[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
kasia_220
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kasia_220 »

Tu widać notes Kędziora
Screenshot_20170426-131401.png
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk »

Nina pisze:Tak, to było to jedno zdanie za dużo, odniosłam wrażenie, że Alan może właśnie dlatego był oszczędny w słowach, bo co słowo to mogłaby być "wpadka", co się okazało przy Kędziorze właśnie. Może lepiej byłoby odpuścić sobie takie wizyty szczególnie przed finałem "Agenta" :-\
Alan wygadał się między słowami, że doszedł daleko, 2 miesiące temu w DDTVN, bodajże po 2 odcinku. Rylikowa zaś zdradziła, że typowała kobietę na agenta i zakłada, że dobrze obstawiała. Wiedziała już, kto doszedł do finału, więc po 2. odcinku śmiało można było wywnioskować, że w finale będzie kobieta. Niecik mówiący przed emisją 1. odcinka do Michała, że za dużo zadań to on nie wykonał w programie. Irytujące są te wywiady czasami, jeszcze to podpuszczanie przez prowadzących, żeby uczestnicy się wygadali.
malamamba pisze:Nie zdziwiło Was, że przed zadaniem z płonącymi strzałami, Kinga jedynie powiedziała, że Alan i Odeta będą walczyć o immunitet, a reszta grupy będzie psuła, zaś Kret sprawdził pogodę, wiedząc/będąc pewnym, że będą strzelać (tylko jak? przecież nikt tego nie powiedział wprost?).
Kret to pewnie codziennie sprawdzał pogodę. ;)
Memorex_94 pisze:I nie mowcie ze Hubert byl slabszym Agentem bo ankiety byly jasne. Wiekszosc stawiala go jako wygranego niz jako Agenta.
Dokładnie. Pamiętam, jak rok temu szukaliśmy wskazówek, które mogłyby zdradzić tożsamość agenta. Do każdej z trzech osób można było dopasować ich sporo. Za każdym z finalistów stało sporo argumentów za agenturą. Polecam zeszłoroczną ankietę z 10. odcinka:

http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f=100&t=8680

i finału: http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f=100&t=8711
Memorex_94
VIP Expert
x 4
x 120

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Memorex_94 »

Czyli tak jak mowie. Mimo wszystko Agent w tej edycji jest duzo bardziej sugestywny, jezeli bedzie nim Odzia. Chociaz caly czas mam iskierke nadziei ze to jednak nie ona. Moze Kret? Tez bym sie nie pogniewal, chociaz wtedy to bylo "e to bylo az za proste" mimo ze w tej chwili chyba tylko @adrri tak dosyc pewnie stawia wlasnie na niego.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2389

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

To ja jeszcze przywołam ankietę z tego sezonu po 5 odcinku:

http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f= ... 02#p363102
Awatar użytkownika
chatterbox
Użytkownik
x 7
x 12

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: chatterbox »

Ja uważam, że co do Agenta-Odety, najbardziej zawaliła PRODUKCJA - ja zaczęłam ją podejrzewać nie dlatego, że bała się otwartych zbiorników wodnych - bo to jak widzimy żaden dowód, ale dlatego że produkcja pokazywała że w każdym odcinku głosuje na kogo innego. Gdyby pokazywała jej wypowiedzi w stylu "Głosuję na kobietę", "Daria jest podejrzana" czy coś takiego, to naprawdę połowa z nas miałaby tu mętlik w głowie.

W ogóle w ostatnich dwóch odcinkach miałam dość słuchania tekstów w stylu "Głosuję na Darię" "Głosuję na Jarka", "Agent nie wie że na niego głosuję" - BULLSHIT, wszyscy juz wiedza na tym etapie kto jest agentem, nie wierze ze jest inaczej.

