odete Mam nadzieję że Jarek wygra
Powiedzial tez, ze to ja na koniec typowal, a odkad odpadla Edyta typuja ja juz pewnie wszyscy, wiec kwestia wynikow na tescie.
Memorex_94
VIP Expert
x 4
x 118

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Memorex_94 »

No to jezeli nie klamia i w tej dzisiejszej rozmowie specjalnie nie kryli tego jak to bylo to Agenta znamy, pytanie kto wygra, jezeli Daria to ogolem mega slabe, bo zadaniem Agenta powinno byc tez odciągnąć od niego by ciezej bylo zbierac informacje a tutaj ma wsio na tacy podane. Wyglada to podobnie jak mini sojusz DTW i HU, z tym ze Agent byl Agentem a tu mamy atrape Agenta o ktorej wiemy od kilku odcinkow.

I nie mowcie ze Hubert byl slabszym Agentem bo ankiety byly jasne. Wiekszosc stawiala go jako wygranego niz jako Agenta.
Lester81
Użytkownik
x 3

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Lester81 »

Fragment artykułu w Super Expressie z 22.11.2011 r.

Urodziłam się w ...
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 127
x 536

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor »

Oczywiście, to mogło być celowe działanie w zadaniu o którym myślimy, ale jednak z teoretycznego punktu widzenia te słabości mogły być niezależne.
PS: Żeby nie było, mój typ na agenta jest bohaterem w twoim spojlerze ;)
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Hubert w jakimś wywiadzie twierdził ze naprawdę ma lek wysokości-wcale z tym nie kłamał. Z Odetą może być więc zupełnie podobnie.
kasia_220
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kasia_220 »

Odeta dodała ostatnio zdjęcie na instagrama z dzieciństwa w wodzie i pisała, ze nigdy nie lubiła pływać
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2331

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

W ankiecie oddano już dużo głosów i na zwycięzcę typowana jest Daria, a tylko 1 osoba stawia na Odetę.

http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f= ... ta#p371008

Za to, agentem jest Odeta wg prawie 70%, ale reszta typuje na pozostałe dwie inne osoby.

http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f= ... ta#p370988

Wygląda, że na tym etapie tu na forum sytuacja jest jasna co do agenta, więc jak będzie kto inny hah, to prawie wszyscy będą się bić w piersi. Co do wygranej jest już inaczej, ale w kolejnym odcinku może coś się rozjaśni.

Oczywiście głosowanie cały czas trwa. Tym razem dłużej :)
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk »

kromkachleba pisze:
krejzolekk pisze:Na początku chyba trochę udawał agenta, ale szybko mu przeszło.

Na marginesie, ciekawy opis dzisiejszego zadania ze strony programu:

"Osoba, która oddała najcelniejszy strzał, teraz trafiając płonącą strzałą w tratwę zdobędzie immunitet, a uczestnik z drugim w kolejności wynikiem, trafiając płonącą strzałą w tratwę, pozbawia pozostałych immunitetu oraz możliwości przeczytania pamiętników."

Wg nich, tylko Alan miał szansę na immunitet. Bez sensu.

"Jak co tydzień jedna osoba opuści program i wróci do Polski." - niezły tam mają bajzel.
Dlaczego bez sensu? Kinga mówiła, że to kto trafi bliżej 10. na tarczy nie jest bez znaczenia. Alan trafił bliżej, więc miał przewagę nad Odetą.
Pewnie jak już zauważyliście, bo ktoś wkleił linka, w belgijskiej edycji to zadanie zostało rozwiązane z trochę większym sensem. Również dwie osoby trafiły. Osoba, która była bliżej środka tarczy mogła pierwsza zacząć brać strzały z kosza. Była określona liczba strzał, każdy mógł wziąć 1, 2 lub 3 za jednym razem. Robili to wymiennie, a o immunitet walczyła tylko osoba, która wzięła ostatnią strzałę. W tym była ukryta zagadka logiczna - pierwsza osoba biorąca strzały, gdy się domyśliła jak liczyć mogła tak pokierować dalsze branie strzał, żeby sama wziąć ostatnią. A że pierwszy zaczął agent to jestem też pewna, że produkcja powiedziała mu na czym ta zagadka polega.
Miałem na myśli to, że opis nie pokrywa się z rzeczywistością. Wczoraj obie osoby walczyły o immunitet, wg opisu Odeta nie mogła go zdobyć.

Obejrzałem jeszcze raz eliminacje i dwie rzeczy rzuciły mi się w oczy:
1) Chyba nie widziałem jeszcze tak zestresowanej Darii.
2) Teatralne trzymanie kciuków Darii za Odetę przy sprawdzaniu jej testu, a następnie bicie braw.
Żuri
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Żuri »

Możecie mi powiedzieć, czy da się gdzieś jeszcze obejrzeć pierwsze Agenty, bez Gwiazd?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”