Mogliby zrobic tak jak w zagranicznych edycjach - nie mówić kto na kogo głosuje, a pozostawić to w sferze domysłów na zasadzie - "Ja wiem kto jest agentem, mam na to 99% pewnosci", "Ja mam dwa typy", "Podejrzewam kobietę", "Dziś mój agent się wykazał".
I wtedy jest ciekawiej - wszyscy musimy się domyslac, nie wiemy kto na kogo głosuje, dowiadujemy sie dopiero w odcinku finalowym kto na kogo glosowal.
sailorm
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: sailorm »

Jak dla mnie w tej chwili: Odeta 85 %, Daria 13%, Kret 2%.

Cały czas najważniejszą wskazówką pozostaje dla mnie sytuacja w windzie. Daria odpowiada na pytania i jedzie na 7 piętro.. widzi Odetę. Marek odpowiada na pytania i jedzie na "ósme" piętro, tak mówi Kinga, ale w rzeczywistości naciska piętro siódme (co zauważyli widzowie). Mówi, że zobaczył swojego agenta. Edyta w tym samym zadaniu z windą mówi, że jej agent wisiał na linie (Odeta była w łódce, więc z dużym prawdopodobieństwem obstawiała Darię), odpada w tym odcinku. Zastanawiające są słowa Marka: "Mogłaś słuchać wujka Marka". Dodatkowo twórcy agenta częściej kierują naszą uwagę na Darię - np. Kędzior w setkach mówi, że obstawia koleżankę blondynkę i kamera dla zmyły od razu jedzie na Darię, a w rzeczywistości obstawia pewnie blondynkę Odetę. Myślę, że od odpadnięcia Edyty wszyscy już obstawiają dobrze i w testach liczą się detale.

Daria i Odeta - i jedna i druga coś wyraźnie zepsuła (na szybko - obie odwodzą Niecika od zapisania nazwisk królów w 1-szym odcinku - choć pierwsza sugeruje to Daria, Daria psuje zadanie z zegarem, Odeta psuje zadanie z jazdą na bananie, wykręcając się strachem przed wodą - co jest dziwne po jej skokach w celebrity splash, Odeta zbiera podejrzanie mało sznurków, Daria część sznurków po prostu gubi).
Na korzyść Darii przemawia czarny kciuk w openingu, ale nie sądzę, żeby twórcy, którzy kręcą na wszystkie strony, żebyśmy się nie domyślili, dali nam taką wskazówkę.

Agent powinien psuć, dla mnie bez sensu było np. obstawianie Tamary na agenta, która śpiewająco wykonywała wszystkie zadania.. nawet gdyby była agentem, to bardzo cienkim.

Co popsuł Kret?? Zadanie z pociągiem?? Myślę też, że reżyser i spółka postawili raczej na innego agenta, a nie kopię Huberta Urbańskiego (co byłoby trochę nudne dla widzów, a zależy im przecież na oglądalności i utrzymaniu popularności programu). W "nie - celebryckim" agencie każdy agent był inny - młoda kobieta, młody facet, starszy facet. Sądzę, że postawili jednak na kogoś znanego i pewnego pod względem jakiejś tam inteligencji - prawdopodobny tok myślenia twórców, jak było z Hubertem (czyli raczej powierzą rolę agenta doświadczonej dziennikarce, niż blogerce kulinarnej).
Maronia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Maronia »

malamamba pisze:Tak poza sympatiami i antypatiami wolałabym, żeby agentem okazała się osoba
[ Spoiler ]
Nie zdziwiło Was, że przed zadaniem z płonącymi strzałami, Kinga jedynie powiedziała, że Alan i Odeta będą walczyć o immunitet, a reszta grupy będzie psuła, zaś Kret sprawdził pogodę, wiedząc/będąc pewnym, że będą strzelać (tylko jak? przecież nikt tego nie powiedział wprost?).
Płonące strzały były następnego dnia. Może po prostu codzinnie sprawdza pogodę.

Moim typem 1 nadal jest Daria. Później Kret. Odeta trzecia, choć rozumiem, dlaczego tak wiele osób ją obstawia.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 59
x 213

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kamilo »

sailorm pisze:Dodatkowo twórcy agenta częściej kierują naszą uwagę na Darię - np. Kędzior w setkach mówi, że obstawia koleżankę blondynkę i kamera dla zmyły od razu jedzie na Darię, a w rzeczywistości obstawia pewnie blondynkę Odetę. Myślę, że od odpadnięcia Edyty wszyscy już obstawiają dobrze i w testach liczą się detale.
O to, to. Cała opinia bardzo zdroworozsądkowa i podpisuję się rękami i nogami.
Po pierwszym odcinku obstawiałem na Agenta kogoś z trio: Włodarczyk - Kret - Kędzior i generalnie moja układanka definitywnie sypnęła się dopiero w tym tygodniu. Teraz skłaniam się ku Odecie. Ten żeński pakt jest nagłośniony przede wszystkim z jednej strony i Darią - mam wrażenie - jesteśmy cały czas zwodzeni, a Odeta to taki cichociemny. ;)
Weter93
Użytkownik
x 2
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Weter93 »

Wrażenia po obejrzeniu wczorajszego odcinka? - określę to tylko jednym, krótkim "WOW".
Byłem w 100% przekonany, że Jarek zostanie wyeliminowany - a tu taka niespodzianka.
Co by nie mówić - skład na finał jest bardzo, ale to bardzo dobry. Trzy najbardziej podejrzane osoby.
Kogo obstawiam na Agenta? Tutaj mam w sumie mieszane uczucia. Z jednej strony więcej wskazuję na Darię (nawet w intro jako jedyna ma doklejonego "kciuka"), chociaż z drugiej strony Odeta bardziej by mi pasowała do tej roli - przede wszystkim dlatego, że nie psuje zadań wprost. Jarka raczej wykluczam - pewnie - zepsuł wiele zadań, ale to raczej by zmylić swoich przeciwników. Jeżeli on okaże się być "wtyką" to gratuluję dobrze rozegranej gry.

Wydaje mi się jednak ostatecznie, że to Odeta - Daria zbyt bardzo się napaliła na notes Jarka, co może świadczyć o tym, że nie była do końca pewna czy wszystko pamięta do testu i aby upewnić się, czy Jarek typuje tak samo jak ona. Poza tym wydaje mi się, że na eliminacjach była dość spięta - chyba, że tak świetnie potrafi grać emocje. Dodatkowo widzi mi się, że Daria specjalnie podpuściła Odetę, żeby nie robiły zadania z owcami, ale jej plan się nie udał. Logicznie rzecz biorąc Daria specjalnie wystraszyła owcę, żeby zobaczyć czy Odeta straci ich cenny czas na uganianie się za zwierzakiem - i faktycznie tak się stało. Ostateczną decyzję podejmę pewnie dopiero wtedy, jak obejrzę sobie wszystkie odcinki "Agenta" od początku ;)
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba »

Musicie wziąć trochę pod uwagę, że to nie jest tak, że trzy najbardziej podejrzane osoby nagle znalazły się w finale i jest to czysty przypadek. Owszem, Kret i Daria mocno się postarali, żeby agentowi pomóc, ale to montaż od samego początku kieruję naszą uwagę na nich. Dlaczego? Bo dotarli do finału, a o to chodzi, żebyśmy do końca nie byli pewni i wg mnie żeby oni odciągali uwagę od prawdziwego agenta. Sklejano odcinki już po nakręceniu całego materiału, więc było wiadomo kto się znalazł w finałowej trójce.
Setki pt "mój agent nie wie, że na niego głosuje" oraz "Kret jest moim agentem" wypowiedziane przez Darię są strasznym bullshitem, albo zostały nakręcone gdy Daria jeszcze na niego stawiała. Jakby ktoś nie zauważył Daria w poprzednim odcinku na setkach mówiła, że biorą z Odzią minusowe kwoty z dzbanów, żeby zrzucić podejrzenia Kreta na Odzię. No halo, to jeszcze niedawno chciała "wkręcić" Jarka, że Odzia jest agentem, a w następnym już sama na niego głosuje? Coś tu się nie trzyma kupy.
Na tym etapie ich wypowiedzi co do tożsamości Agenta już są na tyle niejasne, że rzucają podejrzenia na każdego gracza. Co ciekawe, najmniej na Odzię. Na pewno każdy już wie. Czy od momentu gdy odpadła Edyta widzieliście jakąś konsternacje odpadających, pytania Kingi w stylu "Źle typowałaś?". Nie, po prostu chodziło już tylko o wiedzę. Alan jechał na fuksie ostatnio cały czas i Kędzior też wiedział, że dziś odpadnie. Edyta była ostatnią osobą, która źle typowała Agenta.
martusia90
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: martusia90 »

Żuri pisze:Możecie mi powiedzieć, czy da się gdzieś jeszcze obejrzeć pierwsze Agenty, bez Gwiazd?
Na CDA :)
waydack
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: waydack »

Program jest świetny (choć wolałbym starego dobrego Agenta bez celebrytów), ale niestety z każdym kolejnym odcinkiem utwierdzam się w przekonaniu, że większość wydarzeń jest wykreowanych przez scenariusz i nie ma tam miejsca na spontaniczność. Choćby taki "kluczowy" sojusz Alana z Kretem, przecież to była taka oczywista ustawka, że zęby zgrzytają. Akcja w barze gdzie "przypadkiem" zawędrowali, zobaczyli klucze a potem zrobili filmową akcję z odwracaniem uwagi barmana to było przegięcie. Albo cudowny refleks i spostrzegawczość kamerzystów, którzy zawsze potrafią uchwycić kluczowy moment akcji - jak w ostatnim odcinku gdzie Kret zauważył buszujące w zbożu Darię i Odetę a Kędzior i Alan oczywiście jak dzieci we mgle. Takich sytuacji jest w każdym odcinku kilka. Wiadomo, że program musi być reżyserowany, ale jednak nazwa reality show do czegoś zobowiązuje. Tak więc dostajemy świetnie opakowany produkt, ale co jest prawdziwe a co sztuczne, nie wiadomo i to mnie najbardziej dręczy. Bo jednej strony człowiek chce się emocjonować rozgrywką na miarę filmu szpiegowskiego a z drugiej strony, ma świadomość, że nie ogląda prawdziwego życia tylko twór scenariuszowy. Chciałbym, żeby wygrał Kret. Na początku mnie denerwował jego sposób bycia, nigdy za nim nie przepadałem, ale zaimponował i a ten jego notatnik pełen notatek o uczestnikach to jak powiedział Kędzior chapeau bas. Na agenta obstawiam Darię i wolałbym, żeby to ona nim była niż Odeta. Odeta od początku była jakaś taka niewyraźna, nieobecna. Wiadomo, że agent powinien odwracać od siebie uwagę, ale nie sądzę, żeby brak charyzmy Odety wynikał z roli w jaką się wcieliła. Ale może się mylę.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Kret napisał na instagramie że w programie przytył jakieś 10 kilo - "kolonia dla dorosłych" z wypasionym żarełkiem ;)
Karolins89
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Karolins89 »

Bodajże w odcinku w którym było spotkanie z Agentem pokazano scenę w której Marek notuje coś w takim samym zeszycie jaki znaleziono na tratwie..
Awatar użytkownika
EBOL OFFICIAL
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: EBOL OFFICIAL »

Siema ;) Dziś wstawiłem nowy odc dotyczący półfinału ;) w przyszłym tygodniu będę publikował jakie znalazłem haki na trójkę finalistów, oglądając raz jeszcze wszystkie odcinki Agenta ;) Zrobiłem też dla was konkurs , może będziecie chcieli wziąć w nim udział . Pozdrawiam Bless ;D https://www.youtube.com/watch?v=bhaiPOHH3s0&t=4s
Omawiam programy: Agenta , The Voice i nie tylko ;) Zapraszam na kanał ;)
http://bit.ly/2Hr1z4j
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”